Добър фризьор във Велико Търново

  • 18 626
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Здравейте мили дами, бих искала да ви помоля да ми препоръчате добър фризьор във Велико Търново, косата ми е тъмно кестенява (боядисвана) и искам да я поизсветля с няколко тона, съответно ми трябва добър фризьор, който използва качествена козметика. От скоро съм в града и нямам наблюдения по темата, и за това ще се доверя на вас. Благодаря ви предварително! 😊

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
https://www.facebook.com/ProfessionalHairdresserVeronikaLiskova/?pnref=lhc
Тя е моя избор, страхотен колорист Peace

# 2
  • Мнения: 77
Благодаря! А цените горе-долу какви са?

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
Боя около 50 лв Peace На място ще е най-точно Peace

# 4
  • Плевен - Велико Търново - Милано, Италия
  • Мнения: 351
С две ръце съм за нея. Няма да сгрешиш.

# 5
  • Мнения: 77
Много благодаря!😊 А прочетох някъде и за някакъв Стельо, за него имате ли мнение?

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
Много благодаря!😊 А прочетох някъде и за някакъв Стельо, за него имате ли мнение?

Имаме Simple SmileОбезцветяване от черната гама в русата около 650 лв.
Вероника три години не може да ми уплътни косата след Стельо/съвсем са ми лични впечатленията/

# 7
  • Мнения: 77
Леле 😃 Ужас.. Добре, че попитах.. Благодаря за споделеното мнение, отново. 😊

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 660
При Стельо кракът ми втори път няма да стъпи, както и при други, уж видни местни фризьори, заради пренебрежителното им, надуто поведение, та ако ще да са корифеи в професията си Crossing Arms Най обичам по външен вид и по социален статус да ме преценяват ooooh!
Аз съм доволна от Ваня, от това студио - https://www.facebook.com/martastudio.exito

Последна редакция: нд, 21 фев 2016, 19:32 от *Biskvitka*

# 9
  • Мнения: 11 552
Скоро ходих при Иван на Цветарска. Вторият му въпрос беше къде работя. Не остана удовлетворен от отговора. ooooh! Да не споменавам колко ми взе за рязане на един кичур и леко оформяне на къса коса.

Доволна съм от Светла- има салонче със сестра си, козметичка, и една маникюристка- зад Скорпиона.
При нужда мога да дам телефон.

# 10
  • Мнения: 1 304
От както смених няколко фризьорски салона, точно заради пренебрежително отношение и неразбирателство по отношение за подстригването ми, като предишните все както си знаят ме правеха #Cussing out сега съм се установила от 3 години в салон BEAUTY до Практикер, момичето ,което ме подстригва се казва Милена,изключително внимателна, уважителна, винаги ме пика как ще подстригваме този път, да не би нали да има промяна от моя страна:) и не на последно място има значение за мен и продуктите , с които се работи в салона Simple Smile както  и цената разбира се Simple SmileОт всичко споменато съм доволна Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 77
И аз гледах този beauty център, пишеше, че използват някаква френска марка козметика, до колкото помня боядисването беше към 50-60лв, поне така прочетох в сайта. Заслужава ли си парите? Качествена ли е боята?! Аз съм от Видин по принцип, и моята фризьорка там ме боядисваше за 30лв, с боя на matrix, но сега ми се искаше да опитам нещо различно, за това така ви разпитвам

# 12
  • Мнения: 1 304
Enviemo, аз не съм се боядисвала в салона, работят с продукти на La Biostetique Simple SmileСамо подстригване, и оформяне на косата /понякога изправям ,или с дифузер/ общо за 20 лв излизам оформена, като процедурата по измиването на косата ми трае само  30 минути-то  шампоан, маска, после терапия някаква, и маска Heart Eyes /а преди при други фризьори за 15 минути и айде съм готова #Cussing out/

# 13
  • Мнения: 2 682
При Стельо кракът ми втори път няма да стъпи, както и при други, уж видни местни фризьори, заради пренебрежителното им, надуто поведение, та ако ще да са корифеи в професията си Crossing Arms Най обичам по външен вид и по социален статус да ме преценяват ooooh!

+1  Peace
Много мразя такова отношение.

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
При Стельо кракът ми втори път няма да стъпи, както и при други, уж видни местни фризьори, заради пренебрежителното им, надуто поведение, та ако ще да са корифеи в професията си Crossing Arms Най обичам по външен вид и по социален статус да ме преценяват ooooh!

+1  Peace
Много мразя такова отношение.

Всичко мога да преглътна, ако крайния резултат ми харесва. Не държа да са ми приятели и да говоря с тях, искам да изляза от салона удовлетворена Crazy На Стельо съм му една от първите клиентки от далечната 99 година Crazy

Общи условия

Активация на акаунт