Малко повече информация

  • 1 608
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте момичета!
Тъй като считам, че тук всички са по-информирани имам нужда от съвет.
На 37 год. съм, така и не успях да намеря мъж, била съм много капризна на тези ми години (според мои приятелки). Аз не мисля, че съм капризна, просто не срещнах някой, с който да си подхождаме. Сега една жена ме е изплашила, че вече ми е късно за деца, че дори и инвитро. Може ли да ми дадете информация къде мога да проверя за инсеминация и дали аз трябва да поръчвам от датската спермобанка и изобщо каква е процедурата.
Благодаря bouquet

# 1
  • Мнения: 6 214
Защо датска?  newsm78  Embarassed

# 2
  • Мнения: 5
Защото такава се използва. Счита се, че датчаните са чиста раса, за българските а не знам дали има.

# 3
  • Мнения: 6 214
Защото такава се използва. Счита се, че датчаните са чиста раса, за българските а не знам дали има.
Благодаря. Успех в начинанието!  Hug
Колко ще е чиста расата на детето, при положение, че ти не си датчанка вероятно?  Laughing

# 4
  • Мнения: 11 477
Нацистите ли са ги считали? Това понятие "чиста раса" не се използва от време оно.
По темата - ако не си готова да забременяваш все още, макар и от "чистата раса", съществува по-разумната алтернатива да замразиш от яйцеклетките си и по този начин да изчакаш да се появи подходящ татко на хоризонта.

# 5
  • Мнения: 6 214
Попрочетох за по-качественото подбиране на донорите и качеството на материала, ама чак пък чиста раса доста странно ми звучи.

# 6
  • Мнения: 1 923
Здравей, може да се включиш е тази тема, http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=891063.0, момичетата минават през същото, за което питаш. Успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт