София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 112 800
  • 831
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Това щях да пиша и аз - тестото за пица се прави за 5-10 минути. И най-важното - знаеш какво има вътре.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 696
Това тесто е безкрайно бързо - буквално за 5 минути се забърква и не иска месене. Пицата става тъничка и се изпича добре Simple Smile

http://www.kulinarno-joana.com/2008/06/margherita/
Това ми е любимата рецепта за пица и тесто  Heart Eyes Но въпреки, че е страхотно ММ си предпочита купено  Rolling Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 1 676
Можете ли да препоръчате детегледачка за по няколко часа? Ако може да е по-млада, за да може да тича по току що проходило дете..

# 63
  • Мнения: 3
След последната размяна ни липсват номера 161 и 150 от стикерите в Била

Имаме почти всички останали /около 160 броя/ като повтарящи се.

Ако някой има от липсващите моля да пише


# 64
  • София, България
  • Мнения: 2 222

Любо, 161 го имаме, но нещо с вас въобще не можем да се уцелим.


На нас ни липсва само 38, плс, помагайте  Praynig

# 65
  • София
  • Мнения: 9 880
Коя лаборатория препоръчвате? На Дойран май имаше една, по ЗК трябва да. До К.Село не ми се ходи, а и е народ там.
Ако не ще се вдигна до централната на Цибалаб, на Гюешево.
Сутринта ще бъде.

# 66
  • Мнения: 10 174
На мен не ми се е налагало да чакам в Цибалаб на ул. "Царица Елеонора" 25. Те имат и още 2 центъра в съседство. В Рамус, която е на съседната пряка, има повече народ обикновено.

# 67
  • София
  • Мнения: 9 880
Да, нямаше народ, но чак в понеделник ще станат, а те ги обработват на Гюешево (на обяд ги взимат и карат натам), другия път там ще ходя.

Искам да ви питам дали някой има тел на инкасатора за студена вофа, минаха вчера, но го изтървах...
За Бъкстон става дума.

# 68
  • София
  • Мнения: 6 110
При нас минава жена- руса и къдрава. Ако и при теб е тя, мога да ти дам телефон.

# 69
  • Мнения: 1 109
Здравейте, дами!
  Случайно някоя от вас да знае къде из нашите квартали могат да се намерят бели яйца? Искаше ми се този път да ги боядисам с естествени бои и на кафевите нищо няма да хване.
Предварително мерси! И весели празници! Simple Smile

# 70
  • Мнения: 523
Здравейте, дами!
  Случайно някоя от вас да знае къде из нашите квартали могат да се намерят бели яйца? Искаше ми се този път да ги боядисам с естествени бои и на кафевите нищо няма да хване.
Предварително мерси! И весели празници! Simple Smile
Вчера имаше в Кауфланд - полски. И във Ф-ко зареждат понякога.

# 71
  • Мнения: 1 109
Благодаря! А дали тези полските са ОК? Дали са достатъчно пресни? Щото аз ще боядисвам с естествени бои уж за по-безвредно, че съм бременна, ама ако яйцата са стари, май няма много смисъл Grinning

# 72
  • Мнения: 523
Благодаря! А дали тези полските са ОК? Дали са достатъчно пресни? Щото аз ще боядисвам с естествени бои уж за по-безвредно, че съм бременна, ама ако яйцата са стари, май няма много смисъл Grinning
До 15 май им е срокът на годност на полските, но при това положение бих прегледала Фантастико - там белите са от свободни кокошки, в едни картонени кутии са.

# 73
  • Мнения: 1 109
Ходих днес, но няма. Ще дебна и утре... Благодаря ти!

# 74
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
Аз купих бели, български, от пазара Кр. Село, магазин "Млекаря -75". Много хубави, едрички и здрави - от 30 само едно се пукна. По 26 ст. В отсрещния магазин "Млекарница" имаше също, но много дребнички, по 25 ст.

Общи условия

Активация на акаунт