Дилема : Приморско или Созопол

  • 12 778
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 106
Харесала съм си и на двете места къде да пребиваваме, но не мога да избера Созопол или Приморско да е мястото за нашата почивка.
Моля който има прки впечатления от двата града да напише плюсове и минуси. Инетересува ме главно, плажовете в какво състояние са - чисти и поддържани ли са, водата чиста ли е, плащали се и колко за шезлонг и чадър (няма да носим наш), има ли детски площадки и изобщо развлечения за 2 годишно дете.
Изобщо кой каквото има да каже по темата ще съм му много задължена, за да си изградя накаква представа и да наклонят везните на някъде.
Аз съм била и на двете места, но като доста малка и впечатленията и спомените ми са много приятни, обаче далечни  Laughing. Затова търся някой с по-пресни такива.

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Созополския плаж представлява нещо като залив, много, ама много малък, супер пренаселено.
Приморския/южния/ е по населен от северния, плажната ивица е дълга, но и там е пренаселено.
Аз предпочитам приморско много повече ме кефи от созопол и са по приемливи цените и на квартири и по заведения

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Донибонбони, явно си била в стария град. newsm78 За цените изобщо не съм съгласна. В новия Созопол са си много нормални. За мен Приморско е столицата на чалгата и е адски пренаселено. Аз лично предпочитам Созопол.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не харесвам южното черноморие хич  Naughty, но при така предложените, предпочитам Созопол. Вярно, че за 2-3 вечери си се разходил из всичките му кътчета, но все пак...
Централния плаж по спомени е малък и си е пренаселено.

Инфо на уше: В Созопол софиянци са недолюбвани...(не знам защо - така са ми казвали местните)!

# 4
  • Мнения: 6 155
В Созопол има 2 плажа - единият е в стария град и е малък, другият е в новия - голяма плажна ивица, с чадъри, но е широка и има място за тях за без чадъри. Още по на юг има и неохраняван плаж. Аз лично предпочитам него - няма чадъри, шезлонги и т.н. няма много хора, единствено към края му има чат-пат нудисти Crazy
Цените не помня Tired
В Приморско не съм била скоро. Последните 3-4 години си ходим на Созопол  Peace

# 5
  • Мнения: 4 152
Моите спомени от Созопол са, че има страхотни баири. Това да ходиш надолу-нагоре с дете на 2 год и то сама хич не ми изглежда приятно. Нека другите те посъветват, но разположението на Созопол в твоя случай хич не е за пренебрегване.

# 6
  • Мнения: 7 640
за почевка с дете, май бих избрала Приморско като плажове и тип град.
Обаче там няма нормални заведения, по мое мнение.
В това отношение, плюсът е за Созопол.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 654
Донибонбони, явно си била в стария град. newsm78 За цените изобщо не съм съгласна. В новия Созопол са си много нормални. За мен Приморско е столицата на чалгата и е адски пренаселено. Аз лично предпочитам Созопол.

Миналата година бяхме в Приморско-квартирата ни беше на тиха уличка в центъра, плажа/южния/ ми хареса, защото ивицата е широка, пясъка ситен, като влезеш във водата е плитко доста метри и е добре за децата, но на тоталната чалгия и простотия по улиците едва издържахме #CrazyБягахме на разходка по крайбрежната улица, където ята комари ни подлудявахя SickСозопол newsm10-хиляди пъти по-добре!

# 8
  • Мнения: 1 232
Още един глас за созопол.Квартири разни от 10-12 -с общ санитарен възел
до стая в хотел 100-супер лукс със закуска Simple Smile избора е ваш.Като цяло и двата плажа са доста населени ,но мен това не ме притеснява Simple Smile.Централния  е по-малък и почти целия е с чадъри ,мисля че е платен,Харманите е друго нещо там можеш да си намериш спокойно местенце където да си забиеш и собствен чадър.Някой спомена баири,верно е има ги за това внимавайте като резервирате стая в коя част е, има некоректни рентиери  които казват,че плажа е на 500 метра ,а после се оказва,че трябва да ходите 20 минути пеш.Има много улички,алейки край морето за разходка,детски площадки ,бе с една дума -хубаво е Grinning

# 9
  • Мнения: 135
созопол

# 10
  • Мнения: 7 106
Момичета, много благодаря на всички за коментарите. Мисля, че се ориентирахме към Созопол  Grinning. Харесала съм апартамент-етаж от къща, която ще е на наше разположение, тъй като на горният етаж през лятото не живее никой. Има двор за игра на малката, а и е много близо до южният плаж.
Хайде, пък ако някой ще бъде там към средата на юли да свирка, може да направим морска среща  Grinning.

# 11
  • Мнения: 1 232
Момичета, много благодаря на всички за коментарите. Мисля, че се ориентирахме към Созопол  Grinning. Харесала съм апартамент-етаж от къща, която ще е на наше разположение, тъй като на горният етаж през лятото не живее никой. Има двор за игра на малката, а и е много близо до южният плаж.
Хайде, пък ако някой ще бъде там към средата на юли да свирка, може да направим морска среща  Grinning.
Partyтам сме

# 12
  • Мнения: 5 539
Няма да сбъркате, щом сте предпочели Созопол пред Приморско Grinning
Приморско е просто едно разрастнало се село, при това по средата на плажа се влива една река, в която околните капани си изхвърлят мръсните води Sick Впечатленията ми от града като цяло са отвратителни.
Созопол, въпреки цялата комерсиализация през последните години, си остава едно чудно място за почивка Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 6 313
Момичета, много благодаря на всички за коментарите. Мисля, че се ориентирахме към Созопол  Grinning. Харесала съм апартамент-етаж от къща, която ще е на наше разположение, тъй като на горният етаж през лятото не живее никой. Има двор за игра на малката, а и е много близо до южният плаж.
Хайде, пък ако някой ще бъде там към средата на юли да свирка, може да направим морска среща  Grinning.


Зори би ли споделила координати на тази къща ,че и аз търся нещо подобно ,но се колебая между Созопол и Синеморец

# 14
  • Мнения: 1 547
3ори, хубаво си избрала Созопол, но ако можете, ходете или на Златна рибка, или на Каваците на плаж. Ако не сте с кола, до Рибката има автобус, до Каваците стига влакчето - това ми е любимият плаж! Прекрасно море, пясък...А към Смокиня е истински рай!

Ние ще бъдем в Магнолиите на ММЦ, но при всички случаи ще отидем до Каваците!

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Ние ще бъдем в Магнолиите на ММЦ
За мен плажа на ММЦ е един от най-прекрасните,особено когато си  с дете.Широк,спокоен.В сравнение с това,което преживях миналата година на Поморие Close.

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
3ори, хубаво си избрала Созопол, но ако можете, ходете или на Златна рибка, или на Каваците на плаж. Ако не сте с кола, до Рибката има автобус, до Каваците стига влакчето - това ми е любимият плаж! Прекрасно море, пясък...А към Смокиня е истински рай!


И аз съм на това мнение.

# 17
  • Мнения: 7 106

Бимба, от коя дата сте там? Ние най-вероятно от 15 юли за 2 седмици.

Колкото до плажовете ние сме с кола и ще ходим където ни харесва. Затова благодаря на Смърфиета за препоръките.
Всъшност аз също много харесвам Магнолиите и исках да сме там, но пък ми трябва кухня заради малката, която яде с удоволствие единствено моите манджи и хотел на този етап изключвам категорично, защото нямам такива условия, които търся.
Но се надявам до година Мгнолиите да е първа в списъка за предпочитани. Ще им дойде времето, още повече че четох някъде в нета, че "Албена " АД правят нов комплекс май пак в Приморско или в региона .

# 18
  • Мнения: 1 680
Созопол не ми харесва защото е много претъпкан и бубунест - все се изкачваш или спускаш. Определено предпочитам Приморско.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Миналият август бяхме и в Приморско, и в Созопол. Фраш е и на двете места. По улиците- народ, блъсканица, сергии, чалга и миризма на кебапчета. На плажа- гъз до гъз.
Това това лято ще ходим на север.

# 20
  • Мнения: 669
При всички случаи Созопол е класа над Приморско. А за плажа ние ходехме на Каваците - райско кътче. Плажа там е страхотен, чист, широко, няма много хора, водата е чиста, изобщо е супер там.
А и Созопол е много по-хубаво градче. В Примарско няма къде да излезнеш.

# 21
  • Мнения: 1 232

Бимба, от коя дата сте там? Ние най-вероятно от 15 юли за 2 седмици.

Колкото до плажовете ние сме с кола и ще ходим където ни харесва. Затова благодаря на Смърфиета за препоръките.
Всъшност аз също много харесвам Магнолиите и исках да сме там, но пък ми трябва кухня заради малката, която яде с удоволствие единствено моите манджи и хотел на този етап изключвам категорично, защото нямам такива условия, които търся.
Но се надявам до година Мгнолиите да е първа в списъка за предпочитани. Ще им дойде времето, още повече че четох някъде в нета, че "Албена " АД правят нов комплекс май пак в Приморско или в региона .

ще пием значи бира,без майтап и ние тръгваме на 15 живот и здраве до 27 сме там,е юли де то така го казах все е дно е утре Grinning,ама пусти мерак

# 22
  • София
  • Мнения: 160
И аз съм ЗА Созопол.  Simple Smile А с кола - кеф ти Приморско, кеф ти ....всичко останало.

# 23
  • Мнения: 481
..... на Каваците на плаж..... стига се с влакчето - това ми е любимият плаж! Прекрасно море, пясък...А към Смокиня е истински рай!

Аз също съм била в Созопол на почивка и нито един ден не съм ходила на плаж там. Всеки ден ходехме с влакчето до Каваците. Страхотно е! Плажната ивица е хубава, водата е чиста, не е дълбоко, не е пренаселено....Супер е - това ми е любимия плаж (след този на "Перлата"...)

# 24
  • Мнения: 549
приморско

# 25
Миналият август бяхме и в Приморско, и в Созопол. Фраш е и на двете места. По улиците- народ, блъсканица, сергии, чалга и миризма на кебапчета. На плажа- гъз до гъз.
Това това лято ще ходим на север.
съгласна съм с мнението...,но зависи кой какво търси и предпочита...
имам впечатления от всички споменати места, накратко:
-голям плюс за СОЗОПОЛ - има забележителности, организират се концерти на площада, заведенията /повечето/ са супер, има доста места, където да играят децата, можеш да избираш и да редуваш плажовете.... ходим там от 92 г. още преди да се родят малчуганите;
- Приморско, Черноморец, Кранево и т.н. села...-не можем да издържим повече от 2-3 дни;
- Балчик - интересно, нормални цени, кофти плаж;

Места, където са ме посъветвали да заведа децата - Шкорпиловци, Дуранкулак, но това при условие, че търсим място за почивка, а не за забавления.

# 26
  • Мнения: 481
Извинявам се за оффа, на на Шкорпиловци и два дни не се издържа.
Освен това най близката аптека, например, е на 12 км от курортното селище.... Просто ужас!  #Crazy

# 27
Извинявам се за оффа, на на Шкорпиловци и два дни не се издържа.
Освен това най близката аптека, например, е на 12 км от курортното селище.... Просто ужас!  #Crazy
Това за аптеката ми го казаха...един аналгин нямало от къде да си купиш #Cussing out
Наши познати като почивали там се наложило до Варна да тичат на зъболекар...
Иначе пък ни го препоръчаха като тихо и чисто местенце Sunglasses

# 28
  • София
  • Мнения: 2 027
.....

Инфо на уше: В Созопол софиянци са недолюбвани...(не знам защо - така са ми казвали местните)!

Ей тука не мога да се стърпя:
Няма такова нещо. Софиянци хранят местните созополчани. Основния поминък е курорта. Цяла зима си клатят краката и се напиват подомашному, после цяла пролет стягат къщи и строят нови етажи единствено и само за прииждащите като по уговорка за 20 дена през месец август софиянци. Всъщност никой не гледа откъде си -  гледа да си напълни къщата.

Ходете края на юни, началото на юли или септември - тогава наистина човек може и да почине и е сравнително по-тихо, чисто и спокойно.

От мен съвет за Созопол - никога не правете и не разчитайте на резервация. Созополската хазайка не търпи и една вечер да и е празно. Обаче по което и време да отидете, свободни стаи има, не се лъжете ако ви кажат че всичко е пълно.

Градския плаж по последни данни е наполовина залят от морето, което е довлякло и камъни. На Харманите плажът е голям, но слагат на по-голямата част платени чадъри.  #Cussing out(не ги е срам,  един чадър да си го купиш струва 7лв, а като си метнеш хавлийката под стационарните ти искат 2 лв!)
За тунайджарите има страхотни дискотеки, но които работят със силна музика до 12ч по заповед на кметицата.

За всеки вкус има заведения.  thumbsup Flutter И доста са готини и са ми любими!

Има проблем с паркирането - ако можете не ходете с кола Rolling Eyes или си търсете хотел с паркинг (но май такива няма). Друг вариант е ако ходите в средата на август да паркирате и повече да не мърдате колата от мястото. ПО никакъв начин не можете да си запазите мястото или после ще загубите 1 час въртене по еднопосочни улички да си намерите ново парко-място.
Иначе Созопол си е супер, особено ако си с готина компания! Grinning
...и още бих писала, ама се възпирам вече smile3506 ..пък и нали избора вече е направен Wink

Последна редакция: пт, 05 май 2006, 20:37 от emi_jamie

# 29
  • Мнения: 2 257
Инфо на уше: В Созопол софиянци са недолюбвани...(не знам защо - така са ми казвали местните)!
Затова значи миналата година една банда злобни бабки, седнали на пейката, подхвърляха под мустак коментари за софиянци... А че  Созопол е квартал на София не мислят - всички коли са със софийска регистрация, нявсякъде софийска реч, а ги недолюбвали викаш  Mr. Green
Созопол е екстра. Тук е момента да похваля хотел Селена - миналата година бяхме там, откриха го пред нас - нов, нов, чистичък, свети, страхотен изглед към морето, нощем се чуват в стаята вълните, красота. Дано не са го развалили вече. Други години съм била в къща, апартамент на етаж - също останах доволна. Сега подновяват града по проекта "Красива България" и става все по-кокетен и примамлив.

# 30
  • Мнения: 1 232
Цитат
От мен съвет за Созопол - никога не правете и не разчитайте на резервация. Созополската хазайка не търпи и една вечер да и е празно. Обаче по което и време да отидете, свободни стаи има, не се лъжете ако ви кажат че всичко е пълно.
Много зависи какво търсиш,по хотелите със сигурност място няма данамериш,ние първата година се пребихме от търсене,накрая намерихме разбира се ,но с известни компромиси,от тогава само резервация и то на проверени места,предпочитам директно със собствениците.И то не само заради цените,но и защото агенциите много често не са наясно какво точно предлагат ,то и няма как де при толкова оферти,не могат всичко да знаят .Най- ме дразни като пишат по сайтовете си в близост до двата плажа ,а като отидеш се окаже,че си на полвин час път от там.Ние предпочитаме като плаж този на Смокините и плаж Хармани,централния е отврат отвсякъде,ден престой ти излиза колкото нощувката.

# 31
  • Мнения: 465
Созопол  Peace Peace Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 2 027
Цитат
От мен съвет за Созопол - никога не правете и не разчитайте на резервация. Созополската хазайка не търпи и една вечер да и е празно. Обаче по което и време да отидете, свободни стаи има, не се лъжете ако ви кажат че всичко е пълно.
Много зависи какво търсиш,по хотелите със сигурност място няма данамериш,ние първата година се пребихме от търсене,накрая намерихме разбира се ,но с известни компромиси,от тогава само резервация и то на проверени места,предпочитам директно със собствениците.И то не само заради цените,но и защото агенциите много често не са наясно какво точно предлагат ,то и няма как де при толкова оферти,не могат всичко да знаят .Най- ме дразни като пишат по сайтовете си в близост до двата плажа ,а като отидеш се окаже,че си на полвин час път от там.Ние предпочитаме като плаж този на Смокините и плаж Хармани,централния е отврат отвсякъде,ден престой ти излиза колкото нощувката.

И аз сега видях,ч е трябва да уточня, че номера с неспазването на резервации и предварителни уговорки е практика на хазайките т.е на собствениците на къщи. И тука разбирайте собствените семейни домове на хората, които са пригодени по всякакъв начин за даване под наем.
В множеството новопостроени хотели всичко е направено по правилата и нещата не стоят така примитивно и условията могат да се уговорят и уредят предварително. Flutter
Все още много почиващи предпочитат и старомодния начин с търсене и спане на квартира в обикн. къща.
Наистина е по-добре директно да се контактува със собственика, а не чрез туроператори, които си взимат страхотни комисионни.

# 33
  • Мнения: 229
СОЗОПОЛ вече 6 година подред сме все там.

# 34
  • Мнения: 134
Още един глас за Созопол Peace, много ми харесва там. Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 331
Аз лично ще бъда на Приморско между 15 и 30 юни и ще се радвам да се видим с някой от вас, ако е там по-същото време.

# 36
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Била съм и на Приморско и на Созопол. Всичките ми гласове са за Созопол. Много красиво е. Има много заведения за хранене. Има галерийки, забележителности, дискотеки. За плажа - централният е фрашкан, но Харманите са грамаден плаж. Аз съм била в най-усиления сезон и има места. Може да се ходи и на Златна рибка и на Каваците. Приморско за мен си е малко по-чалга. Но за младежки компании става. А и за негативното отношение към софиянци - просто не е вярно. Ами   то половината Созопол живее в София.  Grinning

# 37
  • Мнения: 639
Ние ще бъдем в Магнолиите на ММЦ
За мен плажа на ММЦ е един от най-прекрасните,особено когато си  с дете.Широк,спокоен.В сравнение с това,което преживях миналата година на Поморие Close.

То това не е плаж в Помори е,но града не е лош.Плажа в ММЦ е най-добрия според мен по цялото Черноморие, но занемариха курорта.
Предпочитам Созопол пред Приморко

# 38
  • Мнения: 656
созопол! Peace

# 39
  • Мнения: 953
Миналият август бяхме и в Приморско, и в Созопол. Фраш е и на двете места. По улиците- народ, блъсканица, сергии, чалга и миризма на кебапчета. На плажа- гъз до гъз.
Това това лято ще ходим на север.
И на север да отиде, август на всякъде е претъпкано.

# 40
  • Мнения: 952
и ние се очертава да ходим това лято на Созопол но ще бъдем в почивната станция на МВР.Някой ходил лие там? интересува ме всичко като обстановка и условия че ще бъдем с детенце  а то е на 1г и 2мес. Кой плаж горе долу е по близо до станцията и дали в стола ще могат да приготвят храна за детето newsm78

# 41
  • Мнения: 239
на созопол сме и тва лято

# 42
  • София
  • Мнения: 2 027
и ние се очертава да ходим това лято на Созопол но ще бъдем в почивната станция на МВР.Някой ходил лие там? интересува ме всичко като обстановка и условия че ще бъдем с детенце  а то е на 1г и 2мес. Кой плаж горе долу е по близо до станцията и дали в стола ще могат да приготвят храна за детето newsm78

Станцията според мен е хубава. Ходила съм на гости на една приятелка преди време беше там, но бяха в едни като къщи.  newsm78 Честно казано тогава (преди 3-4г) много ми хареса. Сега незнам  в какво положение е?Имаше голям хубаво озеленен и поддържан двор с много цветя и сенчести алеи. Близо е до плажа -Харманите. За детето се съмнявам специално да приготвят храна в стола. Може би ще има меню и поне ще можеш сам да преценяваш и избираш какво да даваш.

# 43
  • Мнения: 952
мерси emi_jamie за инфото все пак е нещо Laughing

# 44
и ние се очертава да ходим това лято на Созопол но ще бъдем в почивната станция на МВР.Някой ходил лие там? интересува ме всичко като обстановка и условия че ще бъдем с детенце  а то е на 1г и 2мес. Кой плаж горе долу е по близо до станцията и дали в стола ще могат да приготвят храна за детето newsm78
3 поредни години сме ходили в станцията на МВР family, мястото е супер, препоръчвам по-високата категория /предвид възраста на детенцето/. Не знам обаче как ще се справите с многото стълби, които са навсякъде т.к. на 1, 2 г. вероятно тъкмо сте проходили...За по-големите деца е рай там, защото е оградено - няма достъп за външни лица освен почиващите в станцията, паркчето е поддържано, пространството е голямо има и 2 игрища. Паркинга е охраняван /неплатен  Mr. Green / В станцията има барче с народни цени, сладкарница, компютърни игри... newsm78 май се отплеснах - това не ви устройва кой знае колко ...
  mrstraetz СОЗОПОЛ

# 45
...забравих да кажа за стола - поръчваш си храната от предния ден, менюто според мен е разнообразно и подходящо и за малки деца, много са мили и услужливи, струва ми се, че съм виждала да приготвят и по специални манджи   food002 , пред станцията има хр.магазин.

 sun  от станцията право надолу и сте на плажа, има място къде да си забиеш   grinning039  /централния е по далече/.

# 46
  • Мнения: 952
 mamaDidka ще те черпя за това ценно инфо. вие няма ли да идвате и тази година?..да стъпалата са ни препятствие но  ще гипреодолеем какво да се прави newsm78..радвам се че условията са добри и за детенце

# 47
  • Мнения: 6 390
пишеш че те интересуват главно плажовете, Приморско е с по хубави такива  Wink
Созопол на плажа е един ад
За нощния живот / обратно  Laughing

# 48
  • Мнения: 102
3ори!! много те моля сподели къде си беше харесала в Приморско! И на нас ни трябва кухня за малкия, а не мога да намерия нищо.
10х предварително   bouquet 
 
 

# 49
  • Мнения: 7 106
Миши, много съжалявам, но изобщо не помня какво бях избрала  Thinking. Бях си направила един уърд файл със оферти, но явно съм го изтрила след като се ориентирахме към Созопол.

А тук гледа ли:
http://primorskobg.com/index.php?action=turisum&submenu=kvartiri
http://www.marketingbg.com/milevi/aboutme.htm

Ако не се лъжа беше от първия линк в някоя от къщите апартамент с оборудвана кухня, ама да ме застреляш сега не бих могла да се сетя какво точно беше  Blush. Тюх да му се невиди! Съжалявам!

# 50
  • София
  • Мнения: 331
3ори!! много те моля сподели къде си беше харесала в Приморско! И на нас ни трябва кухня за малкия, а не мога да намерия нищо.
10х предварително   bouquet 
 
 


Скоро не съм ходила в Приморско, но преди време в ресторант Ден и Нощ към едноименната къща, готвиха много вкусно и всичко беше много прясно - всеки ден имаше топла супа и прясно изпечен домашен хляб плюс цял куп други вкусотийки.

# 51
  • Мнения: 102
3ори, мерси! Точно ти всъщност ми помогна да си набележа няколко обекта - с търсачката попаднах на миналогодишна дискусия на подобна тема и там си дала доста линкове, които и тази година са активни  Hug

# 52
  • Мнения: 7 106
Миши, радвам се, че макар и косвено съм успяла да помогна.
Весела и приятна почивка  Hug!

# 53
  • Мнения: 1 464
Ами,нито едното нито другото.В Созопол е мърсотия и цигания,в Приморско както някой каза е градът на чалгата.Все пак ако го изберете и сте с кола ,ходете на плажа на ММЦ

# 54
  • Мнения: 2 716
Здравейте! Сигурно отдавна сте се върнали от почивка, но на нас тя ни предстои. Ще бъдем в Приморско. Казвайте как е ? Съвети, препоръки, неща от които трябва да се пазим...
Благодаря на всички!
рр/ и нещо за х-л "Бисер"

# 55
  • Мнения: 639
Приморско Hug

# 56
мама_знае, за хотел Бисер в ММЦ ли става дума?
Ако е той, съжалявам мила, дано да не те разочаровам, преди година бях попаднала в него и беше ужасно. Водят го две звезди, но...има двузвездни хотели с телевизор и климатик. В Бисер не само няма такива екстри, но е и много вехто, мирише на мухъл и други гадни работи. Нещо като соц реализъм в лоша форма. Аз попаднах случайно там (през някакви бартери) и издържах само един ден.
Всъщност, може да е ремонтиран вече, стискам палци, той е собственост на Албена.
Лека почивка  Simple Smile

# 57
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
5 дена в Созопол и 5 дена в Приморско, за да не се колебаеш!   bouquet
Приятно изкарване!

# 58
  • Мнения: 1 190
Тази година избрахме Приморско пък да видим Grinning, иначе Созопол ми е любим Peace

# 59
  • Мнения: 2 716
Какво ще да означава ММЦ? Вероятно за него става дума. От снимките и броя стаи /151/ става ясно, че е останал я от Балкан турист, я нещо подобно. Офертата е много изгодна и това ми повлия. Не очаквам нищо повече от здраво легло в суха стая. Ще разкажа когато се върнем. Според рекламата, има собствен плаж, т.е. до самия хотел. Така ли е?
Преди няколко години ходихме в Созопол. Квартирата ни беше точно между стария и новия град. И явно в близост до голям ресторант с жива музика. Прибирахме се рано заради детето и си пиехме биричка на балкона. А репертоара на Тони Дачева го разучих по ноти  Close
Та отивам да си почина с децата сред природата.
Дано вече не мирише на мухъл.

# 60
Писах преди време, защо предпочитам Созопол, но чух от много места прекрасни отзиви за Китен. тази година бяхме на планина и съвсем за малко до най-близките плажове, но догодина да не се каня много бих искала да видя този рай за плажуващи мами с банди дечурлига в Китен. Sunglasses

# 61
  • Мнения: 2 716
Здравейте! Ние се върнахме от Приморско. Т.е. от станцията на ММЦ, която се намира между Приморско и Китен. И добре че бяхме там. Плажът на Приморско е превърнат в бизнес зона - капанчета, батути.... чадъри и пр. А когато минахме покрай Созопол  newsm45 -имаше изглед подобен на Люлин. Можеш през прозореца да почерпиш с цигарка съседа от другия хотел.

# 62
  • Мнения: 9
честно казано нито едно от двете, но ако трябва да се избира Приморско и само заради ММЦ-то до него

# 63
  • Мнения: 409
А може да пробвате и Китен- на мен са ми любими. Peace

# 64
за мен Приморско е номер 1 Simple Smile Северния плаж е много чист, а според мен най - добре е да се ходи на плаж на Перла! Прекарвам почивката си там вече второ лято! Поздрави на персонала на хотел Св. Николай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт