89th Academy Awards OSCAR'2016–И Лео получи Оскар, но животът продължава :)

  • 66 687
  • 642
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 219
Не съм доволна само, че The Revenant не взе статуетката за най-добър филм.

Аз съм от харесалите ДиКаприо и Харди, и Иняриту, и Лудия Макс. Особено доволна съм за Мориконе и техническите за Макс!

# 16
  • Мнения: 10 880
Само на мен ли Бри през цялото време (е, цялото цялото последните 5-6 категории) ми изглеждаше готова да скочи. Не я видях облегната нито веднъж, когато я показваха, все обърната към сцената и на тръни. Съжалявам ако сте го обсъдили в предната тема, не съм прочела всички страници  Rolling Eyes

# 17
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ех, най-накрая тоя Оскар  Laughingаз сега започвам да си чакам същия за Фаса  Mr. Green

# 18
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
Не гледах аз, но се информирах набързо. Laughing Ми супер! Mr. Green Спотлайт не очаквах да вземе за най-добър филм. На мен ми хареса, но не очаквах и че на Академията ще й хареса толкова. Laughing Заръщането също харесах, там и Леонардо, и Том Харди, и младежът с веждите бяха много добри.
Не съм гледала Мостът на шпионите, мислех, че не е чак толкова добър, пък той и Оскар има. Явно ще го гледам.

# 19
  • София
  • Мнения: 27 156
оо и аз чакам за Фаса  Simple Smile
Въпросът е кой ще удари пръв? Фасбендер или Харди? Мисля, че тук може да се дискутира сериозно...

Благодаря за новата тема.  bouquet

Иначе тази година имаме един много рано излезнал кандидат за оскарите догодина - Hail, Caesar! ама нещо отзивите не са чак така възторжени като с Грандхотел Будапеща, ама да видим...

# 20
  • София
  • Мнения: 16 190
Hail, Ceasar е абсолютна боза, очаквах да се смея нон-стоп, а се смях само на 2-3 места.

# 21
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
оо и аз чакам за Фаса  Simple Smile
Въпросът е кой ще удари пръв? Фасбендер или Харди? Мисля, че тук може да се дискутира сериозно...

Благодаря за новата тема.  bouquet

Иначе тази година имаме един много рано излезнал кандидат за оскарите догодина - Hail, Caesar! ама нещо отзивите не са чак така възторжени като с Грандхотел Будапеща, ама да видим...

в тая група и Бенедикт може да се включи  Peace

# 22
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
оо и аз чакам за Фаса  Simple Smile
Въпросът е кой ще удари пръв? Фасбендер или Харди? Мисля, че тук може да се дискутира сериозно...
Който и да е, първият от поколението с награда си остава Еди. А първи с номинация- Франко.
Относно горните двама- може и Брадли да ги изпревари. Или Джоузеф със Сноудън.

А на Крис встъпителната реч вече беше опровергана hahaha

Този младеж преспокойно може да отговаря на въпроси относно оперението си Mr. Green

# 23
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Ауу, Дяволо не го очаквах да забравиш Джейк в това състезание Crossing Arms
Аз вече ще се тръшкам за него Mr. Green докато не му дадат! Naughty

# 24
  • София
  • Мнения: 2 701
Ауу, Дяволо не го очаквах да забравиш Джейк в това състезание Crossing Arms
Аз вече ще се тръшкам за него Mr. Green докато не му дадат! Naughty
Оо и аз, толкова го харесвам  Heart Eyes А той въобще има ли номинация за Оскар, аз исках да му дам един още миналата година за Nightcrawler, а те даже не го номинираха  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 19 007
Има номинация за съпортинг

# 26
  • Мнения: 1 283
"Марсианецът" взе ли нещо, че нямам време да се ровя?

# 27
  • Мнения: 19 007
"Марсианецът" взе ли нещо, че нямам време да се ровя?
Не

# 28
  • Мнения: 10 880
"Марсианецът" взе ли нещо, че нямам време да се ровя?
Не. То оставаше и нещо да му дадат, самите му номинации бяха недоразумения.

# 29
  • Мнения: 1 283
Жалко! На мен много ми хареса!

Общи условия

Активация на акаунт