12 ОДЗ Лилия и 10 ОДЗ Чебурашка - отзиви

  • 2 173
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте!
Моля, за пресни отзиви за двете детски градини. Има ли някой с приети деца миналия септември? Интересувам се от яслените групи и по-специално от ОДЗ Лилия(по-близо ни е). За 2-ра яслена група ще сме. Ние ще кандидатстваме тази година за прием септмври. Ще съм ви много благодарна ако споделите опит - как са лелките, медицинските сестри и изобщо персоналът. Преди години има лоши отзиви за лелките в някои групи. Базата, чета, че е добра и е след основен ремонт.
Благодаря ви, предварително!

Последна редакция: чт, 21 яну 2016, 21:56 от koriandyr

# 1
  • София
  • Мнения: 709
И аз ще следя за отзиви точно за тези ясленски групи. Дано някой се включи скоро Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 484
Здравейте, включвам се късно . Ние втора година сме в 12 одз в яслена група. Базата вътре не нищо особено, но не е и стара, дворът обаче е в окаяно състояние , няма никакви нови съоръжения, наличните не са обезопасени. Персоналът е застаряващ, не мога да кажа ,че са особено грижливи , в никакъв случай креативни. Лелите са по приветливи от сестрите, поне в нашата група, но едната излиза по майчинство. Важното е ,че детето се чувства добре, не плаче, но дъщеря ми е по-контактна и самостоятелна  и не е плакала дори при постъпването.

# 3
  • Мнения: 19
Благодаря Ви за отговора. Носят се притеснителни слухове, че не учели децата на гърне и дори такива които са били научени се връщат към памперса. Как е положението при вас? Благодаря предварително за отговора. Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 484
Дъщеря ми я пуснах на 1,6 месеца и беше без памперс. Следобеден сън също без памперс. Не съм им носила въобще памперси , само ми потърсиха протектор за креватчето. Децата който бяха с памперс обаче  , доста по- големи от дъщеря ми свалиха памперсите преди да ги прехвърлят в градината, като инициатива на родителите. Ако детето е с памперс, докато вие не го свалите , лелите няма да го махнат.

# 5
  • Мнения: 19
Благодаря за отговора! Информацията се потвърждава и това никак не ми харесва...Разбира се, че няма как да се свали памперса ако детето не се приучава през деня на това. Поздравления аа Вас, че сте се справили така рано.  Wink

# 6
  • Мнения: 613
Детето ми е в 10 ОДЗ в яслена група . Пуснах го,когато беше на 1г. и 6м. Доста трудно свикна , но и много боледуваше . Това според мен беше и основната причина за по-трудната адаптация.  Доволна съм от персонала. Памперси сменят, на гърне ги слагат. Единственият минус според мен е ,че не ги извеждат много навън . Леко да духа вятър и са в стаята. Ако имате някакви други въпроси - питайте.

Общи условия

Активация на акаунт