Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте,
обръщам се към вас в случай , че на някого се е случвало... Бебо днес осъмна с подута бузка.  CryЛеко е зачервена. Иначе той е в добро настроение. Не мога да разбера от какво е . Може ли да е от храна, дали пък нещо не го е полазило през ноща??? Зъби ли са? Ама пък първите зъби нали са резци , а то е в страни...

Направо вече се чудя да се обаждам ли на педито ама не знам какво да и обяснявам. Бебо е спокоен само едната бузка е видимо подута и леко зачервена. На някой от вас случвало ли се е имате ли идея какво може да бъде това???
Температура няма, както и каквито и да е други симптоми...

Моля споделете вашият опит...

# 1
Аз се сещам само за зъбче Peace. Двете ангини  на Гери почнаха със зачервена бузка и съвпаднаха с никнене на зъбче - нали се води, че тогава имунната защита никаква я няма.

# 2
Тhe Sun, благодаря за бързия отговор. А за ангините какви симптоми имаше??? Страхувам се да не проспя нещо. Дано поне това , че го кърмя да му помага за имунната система...

# 3
  • София
Според мен е хубаво да се обадиш на педито и само да го питаш по телефона. Първите зъби задължително са резци, така че едвали е това. Провери му ухото.

# 4
Задължително се консултирай с лекар.
Това, което аз се сещам и дано да е същото, да не би да е спало детето на тази страна. На моето бебе така му се подува около лявото оче и клепача, когато спи на лявата си страничка.

# 5
Задължително се консултирай с лекар.
Това, което аз се сещам и дано да е същото, да не би да е спало детето на тази страна. На моето бебе така му се подува около лявото оче и клепача, когато спи на лявата си страничка.

Да, на нас редовно ни се случва обаче сега не е лежал от 2 часа, а все още е подуто....

Лара, а какво да проверя на ухото?? Изглежда съвсем нормално. Няма подуто или зачервено. Само понякога посяга  с ръчичка към него и това е....

# 6
Тhe Sun, благодаря за бързия отговор. А за ангините какви симптоми имаше??? Страхувам се да не проспя нещо. Дано поне това , че го кърмя да му помага за имунната система...
Моят горчив опит с ангините ми показа, че страшно бързо се дига Т. При вас такова нещо няма, така, че се успокой. По-скоро е от зъбче, но като няма други проблеми, мисля, че няма за какво да се тревожиш.

# 7
Лара, а какво да проверя на ухото?? Изглежда съвсем нормално. Няма подуто или зачервено. Само понякога посяга  с ръчичка към него и това е....
натисни я пред ушния отвор, понякога при възпалени уши, децата припискват

# 8
Много ви благодаря за съветите!! Направих всичко , което ми подсказахте и се поуспокоих та дремнах тази нощ. Mr. Green

На сутринта вече нищо му нямаше. Така и не разбрах какво беше това, но се надявам да не се повтори Wink.

Благодаря още веднъж

# 9
Много ви благодаря за съветите!! Направих всичко , което ми подсказахте и се поуспокоих та дремнах тази нощ. Mr. Green

На сутринта вече нищо му нямаше. Така и не разбрах какво беше това, но се надявам да не се повтори Wink.

Благодаря още веднъж

Една хубава новина  bouquet  bouquet  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт