Житният режим на Учителя Петър Дънов - 12 тема

  • 96 944
  • 743
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 302
А на мен днес цял ден ми беше много ниско кръвното ( 90/50) . Имах леки мравучкания около устата и пръстите  на ръцете.
Реших да поизляза , да се разведря. Обаче явно още повече ми падна кръвното, докато бях  в Джъмбо ( там едни миризми , едни шумове ...лелее) Станах  нестабилна , все едно вълни ме люшкат, виждах странно и не можех д асе концентрирам...
Стреснах се и изядох еднин банан. Мислех да си приготвя  ангелската супичка вечерта и да прекратя режима.
Като се прибрах  обаче хапнах лимеца с малко солчица. Веднага ми светна.
Вече се чувствам значително по- свежа .Сега имам режимен грях, но все още няма да спирам.

А иначе пия доста вода, хапвам и мед, и орехи. Спазвам си правилата.

# 481
  • Мнения: 638
Браво! За тези, които започнахме от петък 1/3 мина Simple Smile
Из бях с адско главоболие първия ден, но след като се наспах всичко ми мина.
Вече съм жизнена, апетита ми изчезна и се надявам да издържа до края.

Не се отказвайте!!! Малко остана Simple Smile

# 482
  • София
  • Мнения: 55
Здравейте, аз вчера и днес съм с брутално главоболие, пия по 2.5л вода, но не ми помага. Кръвното ми, принципно е ниско и днес реших да си направя слабо кафе, колкото да ме отпусне главата. Иначе глад не изпитвам, буквално насила си изяждам 80% от житото, мед почти не ям и така като гледам съм на около 400-500 калории за деня(предполагам от това е главоболието). Преди време някой в темата беше писал, че главоболието било признак за "изчистване", но не съм убедена. Вие наблюдавате ли някакви признаци?
Пожелавам воля на всички, които започнахме на 2-ри Simple Smile

# 483
  • Мнения: 9 515
Ей, вие ще го изкарате свръх геройство да се ограничите 10 дни Wink хайде стегнете се и успех. на мен също ми е много житото, даже в последните дни и половината едва изяждам...а как ми се спи....Laughing

# 484
  • Мнения: 46
За другото не знам, но тройчатката и аз я спрях, според мен ще е доста агресивно за празните черва и стомах. Първия ден си позволих сутринта обичайните лекарства, витамин, но после вече не и е ок.

# 485
  • Мнения: 1 302
Ей, вие ще го изкарате свръх геройство да се ограничите 10 дни Wink хайде стегнете се и успех. на мен също ми е много житото, даже в последните дни и половината едва изяждам...а как ми се спи....Laughing

За някой си е геройство . Човек трябва да си усеща силите и да спре, ако тялото му го подсказва.
Има хора , които  имат много за чистене и са неподготвени за такъв детокс.
Има и други , на които им е много трудно да се справят с малко калории и еднообразни вкусове.

Иначе и на мен много  ми се спи и ми е замаено и определено усещам слабост.Също така много ми хлътна корема за тези три дни .
За разлика от мен , мъжът ми се чувства супер зареден ( той започна на 31.01) и лек и щастлив.
Само че той е с хемоглобин 140, а аз с 102 ( носител съм на таласемия минор и трудно ми се покачва хемоглобина) .
 За мен е геройство да издържа с малко калории за 10 дни, затова се наблюдавам и съм готова във всеки момент да започна захранването . Не смятам да се стягам , зщото не съм на състезание и нямам каквоо да доказвам.

Последна редакция: пн, 05 фев 2018, 12:11 от Serendipity*

# 486
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Аз се включвам от днес.
Пожелавам си успех Simple Smile

# 487
  • Карлово
  • Мнения: 4 627
И аз от днес.

# 488
  • ...
  • Мнения: 513
И аз съм на мнение, че човек трябва да слуша най-вече тялото си и ако не се чувства добре, да спре. Не всички сме еднакви и коментари от сорта "вие ще го изкарате свръх геройство да се ограничите 10 дни" според мен са леко неуместни.

# 489
  • Мнения: 9 515
Ей, вие ще го изкарате свръх геройство да се ограничите 10 дни Wink хайде стегнете се и успех. на мен също ми е много житото, даже в последните дни и половината едва изяждам...а как ми се спи....Laughing

За някой си е геройство . Човек трябва да си усеща силите и да спре, ако тялото му го подсказва.
Има хора , които  имат много за чистене и са неподготвени за такъв детокс.
Има и други , на които им е много трудно да се справят с малко калории и еднообразни вкусове.

Иначе и на мен много  ми се спи и ми е замаено и определено усещам слабост.Също така много ми хлътна корема за тези три дни .
За разлика от мен , мъжът ми се чувства супер зареден ( той започна на 31.01) и лек и щастлив.
Само че той е с хемоглобин 140, а аз с 102 ( носител съм на таласемия минор и трудно ми се покачва хемоглобина) .
 За мен е геройство да издържа с малко калории за 10 дни, затова се наблюдавам и съм готова във всеки момент да започна захранването . Не смятам да се стягам , зщото не съм на състезание и нямам каквоо да доказвам.


леле, как се хващате за думата, хаха
не коментирам хора със здравословни проблеми, не знам защо сравняваш несравнимото. и естествено, че ако човек наистина не се чувства добре, трябва да спре. ако е мъчение - също, не това му е целта.
да, първите пъти и дни има неразположения - минават. особено ако човек се е подготвил добре няма чак такива драми. забелязвам, че напоследък постът е станал много модерен - прави се под път и над път, без нужната подготовка, без нужното знание и нагласа. не са запознати с духовната страна на режима, която е водеща.
ако здрав човек не може да изкара 10 дни на такова леко ограничение, то трябва сериозно да се замисли за начина си на живот.

# 490
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Здравейте, послушах последователите и започнах от днес, макар да очаквах с нетърпение и по-ранната дата. Този път направих и подготвителния етап с леки размествания на дните и сега е доста по-лесно. Чувствам се супер, явно всичко е в главата. Отсега нямам апетит, ще се напъна поне вода да пия. Много се надявам така да продължа -няма причина да не стане, макар да съм принципно с ниско кръвно. Успех на всички! Нагласата е най-важна!

# 491
  • София
  • Мнения: 3
Здравейте, започнах житния режим на 3-ти, вече ми е трети ден и се чувствам прекрасно, заредена съм с енергия и не усещам зверски глад, както си мислех че ще бъде. Единствено променям количеството на ябълките, не мога да изяждам по три на ден, по принцип не съм им голям фен и вчера вместо ябълките хапнах два-три допълнителни ореха. Съчетавам го и с леки упражнения, които си ги правя вкъщи и се чувствам изключително добре в тялото си, а отдавна не ми се е случвало това. Много се радвам, че се запознах с този режим и мисля да го правя вече всяка година. Все още не съм опознала и духовната страна на нещата, тъй като основната ми идея е да сваля някой друг килограм, но дори и да не се случи това, съм доволна, защото се чувствам невероятно. Успех на всички!

# 492
  • София
  • Мнения: 983
За другото не знам, но тройчатката и аз я спрях, според мен ще е доста агресивно за празните черва и стомах. Първия ден си позволих сутринта обичайните лекарства, витамин, но после вече не и е ок.

 Благодаря!

# 493
  • Мнения: 638
Добро утро! Simple Smile
Днес се събудих в страхотно настроение и лека като перце, явно много токсини си отидоха Simple Smile

# 494
  • Карлово
  • Мнения: 4 627
Здравейте. И аз съм ОК. Хубав и усмихнат ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт