Да се изпуснеш...

  • 12 269
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 286
Накратко - отваря вратата на банята. Аз върша малката работа и понеже човек е в отпуснато състояние, се отпускам и...пръцвам.  Embarassed
Отношенията са в начален стадий и направо ми иде да си изкопая дупка в земята и да се заровя от срам.  #Cussing out
Той прихна да се смее и прие нещата с насмешка, а аз се разсърдих, че ме притеснява в тоалетната и се разделихме намусени.

Утешете ме и кажете, че и на вас ви се е случвало! Как ще го погледна тоя човек в очите отново?!

# 1
  • София
  • Мнения: 24 839
Накратко - отваря вратата на банята. Аз върша малката работа и понеже човек е в отпуснато състояние, се отпускам и...пръцвам.  Embarassed
Отношенията са в начален стадий и направо ми иде да си изкопая дупка в земята и да се заровя от срам.  #Cussing out
Той прихна да се смее и прие нещата с насмешка, а аз се разсърдих, че ме притеснява в тоалетната и се разделихме намусени.

Утешете ме и кажете, че и на вас ви се е случвало! Как ще го погледна тоя човек в очите отново?!
Не го мисли- той също пръцка.....
Предупреди го, че държиш на усамотението в банята и готово.
На мен друго ми се случи- до го направи в стаята и да заяви, че било нещо нормално.
Не ми се наложи повече да го погледна в очите. Simple Smile

# 2
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Мне, не ми се е случвало!

Дишай спокойно.  Hug

# 3
  • Мнения: 46 509
Това са нормални неща. Животът на двойката не е само цветя и рози. Има и много по-тежки моменти, при които се налага да се виждаме и в по-"срамно" положение.

# 4
  • Мнения: 1 286
Това са нормални неща. Животът на двойката не е само цветя и рози. Има и много по-тежки моменти, при които се налага да се виждаме и в по-"срамно" положение.



Знам, че са нормални, ама тия срамни неща идват на един по-късен етап, неудобни са, когато още е цветя и рози.
Сега, вместо да съм в съзнанието му като невероятната секс богиня, ще си мисли за мен като за една...пръдла. #Cussing out

# 5
  • Мнения: 2 650
Разбирам те много добре, въпреки, че на мен никога  не  ми се е случвало и няма да се случи невър smile3502 Сконфузно е и е гадно, при положение, че дамите са  си богини и всяка тленно-органична проява ѝ спада класата на степен полу-божество. Да си полу-нещо си е гадно от към самоусещане и изобщо няма значение, кой как те възприема. Въпреки и че цветята  си отделят нещо подобно и това не им пречи на красотата...аз не бих допуснала живи свидетели  на газов гаф Sunglasses И да ми се усмихват и да се правят, че нищо не е станало - край - свършено е с тях newsm11 Точка!

# 6
  • Мнения: 301
Стига си се тревожила за глупости - пръцнала си в тоалетната, не насред хола. В тоалетната и царят ходи сам! Той трябва да се притесни повече, че е връхлетял в банята  Hug

# 7
  • Мнения: 6 962
Разбирам те много добре, въпреки, че на мен никога  не  ми се е случвало и няма да се случи невър smile3502 Сконфузно е и е гадно, при положение, че дамите са  си богини и всяка тленно-органична проява ѝ спада класата на степен полу-божество. Да си полу-нещо си е гадно от към самоусещане и изобщо няма значение, кой как те възприема. Въпреки и че цветята  си отделят нещо подобно и това не им пречи на красотата...аз не бих допуснала живи свидетели  на газов гаф Sunglasses И да ми се усмихват и да се правят, че нищо не е станало - край - свършено е с тях newsm11 Точка!

Добре де, а когато да речем заживеете заедно какво правите в случай, че нещо не е наред - я стомашен вирус, я нещо от този десен. Криете се или? В смисъл, апартаментите на повечето семейства не са чак толкова просторни и с отделни бани за всяка стая, чува се.

# 8
  • Мнения: 2 927
       Обзалагам се, че богът се е чудил цели няколко секунди какво толкова е станало, после се е раздразнил от фасона ти и си тръгнал крив. Като му дойде часът за лягане, ще заспи блажено без никакви терзания, може дори да не се сети, че сте се разделили намръщени. Като му припомниш за себе си, ако пак си намусена, ще продължи да се чуди какво толкова е станало.  Laughing Остани си богиня, не слизай до полу- заради един епизод, който гаджето е забравило.

# 9
  • Мнения: 1 793
Спокойно! С този акт връзката ви официално става сериозна. Друг такъв праг е взаимното чоплене на пъпки на недостъпни места - тогава сте пред брак. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 28 556
 Сетих за една много известна тема на почти същата тематика, в Клюкарника преди няколко години. Как ни обсъждаха тогава къде ли не...

# 11
  • Мнения: 2 650
Разбирам те много добре, въпреки, че на мен никога  не  ми се е случвало и няма да се случи невър smile3502 Сконфузно е и е гадно, при положение, че дамите са  си богини и всяка тленно-органична проява ѝ спада класата на степен полу-божество. Да си полу-нещо си е гадно от към самоусещане и изобщо няма значение, кой как те възприема. Въпреки и че цветята  си отделят нещо подобно и това не им пречи на красотата...аз не бих допуснала живи свидетели  на газов гаф Sunglasses И да ми се усмихват и да се правят, че нищо не е станало - край - свършено е с тях newsm11 Точка!

Добре де, а когато да речем заживеете заедно какво правите в случай, че нещо не е наред - я стомашен вирус, я нещо от този десен. Криете се или? В смисъл, апартаментите на повечето семейства не са чак толкова просторни и с отделни бани за всяка стая, чува се.

Е, как какво правя в този случай - мисля, че достатъчно ясно описах, че звукът от стомашното ми неразположение ще е последният чут звук от любимия  Sunglasses
П.П. Зилозавър, явно си си паднала много по човека, щом се притесняваш от такива неща, явно и той много си пада по теб /съдя от реакцията му/ Това трябва да ви е важното Hug

# 12
  • Мнения: 14 654
Чудо голямо  Laughing Смешна ситуация, правилно е постъпило момчето, като е подходило шеговито. Аз на негово място щях и да те бъзикам известно време, за да проверя дали новата ми секс богиня има чувство за хумор или е някой дядо Мръщелан. Че то ако за една пръдня се мусиш, не знам какво би сторила при истински проблем.
Следващия път ще си го гледаш в очите любовно, както се полага на една прясно влюбена мома, няма да споменаваш пръднята. А ако той я спомене, което със сигурност няма да направи, му кажи, че от този ден ще го следиш и а е пръднал, а бой. И мъжете, и жените отделят дневно по половин литър газове, ако някой си мисли, че милото му не пърди, лъже се жестоко.

# 13
  • Мнения: 46 509
Стига си се тревожила за глупости - пръцнала си в тоалетната, не насред хола...
Което ми дава страхотна идея как да забрави случката! Предлагам да го направи в хола  Mr. Green Joy

# 14
  • Мнения: 1 286
Смях се с глас на някои постове. Знам, че не е голяма работа, ама си го има неловкото усещане.

Ейй, царица съм на неловки, социални гафове, отивам да копая дупка в снега.

Общи условия

Активация на акаунт