Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №21

  • 47 842
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 39 286
Миеринче, в кой люлин си? Имам такава възглавничка с костилки, ако искаш някой ден ще мина да ти я дам.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Малко е още за разглезване, има време за възпитаване, сега се гушкайте.

Напълно подкрепям Момето. И ако мога да те успокоя - аз видях повече зор през първите месеци, отколкото след това. Защото после ревеше само нощно време, а в началото денонощно. Сега спи поне пет пъти повече, отколкото като новородено. Четох какви ли не неща за успокоение. Една майка беше споделила, че е успокоявала бебето си с този проектор:

http://olx.bg/ad/bebeshki-muzikalen-proektor-ocean-wonders-fishe … c.html#1ff7ddbf01

Купих го, на него има бял шум. И аз го взех от продавалника, но ефект йок.

Решението е да стискаш зъби. Колкото и да не ти се вярва, минава. Ако има кой да те сменя, възползвай се на макс.

# 47
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Миеринче, в кой люлин си? Имам такава възглавничка с костилки, ако искаш някой ден ще мина да ти я дам.

Сигме много благодаря миличка  Heart Eyes Hug Но не съм в Люлин.

Гали не я възпитавам, но определено не искам да се научава на ръце. А иначе се гушкаме разбира се  Heart Eyes Crazy
Знаеш ли, че докато бяхме в болницата тя ревеше и аз ревях с нея. А само и сега като и погледна надупчената ръчичка си рева  Cry Cry

# 48
  • Мнения: 7 488
Споко Миеринко реви си, хормоните са голяма работа, и това ще мине. Моя големия когато ми го изписваха на 17 ден, свалиха ми го с абоката в ръката. Както не знаех на кой свят съм, като отворих една уста, вярвай ми щях да ги убия, при положение че не са вливали с дни нищо, а той стои в ръчичката. Акушерката беше почервеняла от срам, идеше ми да викна вожда да си види прехваления персонал.
Ти къде си се запътила за след 4-5 месеца, да не се нареждаш за второ  newsm78

# 49
  • Мнения: 39 286
Или аз съм обръгнала от всичко което съм преживяла с мойто дете  или май не съм от най чувствителните  newsm78
Миеринче, с кола съм, така, че ако искаш мога да ти я донеса където кажеш.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
не си от по-малко чувствителните, явно просто не си толкова емоционална и по различен начин изживяваш нещата Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 11 477
Връщате ме, когато малчо беше на 1 месец, и ни хоспитализираха да търсят причина за продължаващата жълтеница, взимаха му кръв от вена на ръчичката... или поне така се опитваха. Само аз влизах с него, не ревях, но сърцето ми се раздираше  Tired
Миеринче, Вождът преглежда, да, пак той ми "изработи" и втората лентичка  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 7 488
Бизи де си, да не препи вчера и не мож отлепи днес  Whistling
Казвай как изкарахте, торта това онова, малкия дивя ли, голяма си скръндза  Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 439
Миеринче, гушкай колкото можеш. Разликата между мойто и твойто е 13 дни, няма колики но пак си иска гушкане и внимание. Иска и да и говоря и да пея. Ако прекаля с гушкането се нерви и ме бие през лицето. Голяма е скица. Тази нощ за първи път пропусна едно нощно хранене. Определено със всеки изминал ден става по-лесно или повече свиквам...

Моме, каква се оказа причината за жълтеницата? И ние още жълтеем, а вече навършихме месец. Иначе сме наддали за 24,дни 750 гр.и сме пораснали с 5 см., но жълтеницата не си тръгва.

Момичета, кога почнахте да ги слагате в спални чували?  Чудя се да взема един и да я слагам в него въпреки, че не се върти още ли?

# 54
  • Мнения: 7 488
Бебе, моите не са спали в чували. Тя е мъничка още, става само със завивка. Малкия е шило и не обича да стои в затворено пространство, големия пък отваряше ципа и излизаше. Та сега си имам един чисто нов чувал, добре че взех само 1 да пробвам.

# 55
  • Мнения: 11 477
Бебе, така и не стана ясно - 6 месеца го спукаха от изследвания, установиха се завишени чернодробни показатели, но те на какво се дължаха - не можа да се разбере. И трансфонтанелна ехография правиха, и разни генетични заболявания - нищо не се установи. Пи 6 месеца едни прахчета, и накрая спаднаха чернодробните, имам чувството, че от само себе си.
Малчо днес сутринта ми цъфна с температура - отникъде. Друго няма, сега седим и чакаме откъде ще избие. Иначе дивее и щурее, не е клюмнал, та само Инфлуцид давам засега.

# 56
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Сигме невероятен човек си  Heart Eyes Hug Яко реша ще се разберем  Hug bouquet

Фели за второ ли ??  hahaha hahaha шегуваш ли се  hahaha hahaha Може ама догодина, така си мислех евентуално освем ако не ми е минал мерака до тогава и ако хептен не са ми натежали годините Thinking А между другото след секцио кога е най удачно пак да забременяваш ?.

Моме мерси за отговора миличка  Heart Eyes Hug Hug Добре си свърши Стаменов с теб работата  Peace Браво  Crazy Само не разбрах какво е бебчето ?
Иначе искам да си се следя при него а и имам разни болежки и малки проблемчета та да видим какво да правим.

# 57
  • Мнения: 7 488
Миеринко, хубаво е да минат 2 години, да зарастне хубаво рязаното, защото при евентуална втора бременност, може да се получи руптура на матката.

Не съм момето ма ша ти кажа, пак мъжко  Mr. Green Мъжа и кат моя само мъжки праят, моя уж художник, как една девойка не ми извая незнам  ooooh!

# 58
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Фели знам, че мога да разчитам на теб  Heart Eyes Hug Hug Има време значи  newsm78 две години  hahaha

Не съм момето ма ша ти кажа, пак мъжко  Mr. Green Мъжа и кат моя само мъжки праят, моя уж художник, как една девойка не ми извая незнам  ooooh!

 hahaha hahaha hahaha hahaha

# 59
  • Мнения: 439
Моме, благодаря за отовора. Ще видим как ще е при нас. Бързо да оздравявя малкия юнак.

Мериенче, че Стаменов просто така следи ли? И пак ли е това яко чакане!?!? Аз искам второ но мъжОт не ще. А да те питам, ти вода даваш ли?

Фели, знам че е малка. Но училището за родители има влияние още върху мен. Та там бяха казали колкото по рано по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт