Стоматолог в Бургас

  • 4 097
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте мамита,вече съм почти в 5ти месец,и трябва да ми се вади нерв...кажете добри и внимателни зъболекари в град Бургас..и дали болките вредят на бебо? Каква е точно цялата процедура..много ви благодаря !

Последна редакция: нд, 10 яну 2016, 19:59 от Tatti

# 1
  • Мнения: 33
Здравей, аз от години ходя при доктор Гамишева, много е внимателна и работи добре, процедурата по умъртвяване на нерв не е нищо страшно - доколкото си спомням (че на мен отдавна ми е умъртвявала) поставя се лекарство, което стои няколко дни и обезболява, след това се вади нерва, нещо такова беше. Спокойно - не боли!

# 2
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Богдан Димитров
Каличина

# 3
  • Мнения: 16
На мен също ми трябва добър стоматолог в Бургас, имам проблем с венците, постоянно кървят, и също така искам да коригирам разстоянието м/у горните два зъба

# 4
  • Мнения: 16
Миналата година ходих в кабинета на Д-р Мартин Цонев - Естетик дент на улица Хан Аспарух, но съм разочарована, едва ли не ме изкара ненормална, че съм искала да коригирам разстоянието м/у зъбите, за какво ми и било и т.н. уби ми желанието, но не съм се отказала просто не съм решила при кой, тъй като искам да запълнят разстоянието без да се налага изпиляване, ако е възможно разбира се, някой знае ли за стоматолозите Стойнови, кабинета им е в жк Зорница, моя приятелка е ходила при тях и е много доволна, може би и аз там ще отида, моля ако някой има впечатления от тях да сподели

# 5
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
На мен също ми трябва добър стоматолог в Бургас, имам проблем с венците, постоянно кървят, и също така искам да коригирам разстоянието м/у горните два зъба
Здравей!На мен също много ми кървяха венците след раждането,обаче от както започнах да си почиствам зъбния камък веднъж годишно вече нямам този проблем.Ходя при д-р Дойчева.Много старателно и леко работи.Преди нея съм ходила и при други,обаче ме претупваха и не бях доволна.

# 6
  • Мнения: 2
Здравейте!
Имам мъдрец, който расте към зъба до него и ме боли. Кажете някой добър стоматолог в Бургас, който е внимателен и може да ми го извади без болка. Преди 4 г ми извадиха мъдрец и при 2 упойки ( от които нито една не ме хвана), беше някакъв ад. Оттогава имам панически страх към зъболекари. Така че търся някой добър  стоматолог, който и да не взима много скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт