Къде преграда за врата/стълби?

  • 4 827
  • 28
  •   1
Отговори
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Виждали ли сте някъде подвижна преградка за стълби или врата. Бях виждала някъде newsm78, мисля че беше в ТСМ, но в момента не мога да открия. Като законите на Мърфи - когато ти трябва никъде няма, а вече като нямаш нужда и го срещаш по път и над път.  Искам да изолирам кухненския бокс, че малкия започна много да обикаля. А също и да ви попитам ако сте ползвали има ли ефект в смисъл намират ли  цаката на вратичката?
Мерси предварително. Hug

# 1
  • Мнения: 1 014
Точно в ТСМ съм виждала, дори мисля, че и в момента има, но в Пловдив. В София наскоро виждах в един магазин на ТСМ до централна поща. Аз не съм ползвала. Исках да купувам, но реших, че е по-добре да затварям вратата. Ако пък аз съм в бокса, а той ми виси на решетката и плаче - пак няма смисъл. По скоро са необходими за преграждане на стълби.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 146
Влизах в 2 ТСМ магазина в лозенец - близко до хотел Хемус. И в двата имаше такава преграда. Но не съм сигурна за цената. Май, че беше 30 и няколко лева. Няма ли ги в склада в Младост 2?

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Провери ли в Данет ? Мисля , че там съм виждала

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
В Данет решетката струва 115лв,в Младост 2 в склада я имаше за 19лв,но много бързо свършва.По другите ТСМ магазини е между 30 и 45лв

# 5
  • Мнения: 10 758
Аз взех такава от ТСМ в Лагера.Много ми е удобна, върши страхотна работа.Не мисля, че ще намери цака на вратичката, защото тя се заключва.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Мойта щерка се опитва,но  незнам дали ще успее.Аз все ощене я заключвам,а само я затварям.Много съм доволна от тази преграда

# 7
  • Мнения: 1 059
И аз съм виждала в нашия ТСМ

# 8
  • Мнения: 81
   Вчера бях в склада на TCM в Младост2 и видях, че едни хора си купуват, но няма гаранция че все още ги има! Дано имаш късмет!

# 9
  • Мнения: 104
само в ТСМ съм виждала

# 10
  • Мнения: 3 153
Днес видях такава в ТСМ в Х. Димитър (не в склада, а магазина преди Магахан, на спирката на тролеите), струваше 27лв.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 292
А може ли някой, който си има вече такава, да я снима и да сложи снимки да я видя какво представлява? Или да остави някакъв линк към подобни прегради?

# 12
# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 292
magi99, мерси за снимката. Готино е!

# 14
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Ще може ли да ми обясните къде точно е склада в Младост 2, обаче като на абориген Embarassed. Мерси Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт