ЮЛЧЕ грамчета наддава, рита, шава и на мама радост дава! ТЕМА 3

  • 52 616
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 73
Две фетални съм правила при нея. Много съм доволна. Да, внимателна е и всичко гледа. От Токуда също ми казаха, че е добра. Смело при нея!

# 16
  • Мнения: 378
Зомби, два дни не се броят за отклонение, док не ти ли обясни на ФМ. На мен Марков малко ми промени термина, заради късна О, цикъла ми е нередовен и го очаквах, а и никога не е бил 28 дни. Обясни ми, че за бъдещи прегледи до 4-5 дни разлика с новата дата би била нормална. Все пак всички бебета се раждат различни.
Не се натоварвайте с притеснения за несъществуващи проблеми. Ако нямате доверие на следящите ви лекари, по-добре потърсете друг. Спокойствието ви е важно за бебчетата. Аз първият път въобще не съм си мислила за глупости и изкарах една страхотна и лека бременност, от която имам само хубави спомени. Преди сегашната видях някои не много приятни неща, заради които ме беше страх да забременея пак, това е една от причините да се откажа от работата по второто, което пък не се отказа от нас и дойде въпреки това Heart Eyes. Единственото което ме интересува сега са думите на следящият ме АГ на първият преглед - "Бебчето ви е върха" и тези на Марков от вчера - "Мен нищо от това, което видях не ме притеснява".

# 17
  • Мнения: 162
Да ни е честита новата тема, дано да пишем тук само хубави новини  Hug
Момичетата, които вече са болничен, имате ли проблем с взимането на такъв. Моята лекарка от ЖК ми иска направление, за да може да ми пусне болничен, обаче личната се дърпа и всеки път като трябва да поискам съм на тръни. Днес водих детето при нея, че кашля и попитах за направление, тъй като ми трябва за -1.03. та като се събраха и други докторки и като почнаха да мрънкат, как нямали направления и не знам още какво. Направо не знам какво да кажа, аз не взимам болничен, защото така ми е кеф. Просто с работата, която работя няма как да си изкарам бременността, направлението също не го взимам по свое желание, а защото ми го искат. Какво трябва да направя аз в тази ситуация ? Много съм разочарована от тия доктори   Sad все едно съм някакъв престъпник и искам нещо, дето не ми се полага..

# 18
  • Мнения: 7
Хоп и аз в новата темичка. Много ни е хубава нека само с хубави новини и емоции да я напълним  Heart Eyes
В понеделник съм на преглед и нямам търпение вече. Дано доки успее да види пола, ако ли не ще трябва да чакам чак на ФМ.
вампИрка виждам че и ти си била при Марков, аз също при него съм се записала. Колко време горе долу продължи прегледа, всичко ли ти обясява?

# 19
  • Мнения: 378
вампИрка виждам че и ти си била при Марков, аз също при него съм се записала. Колко време горе долу продължи прегледа, всичко ли ти обясява?
Честно да ти кажа въобще не съм погледнала в колко влезнах или в колко излезнах. Часовете са записани през 20 минути, но явно някой се забавят, защото вървят малко назад. Имам чувството че моят преглед беше малко повече, защото говорихме доста за моите страхове. Обяснява всичко което вижда, на мен дори ми обясняваше как това което вижда, означава че няма еди-каква си аномалия и т.н. Много пъти ме пита имам ли някакви въпроси. Аз трудно се доверявам на лекари, ММ също, но и двамата много го харесваме. Той сам ни каза, че един такъв преглед има и психологическо значение за бъдещата майка, колко е важно да сме спокойни и уверени, особено когато тръгнем да раждаме.

# 20
  • Мнения: 33
Да ни е честита новата тема, дано да пишем тук само хубави новини  Hug
Момичетата, които вече са болничен, имате ли проблем с взимането на такъв. Моята лекарка от ЖК ми иска направление, за да може да ми пусне болничен, обаче личната се дърпа и всеки път като трябва да поискам съм на тръни. Днес водих детето при нея, че кашля и попитах за направление, тъй като ми трябва за -1.03. та като се събраха и други докторки и като почнаха да мрънкат, как нямали направления и не знам още какво. Направо не знам какво да кажа, аз не взимам болничен, защото така ми е кеф. Просто с работата, която работя няма как да си изкарам бременността, направлението също не го взимам по свое желание, а защото ми го искат. Какво трябва да направя аз в тази ситуация ? Много съм разочарована от тия доктори   Sad все едно съм някакъв престъпник и искам нещо, дето не ми се полага..

Гинеколога ти иска направление за ЛКК-лекарска комисия за да може да ти пускат непрекъснат болничен.
Кажи на твоята лекарка че ако не ти даде направление за ЛКК ще пуснеш жалба към инстанциите.Как не я е срам бе #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Човек честно да ти кажа щях да я навра в кучи г.з тая.Отивай още утре да си искаш направлението и да не ти дреме.Тя е длъжна да ти даде.
Моята лична ми е давала по 4 на месец.Никога не съм имала проблеми ,но повярвай ако имах първо до сега щях да съм я сменила или ако не съм определено нямаше да я оставя докато не ми даде направлението. Peace

Много мразя да ме правят на две и половина. #Cussing out #2gunfire


4akura- нали ти казахме че всичко ще е ок. Айде сега пий една ракия довечера Mr. Green

# 21
  • Мнения: 700
Ето ме и мен Simple Smile Дано само хубави новини да споделяме тук Simple Smile Живи и здрави

# 22
  • София
  • Мнения: 1 363
Влизам и аз, изчитам всичко, но при нас нищо ново, за това нямам какво да пиша Simple Smile

# 23
  • Мнения: 605
Аз ходих при личната, не издържах на напрежението.  Laughing Било нормално да имам белтък и албумин в референтните и не съм си била пуснала правилното изследване, а това което изчислява количеството. Много съжалявам, че така си изкарах акъла, повече никога няма да си самоназначавам изследвания Peace Иначе чакам с нетърпение моята ФМ, ще я правя в 21г.с при д-р Чавеева, или чак след 2 седмици. Дано всичко е наред Praynig Много се радвам на хубавите ви резултати. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 92
Привет и от мен в новата тема.
Добре дошли на новите мамчета Simple Smile
И аз вече усещам бебето и мъжа ми успя да го усети Simple Smile
За сега от двама различни доктора чух две различни неща за пола, хаха. Ще изчакам ФМ при Марков,  за да сме сигурни Simple Smile

# 25
  • Мнения: 195
Ктао за нова тема да си поръчам едно синьо щъркелче за мен. Каката позна, че ще си има братче. Днес бях на ФМ и всичко е наред, само много да внимавам с кръвното, обясни ми го много добре защо се получава при мен така, ама не мога да го преразкажа де.
Относно кошарите със сигурност ще сме с дървена, предишния път слагах повивалника напречно и ставаше идеално, докато не почне да се изправя и да пречи де, но ми беше много удобно.
На Кристи прочетох поста за стреса, аз досега го знаех, че ако откраднеш нещо и се пипнеш ще е с белег с формата на откраднатото и каквото си пипнал. И не че вярвах обаче с каката като бях бременна и си откъснах люляк от един двор, обожавам люляк, а той си се подаваше доста извън оградата. И тъй като се сетих за поверието се пипнах за дупето, та поне ако има белег да не е видим. Е познайте - каката има белег на дупето безформен като люляк. Може и да е съвпадение, ама.... прекалено точно

# 26
  • Мнения: 1 139
Запис и от мен в новата тема  Praynig
И аз знам суеверието с откраднато нещо  Mr. Green
Ако може и за мен син щъркел  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 351
Има ли някой проблем със запушен нос? Имах го и с предната бременност, като изчезна веднага след раждането. Благодарение на това, хъркам като дъскорезница, а иначе в небременно състояние не издавам и звук. Моят мъж ме беше записал, когато бях в 9 месец и ми пуска записа без да обяснява какво е. Попитах го кое е това прасе. Не повярвах, когато ми каза, че аз издавам тези животински звуци  Rolling Eyes


С предната ми бременност една котка мина пред колата и се уплаших. Сложих ръка на гърдите си, но детето няма белег. Запомних тази случка, защото знаех за това поверие и исках да проверя вярно ли е, след като така или иначе се случи.

# 28
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Аз влизам със запис и бърз отчет. Минах си втората ФМ при Сигридов. Мноооооого съм доволна от него. В 30 седмица пак ще отида. Да съм си сигурна аз, че всичко е ок с бебка. Вече е половин килограм Simple Smile и расте и рита и не спира!
Минах и при проф. Паскалева и там ще си продължа на фраксито и те така Simple Smile.

# 29
  • Мнения: 351
Мерси, атомче  Hug
Дори не се сетих, че мога да се третирам по някакъв начин. Утре и без друго съм на лекар, така че и с него ще се консултирам.

Радвам се, че прегледите ви са минали добре  Hug Половин кило ... лелеее, много бързо растат тия мъничета  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт