как да сваля 20 кг и да не си ги варна многократно

  • 18 372
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
Скапа много е трудно само жоля и желание триабва да имаш.Касмет.javascript:void(0);

# 16
  • Мнения: 2 952
Разкажете каква е  философията общо взето , на какъв принцип е?Разделно хранене ....или нещо  друго .....?Какво съдържа книгата ....има ли примерни менюта....колко е дебела ?(книгата де ...нали е за дебели ) hahaha Grinning   Интересно  ми стана .... Wink

# 17
  • Мнения: 27 524
Ето виж тук,дано и Биляна се включи,заслугата е нейна  Heart Eyes

http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=16200

# 18
  • Мнения: 2 952
Видях , само дано не е вегетарианска!!! #CrazyХич да не я купувам тогава.затова   исках малко повечко да разкажете ....

# 19
благодаря много но всички,в момента съм на диета,която не е крайна,но за жалост сигурно и резултатът ще видя след време,след като свърша тази диета ще пробвам твоята ®

# 20
  • Мнения: 5 183
Видях , само дано не е вегетарианска!!! #Crazy

на там клони

# 21
  • Мнения: 27 524
Видях , само дано не е вегетарианска!!! #Crazy

на там клони

Май не е,чакаме Били  Hug

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не е, всяка вечер комсумирам месо.

# 23
  • Мнения: 46 492
Ако обичаш месо- Ниско Въглехидратна Диета, хем не си гладна, хем сваляш  Simple Smile аз свалих 14 кг. с нея и не си ги върнах, обаче това месо не мога да го понасям и сега търся други вариоанти за останалите  Confused

# 24
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ако обичаш месо- Ниско Въглехидратна Диета, хем не си гладна, хем сваляш  Simple Smile аз свалих 14 кг. с нея и не си ги върнах, обаче това месо не мога да го понасям и сега търся други вариоанти за останалите  Confused
Защо не започнеш с разделното?При НВД плодовете се избягват, а при разделното хранене се хапват на корем.Там няма забранена храна, хляб, манджи-всичко е позволено.Както се казва в книгата, не е важно колко калории приемаш, а как съчетаваш храните.

# 25
  • Мнения: 903
Биляна, спазваш ли - до обед само плодове или плодов сок и правилото, концентрираната храна да е 1/7 от менюто, или само принципите за разделно хранене. Аз имам тази книга, но там не препоръчват месо, мляко... все неща които обожавам и затова не съм я почнала, а имам плачевна нужда да променя начина си на хранене, защото непрекъснато пазя диети и после пълнея повече, а тялото ми на места така провисна Cry, абе омагьосан кръг е моето.

# 26
  • Мнения: 46 492
Защо не започнеш с разделното?При НВД плодовете се избягват, а при разделното хранене се хапват на корем.Там няма забранена храна, хляб, манджи-всичко е позволено.Както се казва в книгата, не е важно колко калории приемаш, а как съчетаваш храните.

Отговорът е много кратък- защото съм прасе  Confused
Но с удоволствие бих прочела за разделното, дано ме грабне, дай линкче  Praynig

# 27
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Защо не започнеш с разделното?При НВД плодовете се избягват, а при разделното хранене се хапват на корем.Там няма забранена храна, хляб, манджи-всичко е позволено.Както се казва в книгата, не е важно колко калории приемаш, а как съчетаваш храните.

Отговорът е много кратък- защото съм прасе  Confused
Но с удоволствие бих прочела за разделното, дано ме грабне, дай линкче  Praynig
Хайде стига де-не говори така NaughtyСвалила си 14кг., а нямаш вяра още в себеси!Няма линк WinkОтиваш на кооперативния пазар, улицата която води към мебелната къща.Точно на руския пазар, срещу трамвайната спирка има книжарница-там я има книгата.Вместо линк, купуваш я и я четеш.В края има примерни рецепти и меню за цял месец.Закуска, обяд-вечеря-всичко.Просто са примерни и орентировъчни, можеш да хапваш каквото искаш.
 Хайде, ако няма някое куче около блока Wink, грабвай детето и тръгвай Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 732
Биляна, аз си купих книгата, но да попитам и теб Grinning В 16 ч. може ли да хапвам баница, пастичка, козуначе, нали се сещаш от този тип вкусни нещица Mr. Green

# 29
  • Мнения: 214
Здравей!

След раждането качих 31 кг. В момента (6 месеца по-късно) съм свалила всичко, та даже и с 2кг повече. Диетата ми бе измислена изцяло от мен, като продуктите си ги бях избрала изцяло на предпочитанията ми към различните храни. Надявам се и на теб да ти помогне този режим  Simple Smile

Сутрин: 1 вариант чаша ниско маслено пр. мляко с малко кафе. 2 сухара със настъргано сирена или кашкавал.
                         2 вариант чаша кисело мляко. 1 сандвич с малко лютеница и настъргано сиренце.
Обяд: 1 вариант варен кренвирш с 2 сухара.
                     2 вариант задушено парче месо със 1/2 краставица (може и домат, но аз не го обичам)
                     3 вариант 2 сухара с настъргано сирене. 5-6 резена някакъв колбас. Малко кисело мляко.
След обяд: чаша прясно мляко или чаша кисело мляко
Вечеря: 1  вариант салата (краставици, сиренце, кашкавал, шунка, 1 яйце
                        2 вариант салата със задушено или печено на скара месо (може и риба)

Ако вечер преди сън ми стане гладно хапвам 1/2 коф. кис. мляко.
Много важно (по съвет на моя позната) хапвах през 3-5 часа. Между храненията се пие само вода, нищо друго!!!

Надявам се да съм ти от полза!!!   Hug
имам само един въпрос към теб а сега ако я почна и през лято си хапвам по един два сладоледа на ден това ще ми навреди ли и може ли през деня вместо да се наливам с вода да си хапвам плодове някакви аз все пак искам да стопя само някакви си 5 6 кг от мен а и да са малко повече няма да ми навреди Wink

Общи условия

Активация на акаунт