София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 112 696
  • 831
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 8 850
ДСК и на кръговото я закриха.
Има уникреит в Кауфланд.
Аз съм на ДСК и ходя в клона им на Красно село.

# 781
  • Мнения: 1 109
E, не е честнооо Закриха ДСК на Пушкин, сега и в Борово. Аз с тежката бебешка количка как да се замъквам на Джъмбо, онзи подлез е ужасен...

# 782
  • Мнения: 8 850
Ходи до Красно село.
А на България и Каблешков отдавна има асансьори.

# 783
  • Мнения: 1 109
На България и Каблешков има асансьор? Откога? За подлеза на МОЛ България говорим, нали? Последно есента с количката ходихме и до там и си я мъкнахме по стълбите.

# 784
  • Мнения: 6 123
Асансьорите ги има и работят от края на 2016 г.

# 785
  • Мнения: 8 850
На България и Каблешков има асансьор? Откога? За подлеза на МОЛ България говорим, нали? Последно есента с количката ходихме и до там и си я мъкнахме по стълбите.

Повече от година.

# 786
  • Мнения: 1 109
Лелееее... няма какво повече да кажа...

# 787
  • Мнения: 278
Искам за попитам дали някой има яснота кога ще пускат третата линия на метрото? И ще стане или изобщо тази година? Също така откъде ще минава тя, понеже в нета има различни снимки - според едни през овча купел, според други през бъкстон



# 788
  • София
  • Мнения: 11 648
Третата линия на метрото ще бъде пусната в експлоатация през 2019 година.Няма да минава нито през спирка Овча купел,нито през Бъкстон.Най-близката метростанция за кварталите от заглавието е тази на Красно село.Иначе ще стига до ж.к.Овча купел,а не до Княжево,както е показано на първата снимка.
Какво да се прави,решили са "спалните" на София да ги направят атрактивни квартали.

# 789
  • Мнения: 8 850
То се вижда къде ще са метростанциите, на България и Гешов, на Красно село, на Овча купел, близо до Кауфланд, нагоре не съм минавала и не ги знам.

# 790
  • Мнения: 278
Ясно, просто има много снимки в нета и да се чудиш коя е реална. А няма ли да е по-добре да се направи линия успоредно на околовръстното и да свърже манастирски ливади с младост? Така много трафик ще отпадне

# 791
  • Мнения: 8 850
Всеки ден ходя от Бъкстон до Младост в час пик и стигам с колата за 15 минути. Със 111 предполагам за 25-30. Не мисля, че с метрото ще е кой знае колко по-бързо.

# 792
  • София
  • Мнения: 11 648
Alina това е времето,за което вероятно стигаш до началото на Младост,ако не се чака за излизане от квартала към околовръстното.А ако трябва да стигнеш до дадена точка навътре в Младост следват тапи.И в едната и в другата посока.
Така или иначе метро няма да има за южните квартали.

# 793
  • Мнения: X
Вероятно ще пуснат автобус до най-близката метростанция. Сега има такъв от Овча купел до метростанция Вардар.

# 794
  • София
  • Мнения: 2 666
Пусковият срок е средата на 2019, а по план беше 2018. Чакам с нетърпение да отворят Красно село, защото стигането до Овча купел си е жива мъка.

Общи условия

Активация на акаунт