Здравейте, искам да споделя моя случай в който станах жертва на измамници. През 2015г. имахме нещастието да се спрем на Генетик ЕООД за ДНК-тест за бащинство. След като направих заявка, едно момче дойде моментално остави ми тампони, взе ми парите в брой и ми остави фактура, че съм платила с кредитна карта! Тогава все още не загрявах, че влизам в схема. Изпратих тампоните и зачаках. Мина месец, но никакво обаждане от Генетик, нито мейл, нито куриер. Обадих се аз. Казаха о, не знаем защо не сте го получили, но ще проверим и ще се свържем с вас. Мина седмица и нищо. Отново се обаждам и отново същото. На третия път предложиха да ми съобщят резултата по телефона, като ми цитираха съвсем различни контролни имена. Не контролните имена, които аз бях вписала. Попитах ги, ако на мен ми дават резултат с тези (различни) контролни имена, тогава резултата от моя тест при кой друг техен клиент е отишъл и какви травми му е причинил. Дали си дават сметка за това. Станаха груби и ми затвориха. Така и не получих резултата от платеният си тест, макар това да беше нечий чужд резултат. Сега на практика нямам и доказателство, че изобщо съм им платила, защото фактурата е за плащане с кредитна карта, каквото аз не съм извършила. Платих в брой. Офисът им в София е виртуален, а Казанлък е далеч. Изпратих им няколко писма в които ги поканих да ми възтановят заплатените пари, тъй като не са ми предоставили услугата. Глас в пустиня! Накрая направихме тест на друго място. Тези са измамници и разчитат на това, че въпросът е по деликатен и клиентите им няма да се жалват много. Цените им са на половина от нормалните цени, което ни зариби. Ако изобщо извършват реални тестове, то определено имат сериозен проблем с организацията си, а факта че разменят тестове на клиентите си е чудовищен сам по себе си.