Изтекъл срок на годност на дезодорант, помощ.

  • 1 418
  • 5
  •   1
Отговори
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Здравейте преди по малко от 2 месеца си взех дезодорант, но не забелязах че срока му е изтекъл. Възможно ли е да ми образува кисти на 24 съм много се филмирах ще ги съсипя в този магазин, ама и аз съм си виновна че не погледнах, а чак сега. Може ли и някакъв сайт да проверя дали все пак е в срок още...Не съм изхабила дезодоранта, даже има много от него взех си тука в работата понеже забравих моят.

# 1
  • Мнения: 35 961
нищо ти няма, изхвърли го щом те притеснява и забрави за него  Wink

# 2
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Там не само, че и дезодорантите не си проверяват, ама колко пъти и храната им е с изтекъл срок ще ги дам на Комисия тези...

# 3
  • Мнения: 46 508
Нищо няма да ти стане, но си подай сигнал с/у тях. Трябва обаче да имаш касова бележка, иначе нищо няма да задействат.

# 4
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Това е един магазин до мястото където работя и не си пазя касовата бележка, но бих им пратила Комисия с кеф, понеже всичкото вътре почти им е с изтекъл срок, добре че внимавам и гледам храните, но за дезодорант не очаквах. Иначе добре го зареждат магазина винаги, но не хвърлят старите стоки, току виж някои се излъгал като мен, а най тъпото е че почти всички чипсове са с изтекъл срок, откъдето си купуват редовно деца, понеже магазина е и близо до училище. Да, това си набих филм с този дезодорант, нищо няма да ми стане от минимално количество ще се оплача в Комисията да им направят проверка, а темата може да се затвори, че аз така изтрещях и веднага реших да пиша тука, ама намерих и сайт и проверих че срока е изтекъл ноември месец,а на листовката пишеше до юни 2015. По се ядва да е ноември, отколкото юни, но пак си е зле. Благодаря ви за думите момичета  bouquet

# 5
  • Мнения: 35 961
... а темата може да се затвори, че аз така изтрещях и веднага реших да пиша тука ...

Общи условия

Активация на акаунт