Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 ян. 2016, 21:48 ч.

С термин Ноември вече и в Родени

• 55 216
  • 686
  •   1
Отговори
# 675
Е значи все тая дали ти ще правиш или ще купиш пюре.

# 676
Моето момче е със ситни пъпчици отзад над дупето, пада се под памперса, но и малко над него. Лишеичетата по крачетата също се зачервиха. Направо не искам да си мисля, че е от оризовата каша. Онзи ден нали ми вдигна и еднократно Т. Засега продължавам, педиатърът даже ми кажа да я въвеждам 10дни.

# 677
  • сред вълните и пясъка...
Моето момче е със ситни пъпчици отзад над дупето, пада се под памперса, но и малко над него.
И ние сме така от около седмица. Но аз го отдавам на топлото време и смяната на марката памперси. От Pampers ми се зачерви брутално  ooooh!

# 678
Моето момче е със ситни пъпчици отзад над дупето, пада се под памперса, но и малко над него.
И ние сме така от около седмица. Но аз го отдавам на топлото време и смяната на марката памперси. От Pampers ми се зачерви брутално  ooooh!
Оххх дано...Ние сме си на памперс премиум и не сме сменяли. Другото е, че ядох картофи, а по принцип ям рядко, защото ме съмняваха. А за моркова съм сигурна. Карам я на ориз, сладък картоф и тиквички, свинско. Кофти ще е така, постоянно да се чудим. Една алерголожка ми каза да не гледам пъпки и обриви, в нашия случай, а само изходния материал. Е да, ама не. От храна си пъпчасват децата и още как. Лошото е, че някои храни действат чак когато има натрупване.

# 679
  • сред вълните и пясъка...
Не знам дали ще те успокоя, обаче мине се, не мине и хоп - миниатюрно червеничко в памперса, а съм спряла толкова неща. Педиатърката ме успокоява, че със захранването нещата ще се оправят. А дано! Иначе при нас завчера беше около 30 градуса и малката беше само по боди, та пъпчиците ги отдавам на топлото време.

# 680
И моята беше нон стоп с пъпчици и смених Памперс премиум с Либеро. От тогава не се е обривала там.

# 681
  • Варна
Бебоче, ако зачервяването е от лиги, почисти мястото с малко преварена вода и хлебна сода(около половин ч.л. сода на к.ч.вода), после мажеш с бепантен. Повтори 3-4 пъти за един ден и ще се изчисти. Аз пробвах какви ли не козметики, но това най ни помогна.
Дупето ни се зачерви първия месец и беше от Памперс. Повече тая марка не съм я купувала,  даже пуфиса дето пропускат ги харесвам повече.
За месните пюрета има едни на Хип дето са само месо и може да си ползваш с твои пюренца.

# 682
Здрявейте мами! юПърво да ви се похваля,че свалихме каишките,всичко вече е наред,бебка е изключително щастлива гриже си крачетата с голям интерес,разглежда ги,сега е открила че ги има.За зеленчуците отказва да яде картоф,картофи с каквото и да е не яде повръща,кашички ни каза педи да започваме харесва ги много особено банановите,яде и плодови пюрета ,но бананите са и любими.

# 683
Марги, мерси, ще пробвам!

Лили, браво! Много се радвам за вас! Чудесно е, че и кашичките харесва.

# 684
Лилия, браво на детето !

# 685
Момичета, приближаваме  50стр. и затова си позволих да пусна нова тема. Дано нямате против.

Нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=918874.new#new

# 686
Напомням, че нова тема се пуска на стр. 50.
Следващата предварително пусната, ще бъде изтрита.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт