~~Идва март с копнеж, за АПРИЛския бебевалеж!~~ №6

  • 50 315
  • 770
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 87
Здравейте Simple Smile

Поли мерси за новата тема, както винаги много хубава си я направила Simple Smile

Около мен няма роднини да ме бъркат много много, ама другата седмица идва за 4 дни свекървата, та ще видим дали ще дава акъл.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 126
Тайно се надявам на момиче. За него си имаме име от началото, което не е на никой!
Обаче доки на всеки преглед ни показва колко бил надарен младежа и как като се роди, татко му щял да му завижда даже  Joy



хахаххахахах и аз съм така, все още имам малка надежда за девойка, въпреки че всеки път ми казват че е момче. Но и на майка ми до последно са и казвали че съм момче, както и за сестра ми... (знам че техниката е друга, но... ще разберем след месец Wink със сигурност)

# 47
  • Мнения: 338
Хах, и ние (със сестра ми) сме били така. Лекарите са казали, че със сигурност едното е момче, а другото не се вижда. Раждаме се две момичета!  Grinning

# 48
  • Мнения: 1 395
Здравейте, днес бях на преглед. В 33 +3 г.с. е 2100 кг. Имаме лек проблем с червата и съм много уплашена, но гледам да запазя сомообладание. Ще спазвам диета тези дни и дано се наредят нещата.
Иначе на тонове ще тръгна от 12.03, тъй като преди това има много почивни дни и е натоварено. Ще струва 15 лв. Днес ми започва 45 - дневният период и ми пусна микробиология, кръв и урина.
Питах за упойката и лекарката ми обясни, че няма проблем да се сложи, но трябва да са изпълнени определени условия: раждането да върви нормално, да има определено разкритие и бебето да е застанало в правилна позиция ( обясни ми как точно, но и без това не бях в кондиция и не мога да я цитирам ). Ако нещата не вървят така не се слага и трябва да си изтърпиш всичко.
Абе доста съм притеснена, но дано накрая е добре всичко.

# 49
  • Мнения: 3 331
На мен цяла седмица ми е едно съненооо, а днес едвам гледам. Следобед ще си правим фотосесия, не ми се мисли какво ще излезе от нея Mr. Green

# 50
  • Мнения: 52
Всичко ще е наред, мисли позитивно. Притесненията няма да ти помогнат. Мисли как съвсемцскоро ще гушкаме бебоци baby_neutral

# 51
  • Мнения: 3 331
Вчера ходихме в болницата, където ще раждам на отворени врати. Влязох в стаята, където са недоносените бебенца. Никога не бях виждала толкова малки бебета, а едното от тях се е родило едва 0,900 кг., а сега е 1,400 кг. - нереално ми се видя, толкова мъничко Heart Eyes Не мога все още да повярвам, че и аз имам едно такова бебе в корема Crazy

# 52
  • Мнения: 87
Bubolita88, ти или бебето има проблем с червата?

# 53
  • Мнения: 1 395
И двете  Sad На ехографа се видя, че и неговите черва са ускорени. Явно е нещо моментно,защото на ФМ нямаше проблеми. Обвинявам се, че заради моите неразположения и бебчето страда. Много зле се чувствам.

# 54
  • Мнения: 203
Мами колко много сте изписали! Новата темичка е чудесна- мерси, че сте се спрели на предложеното от мен заглавие.

Да се включа и аз по темите- относно свекитата- такива нямам на главата си. Мъжът ми е англичанин и семейството му си е там. Техните са разведени. Баща му е пич на място, майка му малко шматка (както се изисква за свекърви 😜). Моята майка ще дойде за седмица след като родя, да ми даде някой съвет и да види внучката. Иначе моя брат също живее тук и се радвам, че ще имам един вуйчо да гледа беба когато решим с мъжът ми да излезем.

Да се похваля вече излизам отпуска. По принцип тук нямаш право на майчинство преди термин, но шефа е разбран човек и веднага одобри.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 149
Да се запиша в новата тема Simple Smile
На 14 февруари беб ми подари 5 кошмарни нощувки в МД, но вече съм наред и все още 2в1.
Да си призная малко ме е страх от 29.02, не ми се ще да е тогава.

# 56
  • Мнения: 1 395
И аз съм се замисляла, ча ме е страх от тази дата, но има много време до термин, а и всеки с късмета си. Имам познат роден тогава, винаги се е шегувал и празнува на 01.03 Simple Smile

# 57
  • софия
  • Мнения: 100
Благодаря за темата, хубава както винаги Simple Smile
 
И на мен ми е доста сънено и постоянно гледам да си полегна  Laughing

Стискайте кълки още малко остана Hug Praynig
Поне да влезем в девети месец да изчакат бебетата Simple Smile

Приятна почивка момичета Grinning

# 58
  • Мнения: 233
Здравейте,момичета 😊 В предната тема имаше майчета,които се чудеха дали пъпчето може да се мокри при къпане.Днес с таткото бяхме на една лекция на списание 9 месеца за първите грижи за новороденото и акушерката каза,че може да се мокри,защото след баня като ползваме спирта за пъпчето той изпарява водата и да не се притесняваме.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 26
Soul4e, тази сутрин и на мен ми тече кръв от носа.. и то сериозно.
За мамите, които ще раждат в Селена, и аз съм там по план в края на март.. но как ще се разпознаваме незнам.. Grinning.. баджове да си носим с имената от форума, хаха..
Вече най - после си избрахме комплект за изписване, признавам не беше лесно.. но поне няма вътре много излишни неща. Трябва да се почва прането.
Аз проблеми с роднини нямам, просто защото не са в Пловдив, нито моите, нито неговите. Но като цяло свекърва ми не е лоша жена.. винаги иска само да помага, без да се меси излишно.
Времето напредва, а сякаш има толкова много неща за вършене още..А беба рита якоо.. няма спирачки от сега.

И аз ще съм там по това време. Ще се намерим за компания Simple Smile Вера

Общи условия

Активация на акаунт