Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 ян. 2016, 19:59 ч.

Изгубих моето ..ембрионче или бебе?!

• 38 455
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
единственото нещо,което ще помогне да се спасим от болката е нова бременност и живи и здрави бебчета,съхранете силите си милички,вярвам,че ще ни трябват скоро...Готова съм да родя още 4 пъти и да се радвам и отглеждам дечицата си    bouquet

# 16
Ухх ухх , ако питаш мене веднага започвам бебе правенето .Ама след като доки каза чак след 4 5 месеца,аз ще изчакам двойно повече за да може да се възстанови организма ми напълно!

# 17
бъдете силни момичета,не е лесно не се преглъща,но ще имаме своите съкровища....и на мен ми се иска веднага да съм бременна,но ще трябва време и този път съм решила да си намеря хуманен лекар,който да ме изслушва,съветва и отговаря на въпросите ми,защото със сигурност ще са многооо

# 18
За щастие аз го намерих!

# 19
Така е момичета.Трябва да сме силни. И на мен доктора каза най-добре да се пазя до 6 месеца, но има толкова случаи които не чакат....но ме е страх да ви кажа честно.Единственото което искам сега е да си направя правилните изследвания, за това трябва да се консултирам с добър лекар.Поне да знам че съм добре и няма проблеми за по нататъка.С това незнам дали ще се успокоя Sad

# 20
Момичета ако сте от Пловдив препоръчайте ми добър гинеколог моля ви.

# 21
Аз поне не съм.Поглед в страницата родители в Пловдив там ще намериш необходимото.

# 22
Ще проверя.След къто забременях след аборта износих бебето до 38гс родих със секцио но бебчето почина.Мисля че е по лекърска грешка зстова сега си търся добър гинеколог зщото ми писна от некъдърници и продажници за които човешкия живот струва пари

# 23
Meri много съжелявам моята болка е ужасна, а не си представям твоята.  Cry

# 24
Meri и аз много съжелявам за случилото се.Sad Преди си мислех че аз съм единствената, но има толкова болка в тоя живот...Първия ми работен ден след преживяното беше много гадно.Погледите, които ме гледаха така жално, ме караше да се натъжавам още повече. Но трябва да продължим напред, колкото и трудно да е сега, след всичко....

# 25
и аз незнам как ще преживея първия работен ден след случилото се,даце обмислям вариант да си сменя работата.....  newsm78

# 26
Скъпа Мария,аз също бях къто теб.Мислех да сменя работата си и напуснах.Сега съм на борсата ,но не ми е по леко.Съжалението винаги ще го има навсякъде просто се старай да не им обръщаш много внимание п

# 27
До Мария.Трябва да те съкратят ,ако не са съгласни напусни по взаимно съгласие и отиди помоли някой счетоводител да те води15тина дена при него и да те съкрати. И тогава подай документи в бюрото

# 28
  • благоевград
Здравейте мили и страдащи мами! На 1.12.2015г и аз загубих бебчето ми в 31. седмица. Загинала е от недостиг на кислород и хранителни вещества поради тромби в плацентата за които още чакам резултат а минаха два месеца. имам и два спонтанни аборта но и в двата случая не се стигна до сърдечен пулс. Така че лекаря ми каза че изобщо не се броят за бременност просто когато е увреден плода спира да се развива и тялото само го изхвърля. Сега правя куп изследвания и като ги посъбера съм си записала час за клиника Щерев. при Даниела Савова директно там отивам.За две години смених 4 доктори просто няма смисъл да си хабя времето. Знам какво е да отидеш с бебе в болница а да се прибереш без него в стаята която е приготвена за него. Преминах и през безсънните нощи в които като се събудиш само плачеш. Относно работата родих нормално и на 3тия ден почнах работа защото ако не бях започнала щях да се побъркам.Много е гадно като всички те питат какво се е случило защо нямаш бебе. Студентка съм и в университета все още се среща някой който да ме пита расте ли бебето?...или я да ти пипна корема.... но просто  надеждата ни креми минаха два месеца чакам още два и започвам с опитите няма излишно време за губене. Все пак е божа работа но и лекарите не трябва да ни гледат като касичка за пари. НО ТЕЗИ ОТ ВАС КОИТО ИМАТ СПОНТАННИ АБОРТИ НАПРАВЕТЕ СИ ИЗСЛЕДВАНЕ ЗА ТРОМБОФИЛИЯ МОЖЕ И ТО ДА Е ПРИЧИНАТА. АКО СИ ГО БЯХ НАПРАВИЛА ПО-РАНО НЯМАШЕ ДА СЪМ С ТАКЪВ КРАЙ. Също искам да ви кажа че последните ми две бременности са благодарение на Огестан. Не губете надежда ще успеем.

# 29
Да,истината е в  гинеколога,който проследява бременността...той първо трябва да е човек,хуманен лекар и професионалист и не на последно място до някаква степен психолог.Когато сме бременни имаме много въпроси и имаме нужда да бъдем изслушвани и чувани най-вече от човека,проследяващ бременността......Нямате представа колко пъти съм ходила на консултация,извън полагащите се с думите,,докторе много слабо го усещам днес или днес не го усещам,, а той само се усмихваше и ми казваше.че съм била дебела и затова по-слабо го усещам.Нито веднъж през тези 9 месеца аз нямах запис на тонове,защото гинеколога ми сякаш не ме чуваше,когато говоря....Докато дойде деня,в който наистина нямаше сърдечна дейност,а оставаха броени дни до термин......При следваща бременност и аз ще търсчя истински човек,който не ти гледа портмонето а теб и това чудо в корема,което за да расте и живее,има нужда от нашата грижа  и тази на ,,гинеколога,,а не ,,бизнесмена,, Успех на всички бъдещи мами ,и ние ще имаме за какво да живеем ......някой ден  Hug

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт