Карти-Амулети

  • 12 514
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Разбрах от моя приятелка за една книга с амулети точно когато всичко ми беше пълна каша.Отскоро нося в себе си картата на Свещения Граал и всичко си дойде по местата и ми се подреди живота.Те си вървят с книжката и стават и за гледане ,казват се Чашата на познанието.Поръчах си ги по интернет ако на някой малко не му достига и му трябва мистериозна помощ може пък да са му полезни.АЗ съм доволна за сега. Grinning Grinning Grinning

# 1
  • Мнения: 4
Здравейте, на мен ми попадна същата книжка "Чашата на познанието" преди два месеца и също съм много доволна. Аз бях малко скептична първоначално, обаче любопитството ми надделя... Както беше написано, заредих ги и после си избрах три от тях и ги сложих в чантата си. Първите няколко дни ми вървеше като по вода, но все пак го отдавах на съвпадение и самовнушение. Замених трите карти с друга, която ми трябваше на този етап и действа. Сега постоянно експериментирам с тях и ми се получават нещата. Още някой дали ги е ползвал и какво е мнението му? Книгата, мисля, че е на българска авторка.

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте,аз също имам тази книга Чашата на познанието-а картите амулети са мои приятели в ежедневието.Винаги когато имам нужда от помощ или съвет независимо за какво ,взимам в себеси картите който ще ми помогнат в случая.Винаги са ми помагали.Сега ми предстои операция и пак ще взема нужните карти защото знам че ще ми помогнат всичко да мине по леко  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 197
Здравейте,и аз си купих книжката Чашата на познанието - С подарък карти .Картите са много точни .Освен като амулети   те дават много верни отговори на въпроси.В книжката има два метода на гадaене.
Също така може да си  изчислиш и да си планираш бъдещите задачи и цели според дома в който попадаш всеки месец.

Последна редакция: вт, 09 фев 2016, 21:31 от roanda 80

# 4
  • Мнения: 24
Сви.Валентин на 14.02-в неделя и предлагам на всички влюбени да си сложат в протмонето картите Таро-Амулети -любовниците/ влюбените/ и звездата ,за да подсилите вибрациите си и да изживеете прекрасно празника,ако някой все още няма полувинка да прибави към двете карти императрицата за жена и императора за мъж. Heart Eyes Heart Eyes :love

# 5
  • Мнения: 11
Мога ли да пробвам с други карти таро за свети Валентин или само тия стават ?

# 6
  • Мнения: 24
Здравей ,не съм специалист,но тия карти са различни и са направени и заредени като карти таро амулети.Също отговарят на зодиите като домове ,лична година и личен месец,ако искаш пробвай с каквито имаш.

# 7
  • Мнения: 14
Здравейте! Уникална система. Една приятелка ми препоръча авторката тези карти-амулети с книжка. Бях скептик, признавам си, но се оказа че е важно правилното разчитане. Закупих си книгата и се оказа, че мога и сама да пробвам картите. Обяснено е прекрасно всичко. За мен няма друга истинска прогноза. Картите са безотказни. Системата също. Всичко е толкова логично.

# 8
  • Мнения: 11
Споделям експеримента си с картата таро амулет Слънцето.Преди няколко дни усетих че се разболявам и си взех картата на Слънцето почувствах прилив на енергия и я носих 3 дни .Вече съм добре и не успях да се разболея.

# 9
  • Мнения: 24
Здравейте, скоро носих в мен картата-амулет на Вселената уникална е истинска сила както е в природата от каквото имаш нужда тя, те подкрепя .Случват се много хубави неща ,реализирах си доста проекти ,които ми бяха в главата друг да ли има мнение специално за нея .Благодаря Ви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 56
Моля за още мнения за тази книга...очаквам мнения от хора,които не са регистрирани току що или в близкия ден-два.....

# 11
  • Мнения: 1
Здравейте,
И аз да се включа по темата за книжката "Чашата на познанието" и ВЪЛШЕБНИТЕ карти-амулети към нея.
Подари ми я майката на приятеля ми, след като известно време се опитваше да ме убеди за силата на картите- амулети най- вече. Преди около два месеца ги ползвах за пръв път по  време на изпитната ми сесия. Бях си поизоставила ученето напоследък и ми се наложи да се явя на 7 изпита за 10ина дни.
 изпитите минаха някак учудващо леко и аз си мислех, че просто имам огромен късмет в момента.
Чак след няколко дни се сетих, че ефекта може да идва от тези карти. От тогава се научих да ги използвам редовно и дори убедих и приятеля си, а повярвайте ми не е лесно мъж да повярва в тези "женски глупости", както ги наричаше той. Така, че момичета позволете на картите да ви помагат, няма да съжалявате....... Peace

# 12
  • Мнения: 736
Не мислите ли, че всичко е до внушение?
Аз не вярвам, че една карта ще ми помогне в бизнеса, любовта ако сама не си помогна! Не искам да създавам враждебна среда!
Не мислите ли, че може би имате нужда от вдъхновение или кураж(да кажем) за да почувствате увереност и щастие за ви върви всичко по вода?

# 13
  • Мнения: 11
Имам любителски познания по Фън-шуи,от години ползвам фигурите на жабата,дръвчетата и фигурките на животни за съответната година и съм доволна от ефекта им.Така от както ползвам Картите-Амулети,правя разлика от ползата им.Тарото е известно от векове със способността си за предсказания.Тези карти ги редя на въпрос,в подредбата на Келтски кръст и отговора се оказва много точен.

# 14
  • Мнения: 24
Здравейте,
Днес за мен е един прекрасен ден ,в който видях,че имам възможност да си купя картите ТАРО -АМОЛЕТИ без книжката,което е супер така комплекта ,който ми е  с книжката ще си го ползвам за гледане ,а от другия ще си нося картите АМОЛЕТИ ,които ми помагат и ме насочват за моето щастие ,което си го блокираме от ежедневната сивота, в която трудно можем сами да се справим. Не можах да се стърпя и реших да споделя с вас моята радост.

Общи условия

Активация на акаунт