каква проходилка

  • 892
  • 12
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Нашето е голямо шило и иска непрекъснато да се движи. Вече пълзи много успешно. Скоро имаме имен ден и мисля да се отчетем с една проходилка .Споделете моля за какви екстри да се оглеждам, марки и т.н. Не искам да давам много пари, защото се ползва само няколко месеца.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Мойта беше Бертони,с 8 колела ,музикална,иначе от най- ефтините модели и съм много доволна от нея.Никога детето не е падало или не е имало друг проблем.

# 2
  • Мнения: 513
И ние сме с Бертони също от по евтината , но ми се струва вече доста нестабилна , все си мисля че ще се обърне някъде с нея.Ако се върна сега назад няма да си купя пак същата , ще гледам да е по масивна и стабилна  Peace

# 3
  • Мнения: 599
Ние сме с Чико, но е скъпа  Confused... Иначе гледай да е на вид като нея - широка и голяма, за по-голяма стабилност, с 8 колела, това е най-важното, за да не се обръща  Peace

# 4
  • Мнения: 607
Мойта беше Бертони,с 8 колела ,музикална,иначе от най- ефтините модели и съм много доволна от нея.Никога детето не е падало или не е имало друг проблем.
И ние така.

# 5
  • Мнения: 55
Ние сме с Чико, но е скъпа  Confused... Иначе гледай да е на вид като нея - широка и голяма, за по-голяма стабилност, с 8 колела, това е най-важното, за да не се обръща  Peace
И ние сме с Чико. Много съм доволна. Сега вече не стои вътре а я бута. Да , по - съкпа е но си струва.
А аз пазарувах с него - той си я избра в магазина. Направо тръгна с нея и после не искаше да излиза от там. А нямаше седем месеца Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 564
Мойта беше Бертони,с 8 колела ,музикална,иначе от най- ефтините модели и съм много доволна от нея.Никога детето не е падало или не е имало друг проблем.
=======================================================================
И ние сме с такава.Взех я за 36лв.

# 7
  • София
  • Мнения: 596
И нашата беше Бертони, вярно свърши си работата,  но не мога да кажа, че е страхотна. Подарък ни беше, иначе аз щях на Чико да купя!
Но Бертони определено е за предпочитане пред Чиполино /такава ми бяха дали за временно ползване, като ходим на гости на бабата/.

# 8
  • Мнения: 1 059
Мойта беше Бертони,с 8 колела ,музикална,иначе от най- ефтините модели и съм много доволна от нея.Никога детето не е падало или не е имало друг проблем.
И ние бяхме с такава. Много сме я ползвали и все още си е здрава.

# 9
  • Мнения: 1 489
Мойта беше Бертони,с 8 колела ,музикална,иначе от най- ефтините модели и съм много доволна от нея.Никога детето не е падало или не е имало друг проблем.
И ние бяхме с такава. Много сме я ползвали и все още си е здрава.
И ние бяхме с такава и съм доволна.

# 10
И нашата проходилка беше на Бертони. Не е вярно, че я ползваш малко време.  Naughty Отначало и аз си мислех така, но уви детенце е на 1 г. и още не е проходило стабилно, така че си я ползваме още. От нашата почти нищо не е останало, тъй като малкия е голям разбойник и няколко пъти ходи на основен ремонт при дядо му. smile3511 Но няма да ти пращам снимки да не се откажеш. Joy
Ако знаех, че ще я ползвам по-дълго време аз лично бих купила Чико, но като всички си мислех, че няма нужда да е толкова скъпа. Но за мен проходилката беше голямо облекчение, детенце се заиграваше на едно място точно 7-8 мин., а с проходилката обикаляше навсякъде и имах възможност да свърша нещо. Joy Joy А по-принцип проходилката трябва да е широка и стабилна и с повече колела.  newsm44

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 380
още един глас за Чико

# 12
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Ние сме с Чиполино,модел Екзотик.Има 7 колела,широка основа,3 мелодии,огледало и други играчки.Струва 78лв. и моят Марти много я харесва.Изглежда стабилна,Марти дори опитва да се друса на нея,а той на 6 месеца беше 9,200кг. newsm10горещо я препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт