Продължителна менструация

  • 1 335
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 943
Здравейте

Искам да попитам дали е нормално да имам продължителна менструация при нисък прогестерон (изследвания съм правила преди месеци)? Този месец ми дойде навреме, но първите три дни беше само кафеникаво зацапване (винаги го имам преди да ми дойде), после ми дойде нормалната за менструация тъмночервена кръв, после малко светлочервена и сега пак е тъмночервена. Ако броим всички дни, заедно със зацапването, днес се води 10-ти ден Sad Ако не броим зацапването е 7-ми. Иначе имах всички симптоми на ПМС, които в резултат на хормоналния баланс при мен са засилени,. Като болка и количество е нормален. Не е зацапване, а нормален цикъл. Просто ме притеснява, че е много дълъг. За пръв път ми се случва, обикновено ми продължава 5-6 дни. Имам СПКЯ, нисък прогестерон и проблем с надбъбречната жлеза.

П.С. В момента няма как да посетя моя гинеколог, т.к. е в друг град. Не съм раждала, не съм имала бременности или аборти.

Последна редакция: ср, 24 фев 2016, 19:05 от Salsera

# 1
  • САЩ
  • Мнения: 471
За да не отварям нова тема ще задам въпроса си тук. Дойде ми, но много слабо, по-скоро кафеникаво зацапване, само 1-2 дни имах ярко червена кръв. Това продължи две седмици и най-накрая днес ми стана по-обилно/нормално течението.Никога преди не ми се е случвало толкова дълго да продължи. Четох че може да се дължи на различни причини и ще се обадя да запазя час при гинеколог утре. Въпросът ми е да изчакам ли да спре напълно преди да отида и какви точно изследвания трябва да си направя? Хич не ми се чака, но ми се иска да направя и цитонамазка, а не е препоръчително да се прави по време на менструация. Някой имал ли е същия проблем. Благодаря! П.П На 30 съм, нераждала.

Общи условия

Активация на акаунт