Избор на телефон

  • 364 304
  • 6 058
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв телефон да си взема?

Опции:

  • Мнения: 46
Здравейте! Имам един въпрос - решила съм да си закупя смартфон,голям 5 инча и с цена до 250 лева. Спряла съм се на HTC Desire 516 и Microsoft Lumia 535 Dual Sim. Досега съм работила с телефони,принадлежащи към системата Android. Настоящият ми телефон е Lenovo A536 - крайно съм недоволна,взех го на изплащане от Виваком и започна да дава дефекти с батерията - както е на 50% и изведнъж изгасне и ми показва,че няма батерия... Некачествена изработка - само това мога да кажа. Та,кой от двата избрани от мен модела е по-добър,някой който е специалист в тази област,би ли могъл да ме насочи,или пък да даде предложение за телефон с 5 инча големина до 250 лева? Thinking

Последна редакция: пн, 10 окт 2016, 09:53 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 46
В момента разглеждах смартфоните отново  и се натъкнах на този - Huawei Y625. Ако можете да ми кажете освен за предните два и за този модел - добър ли е,заслужава ли си парите? Напоследък смених доста телефони и не ми се иска да направя поредната несполучлива покупка.  Thinking newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 6 308
В момента разглеждах смартфоните отново  и се натъкнах на този - Huawei Y625. Ако можете да ми кажете освен за предните два и за този модел - добър ли е,заслужава ли си парите?
Лично за мен, трябва да ми платят да го ползвам. Simple Smile
Но това е лично мнение. На вкус и цвет, знаеш. Grinning
За НТС-то не съм чувал много лошо, така че може и да става. От Нокиата нямам лични впечатления, но и не съм почитател на марката и вероятно няма да съм обективен.

# 3
  • Мнения: 46
Благодаря за инфото! Simple Smile А бихте ли ми препоръчали някакъв смартфон,Вие с какъв сте в момента и доволен ли сте от него? Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 6 308
Благодаря за инфото! Simple Smile А бихте ли ми препоръчали някакъв смартфон,Вие с какъв сте в момента и доволен ли сте от него? Simple Smile
Ее, това с препоръките е трудна работа.  Simple Smile Мераци, потребности, възможности и т.н.
От моя съм доволен, но е няколко пъти по 200лв.

# 5
  • Мнения: 1 000
Аз съм с HTC и съм доволна. Пак бих избрала тази марка.

# 6
  • Мнения: 46
Аз съм с HTC и съм доволна. Пак бих избрала тази марка.
Благодаря! А кой модел на HTC е вашият? Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 309
Мъжът ми е с HTC и е пълен с бъгове! Но него повече го интересува да може да говори по телефона! Аз не бих дала и 5 ст. за тази марка  Tired

# 8
  • Мнения: 1 000
Desire 620. Преди това бях с Самсунг Галакси. От Самсунга бях крайно недоволна. Моят HTC
не е имал бъгове.

# 9
  • Мнения: 4 560
Дилара И двата тел. са с много слаби батерии..... даже и от
Lenovo A536 познавам 2 души с този модел тел. нямат твоите оплаквания, но камерите им не са добри.
^Liya^ кой точно Самсунг Галакси
Мисля, че са тази сума може да се намери много по добро.

# 10
  • Мнения: 1 000
Галакси 3.
Много недостатъци има според мен. Всеки трябва да намери подходящата за него марка. На един едно му харесва, на друг - друго.

# 11
  • Мнения: 5 151
Галакси 3.
Много недостатъци има според мен. Всеки трябва да намери подходящата за него марка. На един едно му харесва, на друг - друго.
Може ли да изброиш 3 недостатъка на Samsung Galaxy S3?

# 12
  • Мнения: 1 000
Блокира, когато е на wi-fi губи връзка, същото се отнася е за GPS-a. За друго в момента не се сещам,имах го преди доста време и за кратко - 2-3 месеца. На мен не ми допада, но както казах всеки си има мнение.

# 13
  • България
  • Мнения: 6 141
Здравейте! Имам един въпрос - решила съм да си закупя смартфон,голям 5 инча и с цена до 250 лева. Спряла съм се на HTC Desire 516 и Microsoft Lumia 535 Dual Sim. Досега съм работила с телефони,принадлежащи към системата Android. Настоящият ми телефон е Lenovo A536 - крайно съм недоволна,взех го на изплащане от Виваком и започна да дава дефекти с батерията - както е на 50% и изведнъж изгасне и ми показва,че няма батерия... Некачествена изработка - само това мога да кажа. Та,кой от двата избрани от мен модела е по-добър,някой който е специалист в тази област,би ли могъл да ме насочи,или пък да даде предложение за телефон с 5 инча големина до 250 лева? Thinking

До вчера бях с Microsoft Lumia 535.
За цената си е ОК. Peace
Недостатък е ниското ниво на камерата, но за тази цена-толкова.
За друго не се сещам.
Не знам как работи с две карти, моя беше с една.
Преди Лумията бях с HTC Desire Z- въпреки, че беше доста по-скъп, не усетих някаква разлика.
От вчера съм с Microsoft Lumia  640 XL, заради по-големия екран- обичам да чета книги и камерата е с оптика ZEISS. Не че нещо му имаше на 535.

# 14
  • Мнения: 2 292
http://m.emag.bg/smartfon-lg-magna-8-gb-white-lgh500f-aromwh/pd/D1T1TYBBM/ бих ти предложила този да погледнеш. В момента е намален. По параметри е приличен за тези пари. Аз имам таблет LG от 2 години и съм доста доволна, цветовете са много добри, бързо работи.
HTC което си показала като модел, не ти го препоръчвам, тъй като е с 4 GB вътрешна памет, а обикновено са заети около 2-3 GB от фабричните настройки и реално ти остава 1 GB, което е малко и като си качиш само основните вайбър, месинджър, фейсбук и телефона започва да се бави, тъй като няма място, а да не говорим за игри... там ще е 30 дни път с камили.
Имах Самсунг останах страшно недоволна, бъгове, само, някой звъни, немога да вдигна,  защото телефона е забил, чува се мелодия, а е черен екран, нито виждам кой ме търси, нито мога да вдигна. Имам две приятелки със самсунг S4 и при тях бъгове, едната 3 пъти вече го дава на сервиз... Общо взето след 1 година ползване моя го подарих на майка ми, тя да се ядосва с него. Друга с S3 и при нея имаше носене на сервиз, забиване... Явно като взеха да се търсят самсунзите и им развалиха качеството... количество има, ама качество - не е сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт