Модни дънки - откъде?

  • 1 928
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 6 713
Красиви мами,
давdйте идеи откъде да си закупя дънки. Днес минах по Mиротска - може и да не съм попаднала на Мястото, но нямаше свестни дънки никъде Sick. На Алабин мерих едни дънки - горе - супер Peace, долу - тесни като цигара Thinking. А аз каквато съм слаба, съвсем не се харесах! Crossing Arms

Така че - HeLp!!!

# 1
  • Мнения: 3 861
да не говориш за Пиротска???
А иначе мини по Витошка...

# 2
  • София
  • Мнения: 3 797
И на мен това ми е голям проблем.Всичко ми изглежда кичозно Crossing Arms Обиколила съм какви ли не магазини и все някакви косури им намирам

# 3
  • Мнения: 306
аз лично си купувам само и единствено от новия търговски комплекс в Илиянци-нови модели/имитацийки,ама те не ,че тези от магазин по Пиротска не са!!!/Има за всеки вкус-по35лв.,а най-модерните са по 48лв.за качеството-дънки,като дънки,но определено нямат биташки вид,абе много са фешън!Цялото е с вишнева алуминиева дограма,вътре има магазинчета за каквото се сетиш.

# 4
  • Мнения: 18 542
Виж в подлеза на Плиска.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 044
Красиви мами,
давdйте идеи откъде да си закупя дънки. Днес минах по Mиротска - може и да не съм попаднала на Мястото, но нямаше свестни дънки никъде Sick. На Алабин мерих едни дънки - горе - супер Peace, долу - тесни като цигара Thinking. А аз каквато съм слаба, съвсем не се харесах! Crossing Arms

Така че - HeLp!!!
Аки искаш ще ти кажа един магазин,има жестоки дънки,но цените са от 350 лв нагоре.Иначе дънките са убиец Crazy

# 6
  • Мнения: 1 417
На много места има хубави дънки, ама не си уточнила бюджета Simple Smile
В Pepe Jeans винаги може да намериш нещо, в Miss Sixty, Phard ама цените не са като на Пиротска Sad

# 7
  • Мнения: 6 713
Определено за дънки давам не повече от 60-70-80 лв.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 929
На Алабин мерих едни дънки - горе - супер Peace, долу - тесни като цигара Thinking. А аз каквато съм слаба, съвсем не се харесах! Crossing Arms

Чарлстонът отдавна не е актуален, ниската талия също вече излиза от мода, но бавно, защото е много харесвана.
Къде ги видя тесните дънки, аз много харесвам такива?

# 9
  • Мнения: 765
Ами предвид  бюджета ти мога да ти препоръчам да погледнеш по така наречените (уж)складове за "маркови" дрехи . Там има всякакви модели, някой от които са учудващо яки имитации на Replay , Diesel . Pepe и т.н Има такива вече доста , колко са маркови не знам , ама аз имам Мiss Sixty за които дадох 250лв. , моя приятелка има същите за 70 лв. ...

# 10
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз понеже си пазарувам тези неща от Илиянци, гледах че в момента са напускали от тези дънки с бродериите и цветните камъчета. Има и от тези дето са под коляното. На теб какви ти трябват точно.

# 11
  • Мнения: 2 407
Хубави дънки има в магазин Нилон на Солунска, и на ъгъла на Мадрит и Черковна!

# 12
  • Мнения: 7 640
На Алабин мерих едни дънки - горе - супер Peace, долу - тесни като цигара Thinking. А аз каквато съм слаба, съвсем не се харесах! Crossing Arms

Чарлстонът отдавна не е актуален, ниската талия също вече излиза от мода, но бавно, защото е много харесвана.
Къде ги видя тесните дънки, аз много харесвам такива?
да, казвай, че с тия клоширане крачоли вече откачам! Close

# 13
  • Мнения: 6 713
На Алабин на ъгъла с Графа мерих прави дънки.
Днес пробвах и в подлеза на НДК - базара, там също имаше прави дънки.

# 14
  • Мнения: 7 640
На Алабин на ъгъла с Графа мерих прави дънки.
Днес пробвах и в подлеза на НДК - базара, там също имаше прави дънки.
къде там- под колоните ли или в бутичетата от страната на КФС

# 15
  • Мнения: 433
аз от един магазин в ндк имам 6 чифта дънки-за всеки ден....магазина е на redstar и дънките не са ми мръднали..намира се при фонтаните в базар софия..всеки път ми дават химикалки или тефтерче....момичетата са страшно готини:)

# 16
  • Мнения: 6 713
Срещу колоните - на Алабин от страната на KFC, на ъгъла обаче, където точно завиват трамваите.
Магазинът е със стълби отпред, вътре всякакви работи - дънки, блузи, якета, ризи и т.н.

# 17
  • Мнения: 242
ул."СВИЛЕНИЦА"ОТКЪМ БУЛ."ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ"срещу входа на болница"Св.ЕКАТЕРИНА"-болницата на Чирков-има магазин за стоки с фабрични дефекти-има страшни дънки от 20 до 40лв. , такъв магазин има и на бул."Прага"-от дясната страна  на Прага като тръгнеш от 5-те кюшета към МА. Joy Mr. Green Laughing

# 18
  • Мнения: 7 640
ул."СВИЛЕНИЦА"ОТКЪМ БУЛ."ПЕНЧО СЛАВЕЙКОВ"срещу входа на болница"Св.ЕКАТЕРИНА"-болницата на Чирков-има магазин за стоки с фабрични дефекти-има страшни дънки от 20 до 40лв. , такъв магазин има и на бул."Прага"-от дясната страна  на Прага като тръгнеш от 5-те кюшета към МА. Joy Mr. Green Laughing
знам го този на Свиленица, ама там пишеше до миналата година само на едро newsm78

# 19
  • Мнения: 6 164
....... Аки искаш ще ти кажа един магазин,има жестоки дънки,но цените са от 350 лв нагоре.Иначе дънките са убиец Crazy

вЕрвам ти! Crazy Като чуе мъж ми, тая цена верно ще го убие! Joy

Общи условия

Активация на акаунт