Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 апр. 2006, 10:45 ч.

kiselini?

• 497
  • 11
  •   1
Отговори
Zdr. mam4eta!ohh ot 1 sedmica zapo4naha  kiselini,ujasni sa ponqkoi pat sa po cql den i dori ni6to ne moga da hapna  ooooh! Vie imali li ste takav problem i kak se opravihte?Az nikoga sam nqmala tozi problem,a sega sam v 8m. i mi se poqviha  Embarassed

# 1
  • sofia
Еее, ами бременна си Simple Smile, нормално е. Бабите ще ти кажат, че на бебо му расте коса и затова имаш киселини Simple Smile
Истината е, че че бебето е вече голямо, притиска стомаха и част от стомашния сок попада в хранопровода.
За да облекчиш положението се храни по-често, но по-малко, и пий бирена мая, или по няколко глътки бира (вечер). Има и хомеопатия, койато ще ти помогне, но трябва да се консултираш с класически хомеопат.
Спи на по-висока възглавница.

# 2
Да, нормално  Confused Ая ти е обяанила защо. Аз освен че повръщах ужасно, имах и киселини... Пиех Алмагел по 1 ч.л. при нужда, но по-добре наистина с хомеопатия пробвай.

# 3
От киселини спасение няма.Трябва да си ги изтърпиш.

# 4
  • София
При мен киселините се допълваха и от жлъчните кризи (от време на време). Хапвай често, по малко.

# 5
При мен киселините се допълваха и от жлъчните кризи (от време на време). Хапвай често, по малко.
Какво представляват тези жлъчни кризи?  Rolling Eyes

# 6
На някои им помагат също прясното мляко и ментовите бонбони, газираната вода, лимоните.
Содата за хляб не се препоръчва, ако имаш предразположеност към отоци, тъй като с нея вкарваш натрий.
Доста бременни са доволни от Талцид.

# 7
На мен ми помагаха по-киселите ябълки.

# 8
  • София
Аз хапвах солети- обикновенни, бисквити и спях почти изправена на възглавницата.

# 9
Аз си пиех сода за хляб! Може и от това да съм била подутичка, но само така можех да спя  Joy

# 10
  • София
Какво представляват тези жлъчни кризи?  Rolling Eyes
1во болка в дясно под ребрата. Киселини. Понякога болката може да се обърка с "глад", след като се нахраниш става още по-лошо.
Понякога киселините са доста силни, повдигане, напъни...

# 11
  • София
 Мен толкова ме мъчиха киселини, че постепенно изключих голяма част от храните. Единствено от тестени храни ми беше добре.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт