Off-откъде кухненски хубави буркани?

  • 2 112
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 210
Извинявам се за страничното въпрос4е, ама знам 4е тук са мамите с отношение към кухнята и аксесоарите за нея Wink
Имам нова-новеничка кухня най-накрая и си търся красиви стъклени буркани за сол, захар, ориз и пр, 4е ще са на открити рафтове. Също така търся съвет каква тенджера под налягане да си купя (макар 4е намерих една такава тем с търса4ката, та това не ми толкова голям зор)
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 596
За стъклени буркани не мога да те посъветвам, но аз използвам /в прос съм на купуване, едно по едно Laughing/ Тапъруей, много удобни за съхраняване на каквото желаеш, но и цените са им страхотни, и въпреки това си заслужават! Hug

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Аз лично предпочитам нещата на Барбантия - тенджерата под налягане е страхотна. А кухненските принадлежности са много красиви.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 210
За стъклени буркани не мога да те посъветвам, но аз използвам /в прос съм на купуване, едно по едно Laughing/ Тапъруей, много удобни за съхраняване на каквото желаеш, но и цените са им страхотни, и въпреки това си заслужават! Hug

А къде се продават и как изглеждат  Thinking

# 4
  • Мнения: 901
В Била Метро и на всеки пазар има буркани на  Bormioli Rocco  със бели сини капачки ... Затварят се плътно ... Имат и ТСМ готини бели керамични с дървени капаци .. Общо взето при избор на буркан гледай да има силиконова лентичка ... и да се затваря плътно..
А да сетих се имат и в Щъркелите.. ама там са вече много по скъпи .. (аз имам малки бурканчета за подправки)

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Вчера гледах в ТСМ в Слатина нещо като стилаж, на който се слагат 3 стъклени кутии. Можеш да го въртиш хоризонтално или вертикално и е много готино. Цената не видях.

# 6
  • Мнения: 135
Има много хубави буркани на Луминарк-стъклени с дървени и метални капаци.Италианските в Била също са супер.За Луминарк не мога да ти кажа от къде да купиш,защото не живея в София,но предполагам,че в Метро може да ги има и на местата ,където продават продуктите на Луминарк.

Общи условия

Активация на акаунт