Видин 3

  • 12 856
  • 286
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 502
да ни е честита новата темичка Дунав тече ,Видин остава                                                   

      
      

Последна редакция: чт, 04 май 2006, 16:47 от lorys

# 1
  • Мнения: 2
ехо тука съм вече досега бяхме на скитня с Йо

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
да ни е честита новата темичка Дунав тече ,Видин остава




Абе жена напиши в старата тема че си имаме нова  Hug- добре че я видях иначе щях да си мисля че сте изчезнали безследно всичките  ooooh!. Представяш ли си - всеки ден да чакам някой да се включи, а вие да си пишете в новата темичка!  Wink

# 3
  • някъде
  • Мнения: 4 955
ехо тука съм вече досега бяхме на скитня с Йо
Ехооо ти добре си тук, ама къде загуби онова вредното... Twisted Evil Crazy Laughing

# 4
  • Мнения: 2 657
ехо тука съм вече досега бяхме на скитня с Йо

Онова вредното и то е тук Mr. Green

бой нямаше,ама Мая се издъни с тройките и мъжа и не можа да повярва,4е тя пише hahaha hahaha hahaha
А и Лорис не повярва на моя мъж,4е си пише с негооооо hahaha
Ама той беше,то и затова мая се издъни Mr. Green

# 5
  • някъде
  • Мнения: 4 955
ехо тука съм вече досега бяхме на скитня с Йо

Онова вредното и то е тук Mr. Green

бой нямаше,ама Мая се издъни с тройките и мъжа и не можа да повярва,4е тя пише hahaha hahaha hahaha
А и Лорис не повярва на моя мъж,4е си пише с негооооо hahaha
Ама той беше,то и затова мая се издъни Mr. Green
Абе знаех си аз, че си много гадна... gydi

# 6
  • Мнения: 2 657
Ха добър ден Mr. Green
аз от снощи имах проблем с нета,та затова се позагубих #Cussing outАма сега ще си наваксам Mr. Green
А вие каде сте бе жени newsm78

Дидка,що да съм гадна Rolling Eyesлуда съм Joy

# 7
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Еееееее, най-накрая някой да се включи! nuts Тъкмо започнах да се чудя къде сте избягали всички!  33uu Някой написа ли в старата тема, че си имаме нова? newsm12

# 8
  • Мнения: 2 657
Еееееее, най-накрая някой да се включи! nuts Тъкмо започнах да се чудя къде сте избягали всички!  33uu Някой написа ли в старата тема, че си имаме нова? newsm12

В гората смеееее Whistlingна въздух Joy

Аз излизам за малко и после съм на линия Wink

# 9
  • Мнения: 2 657
Пу бут Mr. Green

Абе никой ли няма днес Rolling EyesОт онзи ден не сте се вясвали newsm78

Мен това време ми действа зле,а и нещо съм се сдухала и не сам на кеф много много #Cussing out

# 10
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Пу бут Mr. Green

Абе никой ли няма днес Rolling EyesОт онзи ден не сте се вясвали newsm78

Мен това време ми действа зле,а и нещо съм се сдухала и не сам на кеф много много #Cussing out
Ооооо, я виж ти кой е на линия... Joy
Ти сама ли си, та си се докопала до компа? Crazy
Я да те питам- защо не си на кеф, а??? Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 2 657
Оф незнам,не ми пее петела Sadнещо съм се изнервила и ми избиват 4ивиите #Cussing outА и цяла нощ не съм спала,щото ме сви гастрита и умирах от болки #Crazy

# 12
  • някъде
  • Мнения: 4 955
ЕХО, къде сте избягали всички?   newsm78  През уикенда никой не е писал... Cry Вие видяхте хубаво време и  да ви няма - всички на разходка... Crazy Мен ми беше забранен престоят пред компютъра през събота и неделя, но затова пък през седмицата си наваксвам... Joy

# 13
  • Мнения: 7 106
Момичета, получих много стряскаща вест - твърде е възможно през следващите 2-3 дни да бъдем заляти  Sad. Дунава е опасно висок и се очаква в сряда да достигне критична точка. Направо не ми се мисли....народа се презапасява тихомълком с хляб, минерална вода и сухоежбина.
Дай Боже да ни се размине, защото чух че щели да спират ток, вода, да евакуират хора и...направо звучи страшно като на филм  Praynig Praynig Praynig.

# 14
  • Мнения: 2 910
Наистина Дунава много се е покачил. Почти всеки ден ходиме там, а днес насипваха пясък и оформяха дига на Телеграфа. Дано ни се размине, защото много ме е страх Praynig

Общи условия

Активация на акаунт