Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 фев. 2016, 14:00 ч.

Канал TLC

• 88 971
  • 669
  •   1
Отговори
# 660
Никол май ще бере ядове с Азанчо подобно на Даниел с Мохамед . Как може да се хващат с мъже от тази религия знаейки , че жената там не е равна и на добитъка ? При 27 г.мъж  с 42 г.жена  работата е ясна той я използва за виза и на всичкото отгоре се държи гадно с децата и .

Те, арабите са си такива. Самочувствието им е огромно, смятат, че винаги са прави и могат да се държат гадно, особено с християни. Смятат, че всичко им е позволено и като са араби могат да си правят каквото си искат и най-вече да нарушават законите на чуждите държави. А, те глупавите американки си мислят, че този е влюбен до ушите, а не предполагат, че са майстори на лъжата и преструвките докато се домогнат до това, което желаят и после е олеле-мале.

# 661
Те Никол и Азан май даже не се целуват и секс не са правили дори.
Мохамед поне 1 път се беше "жертвал" да спи с Даниел.

А Моли ще зареже Луис, не е глупава жена явно.

Май се беше писало и преди тук, но Джордж е бил хванат с повече марихуана от нормата (нали това работи) и го грозяло затвор. 😂

# 662
Глупави американки, даже тъпи, по-скоро. Но като се замисля, и българки има такива, и всякакви, та значи обобщението трябва да бъде-глупави жени.

# 663
Глупави американки, даже тъпи, по-скоро. Но като се замисля, и българки има такива, и всякакви, та значи обобщението трябва да бъде-глупави жени.

Разликата е, че нашите го правят за пари в повечето случаи. Американките не го правят за пари, защото те се изръсват яко за тези мързеливи и арогантни араби, но те се заблуждават, че са обичани и желани от арабите. Иначе да, навсякъде ще се намерят глупави жени.

# 664
Викаш, нашите не са глупави, а тарикатки 😎😁

# 665
https://www.youtube.com/watch?v=6FWt34jDVyg От трън та на глог какво му е намерила на тоя гнусен мангал не знам ?

# 666
Много ми харесва новото предаване "Нашите диви животни". 😍

# 667
Това за сватбите дето ще почва скоро ще е яко нямам търпение , имаше едно преди казваше се 4 къщи. Всеки оценяваше дома на другите от 1 до 10 и накрая някой печелеше 10000. Самите къщи бяха уникални и много интересни , дали ще го има пак ? И 4 сватби имаше също  много му се кефех.

# 668
някой гледа ли невероятните спестовници 0.0

# 669
Гледам спестовниците, но са стари серии.

Много ми е интересно "Не знаех, че съм бременна".

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт