Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 фев. 2016, 19:11 ч.

Изплащане на болнични

• 1 282
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте,имам един въпрос.
От 27.01.2016 до 28.02 съм в болничен.
Обадих се днес в НОИ да проверя кога ще са ми изплатени и те ми казаха,че стойността е нулева и те не знаели защо е така.
Някой от вас имал ли е такъв случай? Sad

# 1
Първите 3 дена се изплащат от работодателя останалите от Нои, работодателя какво каза, понякога знам че има и забавяне в изплащането от Нои  ooooh!

# 2
Здравейте,имам един въпрос.
От 27.01.2016 до 28.02 съм в болничен.
Обадих се днес в НОИ да проверя кога ще са ми изплатени и те ми казаха,че стойността е нулева и те не знаели защо е така.-Първите три работни дни 27, 28 и 29.01.2016г.са за сметка на работодател, поради което за месец 01.2016г. е с нула дни за изплащане. Парчето за месец 02.2016г. ще се изплати след изтичане на календарния край на болничния лист, т.е. след 28.02.16г.
Някой от вас имал ли е такъв случай? Sad

# 3
Благодаря ви,но казват,че този болничен,който е за сметка на работодателя е платен,а този,който е за сметка на НОИ е нулев.Дали има причина да се притеснявам ?

# 4
# 5
Благодаря ви,но казват,че този болничен,който е за сметка на работодателя е платен,а този,който е за сметка на НОИ е нулев.Дали има причина да се притеснявам ?- Не мога за схвана за какво точно желаете да се притеснявате, но избора е Ваш.

# 6
  Zdraveyte neznam dali tova e mqstoto no neznam kade drugade da opisha problema si, az sim momiche na 21 imam bebe na 10 meseca,Problema mi e che dosega ne sim rabotila nikade samoosigurqvah se.Nqmah 1godina staj tiy kato bebeto se rodi predi termina poluchavah maycinstvo ot socialnite do navirshvaneto na 1g staj i sega neznam shte mi bide li izplaten bqkakiv bolnichen kakvo trqbva da nqpravq shte se radvam ako nqkoy mi dade nasoki.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт