Маникюристка в София

  • 2 266
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте!

Някой да се похвали с добра маникюристка в София в южните квартали или центъра? Simple Smile Че нямам късмет напоследък в това отношение.

Благодаря предварително!!! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2
Здравей ! Аз съм много доволна от своята маникюристка, която същевременно ми е и фризьорка и козметичка Simple Smile Салонът й обаче се намира в западен квартал - ж.к. "Надежда" и сигурно няма да ти е удобно. Иначе работи много бързо, много е внимателна и цените са много приемливи. Именно поради тази причина все още ходя при нея, въпреки, че и аз самата живея в другия край на града.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 575
Здравейте!

Някой да се похвали с добра маникюристка в София в южните квартали или центъра? Simple Smile Че нямам късмет напоследък в това отношение.

Благодаря предварително!!! Simple Smile
Похвалиха ми София, в Бъкстон. В петък следобед съм там и ще пиша по лични впечатления.

# 3
  • Мнения: 1 071
Ако Лагера е ок, мога да ти препоръчам за там - чисто, мацките са страхотни и работят само с качествени продукти.

# 4
  • Мнения: 7
Ако Лагера е ок, мога да ти препоръчам за там - чисто, мацките са страхотни и работят само с качествени продукти.

Кой е салона?

# 5
  • Мнения: 1 071
Съвет на Европа 1
Това е в горната част на Лагера, близо до кръстовището на Г. Делчев и Борис.
В локалното на Борис точно срещу детската площадка - нов жълт блок.
На ъгъла с Борис има детски магазин, влизаш на вътре - после офиси, няколко магазинчета, фриз. салон и точно до фризьора е маникюра.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 609
Аз ходя в салон "Мърфи" на бул. България от 3 години и съм много доволна. Имат 2 маникюристки, аз ходя при Жаки. Другата също има доста редовни клиентки, като гледам, така че сигурно и тя е добра.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 179
Здравей ! Аз съм много доволна от своята маникюристка, която същевременно ми е и фризьорка и козметичка Simple Smile Салонът й обаче се намира в западен квартал - ж.к. "Надежда" и сигурно няма да ти е удобно. Иначе работи много бързо, много е внимателна и цените са много приемливи. Именно поради тази причина все още ходя при нея, въпреки, че и аз самата живея в другия край на града.

Може ли да споделиш къде се намира салона и някакви координати. Какво си правиш при нея (може и на лично)  Simple Smile Peace

Общи условия

Активация на акаунт