Какво ви е мнението за д-р Иво Тодоров от клиника Братя Тодорови

  • 25 849
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Здравейте момичета
Моля ви за вашето мнение за д-р Иво Тодоров от клиника Братя Тодорови. Аз ходя при него на гинекологичен преглед и съм доволна от отношението му към мен. Но тъй като съм отскоро негова пациентка бих искала и вашите мнения. Моя приятелка е негова пациентка от години и е страшно доволна от него - благодарение на него тя си има бебе и то без инвитро.

# 1
  • Мнения: 5 103
Има доста теми изписани за него.
Аз съ му пациентка и след 2 седмици ще родя при него/живот и здраве/.
Много съм доволна от доктора Hug
моля да пишат майките с лично впечатление от доктора , а не такива който са чули от незнам си кой какъв доктор бил

# 2
  • София
  • Мнения: 6 356
ето още един линк към мнение за тоя д-р

http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3809

# 3
  • Мнения: 5 103
Извинявай ама да ти кажа, че в зачатие целият свят им е крив.
Нали знаеш какъв е процента на сполучливото инвитро въобще? Като разбереш световните данни тогава пращай линкове.
А да те попитам джам ти кога беше на преглед при доктора, че имаш собствено и обективно мнение??

# 4
Аз също сам негова пациентка и сам доволна много.Дори при него ще раждам.Ще прочетеш много  противоречиви мнения за него,но това изобщо да не те притеснява.Повечето са написани от разни слухове и приказки,които нямат нищо общо с действителността.Щом и ти си доволна от него не мисля,че трябва  да си тормозиш мозъка с разни изказвания.Доктора е професионалист в областа си и за това са доказателство многото му пациентки,включително и от чужбина.Тези,които са недоволни да си потарсят друг гинеколог.В София има много.Доверявайсе на момичета,които наистина ходят при него,а не на такива,които разпространяват слухове.Ако имаш сериозен проблем,довери му се.Сигурна сам,че ще направи всичко вазможно да ти помогне.Успех!

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 6 356
Извинявай ама да ти кажа, че в зачатие целият свят им е крив.
Нали знаеш какъв е процента на сполучливото инвитро въобще? Като разбереш световните данни тогава пращай линкове.
А да те попитам джам ти кога беше на преглед при доктора, че имаш собствено и обективно мнение??

Мимке, би ли се пояснила защо в зачатие целият свят им е крив??????

за инвитрото и стимулациите знам много повече, отколкото ти някога ще научиш.
но ако не беше предубедена, а беше си дала труд да прочетеш мнението от линка, щеше да видиш, че не става изобщо дума за стимулации, инвитро и успеваемост - пациентката е била с чисто гинекологичен проблем!!!!!
изобщо, твоята реакция яко ми мирише на силна предубеденост...

аз понеже нямам лично впечатление, затова именно давам линкове към чужди лични впечатления, елементарно е за схващане.

# 7
  • Мнения: 161
Не ви ли писна ?!
За няма и две седмици, 3- теми за Тодоров и във всяка - спор.
Какво толкова има , че някой изказал чуждо впечатление или пуснал линк към тема и т.н.
Струва ми се , че част от потребителите тук скучаят и се чудят как да разнообразят деня си.

# 8
  • Мнения: 5 103
Уф права си писна ми и неискам да спора безмислено с който и да е.
Кой при който иска да ходи, не ме интересува въобще , аз си казвам собственото мнение, и не карам никой да е съгласен с него.
А за зачатие имам лични впечатления и това също си е мое мнение.
Така, че аз спирам да изказвам менение по въпроса за Тодоров, защото някой са готови да се заяждат непрекъснато.

# 9
  • Мнения: 161
Така е. Едни доволни - други не. Айде се га да го бойкотираме.  Peace

# 10
Аз раждах при него преди няколко години с предварителна уговорка за секцио.Той ми следеше цялата бременност, която беше  нормална, всеки месец по два прегледа, бях доволна и спокойна. Докато един ден,  прокървих и вдигнах температура с често уриниране. Реших, че нещо не е наред и ще раждам 20 дни преди термина и уговорката ни за секцио и веднага му се обадих за преглед. Тогава "великият доктор" ми каза по телефона да си взема парацетамол и антибиотик, защото сигурно съм настинала, че " едва ли ми е паднала тапата", да не се притеснявам и ходя при него излишно. Вечерта и мъжа ми му се обажда и той сладко го успокоява, при първа бременност било нормално да се шашкам. След два дни бях много зле и отидохме с мъжа ми при него. След прегледа ръцете на доктора се разтрепериха,  гузно се завайка - "при толкова пациентки можеш ли да обърнеш внимание на всяка" и веднага ни изпрати в болницата за спешна операция- с  разкритие, изтекли околоплодни води и тежка инфекция. Детенцето и аз извадихме невероятен късмет, че оцеляхме,  бяхме 10 дни на венозен антибиотик, а Тодоров го беше срам да ме погледне. Добре поне, че нямах усложнения след операцията/ преживеният стрес не го броя/.
Много  мои познати са раждали при него и са доволни. След време разбрах, че при една от тях Тодоров е проявил подобна небрежност,  и ако беше споделила щях да си "имам едно на ум" и нямаше да чакам два дни да ми мине "настинката".
Споделям това тук не за да коментирам професионализма на др. Тодоров, а за да предупредя за възможна небрежност от негова страна.Вие ще решите за себе си дали да му доверите живота си и този на  нероденото си дете. Аз от раждането не съм стъпила при него.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 952
Този т.нар. лекар беше на смяна, когато постъпих да раждам голямото си дете преди 9 години в Тина Киркова.
Проспа цялата нощ. Не ме прегледа, не ме включи на системи при положение, че бях с изтекли води и никаква родова дейност. Бяхме само две жени в предродилна и никой в родилна - идеално за сън  Mr. Green То 97-ма нямаше и много бебета  Mr. Green Аз имах уговорка с лекар, но другото момиче - не и стоеше там второ денонощие. На сутринта една санитарка прояви жалостивост  Mr. Green и обясни през прозореца на майка й, че трябва да намерят лекар и да му платят.
На другия ден ми направиха секцио по спешност. След почти 24 часа без води и родова дейнсот логично завърших с тежка инфекция на лигавицата на матката. Нарича се ендометрит и често води до безплодие или проблеми с износването. Имах кошмарен възстановителен период.
След още едно секцио като по вода най-сетне разбрах, ч ераждането може и да бъде приятно, а не кошмарен спомен за чорлав груб псевдо-медик.
Имам познати, които са раждали при него и са оставали доволни, но моят личен съвет е стойте далеч от него.
Не обичам безпричинно груби хора, а той е такъв. Мисля, че това поприще не е за него. Жал ми е за него  Sick

Такива ми ти истории от Тина Киркова, т.нар. д-р Тодоров и годината с най-малко бебета и необезболени секциа  Sad

ПС Забравих да добавя какво ми каза след години негов колега от Тина Киркова  Sick То добре, че не се е захванал да те изражда, тогава и сакатлък можеше да стане  #2gunfire #2gunfire
Избирайте си внимателно лекарите Hug

Последна редакция: ср, 19 апр 2006, 00:20 от bib.bib

Общи условия

Активация на акаунт