Отговори
# 30
  • Мнения: 35
Здр мами 31 сед съм имам голям проблем мн ме боли десния крак започнах направо да куцам от какво може да е

# 31
  • Мнения: 3 331
Sindicik, само лекар може да каже... Да не би да имаш някой притиснат нерв Thinking
Броя дните до влизането ми в девети месец, но то си е цял месец още.
Охх, винаги, когато прочета как някой няма търпение и ми е много странно, защото си представям мен какъв страх ще ме хване, когато вляза в 8 и 9 месец и е възможно всеки момент да родя Grinning

# 32
  • Мнения: 70
Честита нова темичка и аз съм в 8-ми месец вече и нямам търпение по-бързо да мине времето.Не се страхувам само съм нетърпелива,а и по принцип съм си така.Дано поне бебка се окаже търпелива и да си изчака времето Laughing baby_neutral

# 33
  • София
  • Мнения: 3 159
И аз нямам търпение вече, сякаш съм бременна от цяла вечност.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Sindicik, да не е от кръста.. да има притиснато нещо.. Много ли са качените килограми? Имала съм няколко познати, които от кръста им се отразява на крака, но наистина лекар трябва да каже.

# 35
  • Мнения: 35
Да 21 кг имам отгоре и аз си мисля че е някакъв нерв нз как ще се кача на магарето като даже се разкрачвам ме боли

# 36
  • Мнения: 3 331
На магаре ли се ражда? Звучи много неудобно ooooh!

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Да, килограмите наистина не са много малко и за съжаление се отразяват на кръста и гърба. Според мен не чакай излишно, защото може и по неприятно да стане, отиди на лекар, за да видят какво ще предприемат, че имаш и още време до раждането..

# 38
  • Мнения: 712
Момичета, за феновете на Пег Перего- има намаление в емаг:
http://www.emag.bg/detska-kolichka-3-v-1-peg-perego-book-plus-po … amp;recid=EXPIRED

 Peace

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Благодаря за темичката, много е красива както винаги!

Аз не успявам да пиша, но ви чета редовно.

И да споделя за болките в крака като човек, който отдавна е с проблеми в кръста. Първата бременност точно към 7-8 почна да ме боли много кръста и понякога точно крака, така че не мога да стъпя на него. Моят доктор точно това каза или притиснат нерв или съм настинала. При мен проблема беше, че не се движех достатъчно, заради това че работя на компютър и после заради бременността се задълбочиха болките. Хубаво е да се раздвижваш така ще облекчиш болката-леки наклони настрани и напред. Естествено е хубаво да го споделиш първо с твоя лекар. Моят лекар ми каза и една бабешка рецепта, размесвам белтък с настърган домашен сапун и го слагам с памук на кръста, от страната на кракът, който те боли и го закрепваш някак там. Аз така и не го направих, не знам дали ще действа. Сега ме боли кракът още от началото на бременността. Веднага като ме заболи гледам да се раздвижа и ми минава.

Аз раждах на магаре. То при естественото раждане няма как да е много удобно Grinning

# 40
  • Мнения: 35
Аз гледам да се движа всеки ден по 2 км но после болката става по голяма нз и до консултацията си имам 15 дена сякаш няма да издържа до тогава възможно ли е да е от липса на желязо

# 41
  • Мнения: 128
Аз имам болки в хълбоците от 1-2 месеца. И предната бременност бях така, знам че е от недостатъчно ходене и заседяване пред компютъра на работа, но няма какво да направя. Гледам на всеки час да се разхождам из офиса за по 5 минути.
Относно козметиката - Weleda душ гел и шампоанче ще ползвам, а за дупето Судокрем или Бочко ако имам. Аз не съм привърженик на експериментирането и ползването на много бебешка козметика, колкото по-малко, толкова по-добре.

Олио мислите ли да ползвате за след баня? Предния път го ползвах само месец и то защото беше зима, та сега незнам има ли смисъл да купувам въобще?

# 42
  • София
  • Мнения: 3 159
Мисля лосион да взема за начало, не олио. И за себе си предпочитам кремове и лосиони, а не масла, консистенцията ми е по-приятна.
Е, ако се наложи и олио ще взема, но първо ще опитам без.

Харесахме латексов матрак за бебешкото легло, но има вариант с и без кокос, другите характеристики, че и цената са същите. Кое е по-добрия вариант?

# 43
  • Мнения: 128
Нелка - вземи този с кокоса. Това значи, че някой токсичен материал е заменен от естествен материал като кокос.

Ние тази година сменихме матраците, че мъжа ми беше чел някакви ужасии, че се правят от петролни продукти. Та спим на матрак с естествени материали само - кокос, конски косми, агнешка вълна и разни други. И за бебето взехме такъв. По-скъпи са за съжаление.

# 44
  • Мнения: 338
Здравейте, мами

Да се запишем и ние Simple Smile В 29 г.с. съм с термин 17.04.2016 г. с момченце в София  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт