София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 112 702
  • 831
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: X
Не работи, още го строят. Като гледам строежа, няма да го отворят в близкия месец, два.

# 811
  • София
  • Мнения: 9 384
Благодаря! Flowers Hibiscus

# 812
  • София
  • Мнения: 9 870
Все пак ще има Лидл, онзи ден ми казаха.
Остана само Била да отворят, но по-надолу на същата улица има Joy

# 813
  • Мнения: 234
Този Лидл ми изглежда огромен. Надявах се на по-малък, че да не се заседявам Grinning Била има на България и на Житница, за сега тази на Житница е идеална - не е пълна Wink

# 814
  • Мнения: X
Била ще отварят в Мол България.

# 815
  • София
  • Мнения: 9 870
Била ще отварят в Мол България.
Отсреща има Била.

# 816
# 817
  • Мнения: 77
Здравейте, аз съм нова в кв. Бъкстон и нищо в него не ми е познато.Тези майки,които са с малки дечица биха ли ми казали места за разходки с бебешка количка. Дали има някакво паркче или междублокова градинка?

# 818
  • София, България
  • Мнения: 812
Не съм майка! Но мога да ти кажа, че пред магазин Фантастико на ул. Братя Бъкстон има площадка за дечица. Доста често виждам и майки с колички седнали на пейките, докато други по-големи дечица играят на площадката. Предполагам, че можеш да се сприятелиш с някои майки. Все пак имате общо свързващо звено и това са децата.

# 819
  • Мнения: 3 191
Лиди - зависи колко ти е голямо детето, защото чета през телефон и не виждам лентички. Ако е за детски площадки за възраст между 1 и 5 години има няколко по Дойран в отсечката между Гоце Делчев и Тодор Каблешков. Най- голяма срещу ДКЦ-то на Дойран, всъщност там са две - една по-стара и една нова. Вървейки от тях към Гоце Делчев малко по-надолу на булеварда има една след училището и една скрита между блоковете. Всичките са с тартанова настилка и са ок за прохождащи малчовци. За по-малки деца освен да миткаш между блоковете с количката друг вариант не се сещам, освен ако Южният парк не ти е далеч.

# 820
  • Мнения: 77
Благодаря Ви,много! Аз ще съм с бебешка количка, но пак щом има някоя и друга площадка е добре:)

# 821
  • Мнения: 234
Момичета, препоръчайте ми козметичка около 20 дкц или пазара на Красно село (грубо го давам за ориентир). Simple Smile

# 822
  • София, България
  • Мнения: 812
Казвам само, което знам аз. При магазин Фантастико на ул. Братя Бъкстон, отдясно на него има Близу, помежду им има малка уличка, там има фризьорски салон, до него има 2 магазина и след него има студио за кола маска, но виждам, че има и някои други услуги. Уви, нямам опит с козметици, но това е единственото място, което ми е направило впечатление.

# 823
  • София
  • Мнения: 2 696
Аз ходя при Вероника- страхотна е, срещу пазара на Красно село, от другата страна на булеварда - https://www.facebook.com/%D0%A1%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE-%D … -193694310723713/

# 824
  • Мнения: 8 850
Аз ходя при Вероника- страхотна е, срещу пазара на Красно село, от другата страна на булеварда - https://www.facebook.com/%D0%A1%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE-%D … -193694310723713/

Каква е цената за почистване на лице примерно?

Общи условия

Активация на акаунт