Balea, Alverde, Catrice, Essence - 23 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 73 455
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17 546
Добре дошли!  Hug







Тема за размяна на несполучливи покупки на бяла и декоративна козметика

Тема на темата: най-любим продукт от козметичните ни залежи - кое е нещото, което, ако е на привършване и нямате в резерв, ви докарва до безпокойство! Laughing Т.е. - кой е козметичният продукт, който истински обожавате!?Grinning

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 748
Бижy   bouquet
Затруднена съм да отговоря на въпроса, но първо ми хрумна - лосион за тяло! Направо не мога да се спра да купувам и да се мажа с какво ли не! Няма начин да изпадна в безпокойство, че привършва, защото винаги съм добре запасена  Embarassed

# 2
  • Мнения: 2 045
Благодаря за темата  Peace
По въпроса - не оставам без термална вода и мога да се кълна в действията й, без значение марката

Между другото пробвах хваления сапун за петна, който Ивчето беше споделила - не ми допадна особено. Ароматът му не ми харесва,а като ефект далеч не е чак толкова добър при мен. ДПШ се справя в пъти по-добре и маха всичко от четките. Но пък за дрехи върши добра работа  Mr. Green

# 3
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Благодаря за новата тема!  bouquet
Балсам за устни може би...  Thinking

# 4
  • SF
  • Мнения: 21 167
Благодаря за темата  Peace
По въпроса - не оставам без термална вода и мога да се кълна в действията й, без значение марката


Кога я ползваш тази термална вода и колко често? Какъв е ефектът от нея?
Аз също имам 2 термални води в шкафчето, но нещо забравям за тях. Ползвах ги на плажа за миене на лицето. Но и на плажа не всеки ден ги носех.

# 5
  • Мнения: X
Благодаря за темата  bouquet
Обожавам термалната вода  Heart Eyes
Пръскам я когато се сетя- след гримиране, след разгримиране, през деня...когато кожата ми е разд разнена, термалната вода много ми помага.
Лятото в жегата си имам малко флаконче в чантата и си пръскам, дава ми моментална свежест и хлад  Laughing Ползвам на Авен и не я заменям за нищо друго.
Любим продукт- балсами за устни и червила  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 10 858
Благодаря за темата  bouquet
В момента най-любими са ми маслата за тяло на Алверде, но аз не съм особено постоянна в любовите си Laughing
Никога не оставам без черен молив за очи.

# 7
  • Мнения: 885
Балсам за устни и лосион за тяло Peace въпреки че за цял живот имам Peace

# 8
  • Мнения: 1 519
И аз се включвам с балсам за устни . Ако нямам в чантата си ( забравила съм го ) ,веднага прибягвам до най-близкия магазин и си набавям  Grinning Party

# 9
  • Мнения: 1 270
Фдт е продуктът, без който не мога.Всичко друго не ми е чак толкова проблем, ако свърши. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 928
Багодаря за темата  bouquet
На въпроса - Body Butter. С ужасно суха кожа съм и не ставам без такъв продукт дори през лятото. В момента съм липа и мед на All Nature, обожавам го  Heart Eyes

И да помоля да ми припомните кой е хайлайтъра на катрис, който се спомена в последните страници на миналата тема и който харесвате?
Holly Pink, би ли споделила какъв крем ползваш след маската на Балеа с кал от мъртво море?

# 11
  • Мнения: 24 327
Не оставам без крем за лице и мицеларна вода

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Holly, съжалявам за сапуна. На мен много ми харесва и ползвам само него, откакто го купих. Имам повече от половин година разтвора на МАК и така си стои, защото не ми е удобна опаковката и оливам всичко. Не знам в някое шишенце с пръскало ли да го прехвърля. Tired
Какво е ДПШ? Домашен/детски почистващ шампоан? Mr. Green

Аз не помня да има нещо, което да ми е свършило и да съм нямала под ръка. Обикновено имам запаси за месеци, дори години от някои продукти. Единственото с водите ми за уста не съм така. Купувам 1-2 и се е случвало да оставам без за няколко дни, но не е продукт без който да умирам. Laughing

# 13
  • Мнения: 20 158
Мерси за новата тема.
Ревлон има и в Елитис, в Халите.

# 14
  • Мнения: 2 689
Трудно ми е да отговоря на въпроса. И аз имам залежи за години напред. Гледам в чантата ми винаги да има балсам за устни и крем за ръце. Особено през зимата.
Последните седмици все някой приятел ползва отстъпка за РД и така съм се запасила... Все едно велика отстъпка  ooooh!
И аз пробвах сапуна за петна, показан в блога на Ивчето. Много ми харесва. Наистина четките са като нови. Благодаря Ивче, че сподели!

Общи условия

Активация на акаунт