Домашни любимци - декоративни зайчета 8

  • 75 260
  • 787
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 775
Има я почти навсякъде Simple Smile В София съм, но дори като пътувах в малък град, пак я намирах. Струва между 8 и 10 лева, зависи каква надценка слагат. В София я има в почти всеки зоомагазин. Продават я и онлайн, ако искате, може да си поръчате от там. Качвайте снимки:))

# 571
  • Мнения: 9 991
Има я почти навсякъде Simple Smile В София съм, но дори като пътувах в малък град, пак я намирах. Струва между 8 и 10 лева, зависи каква надценка слагат. В София я има в почти всеки зоомагазин. Продават я и онлайн, ако искате, може да си поръчате от там. Качвайте снимки:))

Мерси, тук в Лекси ще потърсим.  Hug

# 572
  • Мнения: 112
Душичка сладка, как кротко си лежи при изкушението на този кабел  пред него  Grinning  Heart

# 573
  • Мнения: 9 991
Kaбели не гриза, но една книжка наръфа скоро.

# 574
  • Мнения: 112
Kaбели не гриза, но една книжка наръфа скоро.
Хахаха, моят, когато беше по-малък, чак килима скубеше, а пък кабели, картони, чорапи, чехли, всичко може да направи на дантела, ако го оставим Grinning

# 575
  • Мнения: 9 991
Ръфат. Зайчето е на сестра ми, преди имаше друг, той гризаше много. Тази госпожица, момчето от което го взехме, го е възпитавал нещо и по някакъв начин е успял.

# 576
  • Мнения: 9 991
Зайко вече две вечери спи извън банята без инциденти.

и един полезен линк:

https://jivotinkiteydoma.wordpress.com/2013/01/28/podhodqshti-us … dekorativen-zaek/

# 577
  • Мнения: 9 991
Айде да раздвижа темата:

Коте с дълги уши:




# 578
  • Мнения: 101
Здравейте,

някой използва ли дървени пелети като подложка за тоалетна? Имам зайче от 4 месеца и ползвам пелети на Schweighofer, които се произвеждат в Румъния. До сега не съм имала проблем, но последната партида, която купих (купувам си направо цяло чувалче, че излиза по-евтино), мирише на нещо изкуствено.

Писах имейл на фирмата производител и ми казаха, че не използват нищо допълнително при производството освен дървен материал , който се обработва термично, но въпреки това не ми препоръчват да ги използвам за домашен любимец.

Не използвам талаш понеже мирише повече на тоалетна и се почиства по-трудно, a пелетите като пикне и мога да ги подновя веднага с лопатката. Те стоят в единия край на клетката, която е много голяма (за съжаление не мога да кача снимка тук, има някакъв технически проблем) и заекът не ги пръска.

# 579
  • Мнения: 9 991
Със старата версия, се качват снимки. Аз купувах пелети дървени, но зайчето за тоалетна не ги хареса, само за подложка. Бях взела от Лекси и си беше обозначено като за папагали, гризачи, котки.

# 580
  • Мнения: 101
Лекси производителят на пелети ли е или магазин с такова име? Не намирам сайт на такава фирма.

Какво разбираш под подложка? Ако имаш в предвид подложка за лежене - то това е доста неудобно, не знам как ги е харесал твоят любимец.

# 581
  • Мнения: 9 991
Лекси производителят на пелети ли е или магазин с такова име? Не намирам сайт на такава фирма.

Какво разбираш под подложка? Ако имаш в предвид подложка за лежене - то това е доста неудобно, не знам как ги е харесал твоят любимец.

Ами гледаме го свободно. Ходи на тоалетна на бенто, влиза в клетката, когато реши. Като ги понатъпче омекват и се рошат и са му удобни предполагам, защото никой не го задължава да седи в клетката. Е то каква е разликата с моите пелети и твоите? Лекси е огромен супермаркет, в който има почти всичко.

# 582
  • Мнения: 101
Дървените пелети омекват само когато се намокрят, т.е. когато зайчето уринира върху тях. Не бих искал любимецът ми да лежи в подобно нещо и после да го пипат всички у дома...

С новата версия на този форум често не мога да публикувам дори само текстов отговор. Проблемът не е само в снимките

# 583
  • Мнения: 1 676
Здравейте,синът ми ще получи за Коледа зайче от леля си,та моля кажете ми да си го "причиня" ли това?Мн са сладки, обичам мн животните, израснала съм с куче и котка,но нямам опит в гледането на зайче и искам да съм подготвена  ...Simple SmileТой ще е на седмото небе,но чета тук за изгризани кабели и разни такива Grinning

# 584
  • Мнения: 9 991
Котките фъкат мебели, кучетата и те гризат, така че няма да е голямо бедствие. Нашето не гриза кабели и го гледаме свободно, като чишка на бенто. Бели прави разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт