Евтин хотел в София ?!?!

  • 2 892
  • 16
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Здравейте, искам да попитам има ли такова чудо? Потърсих ,но евтини намерих малки хотелчета,от типа къща за гости и хостели. Притеснението ми е ,че с тези новини за хостели пълни с бежанци не знам ,дали това ще е правилното решение. Искам да остана за една-две вечери с детето си в София ,да разгледаме "Музейко" и да му покажа забележителностите. Дайте предложения Wink

# 1
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Изихотел, ул. Алдомировска, много близко е до метростанция Константин Величков. С метрото до Музейко си за около 15 минути Naughty

# 2
  • Мнения: 2 450
 newsm78 дефинирай евтин. Най-евтиното, за което се сещам е в общежитията на хотелски начала, но то хич не е хотел.

# 3
  • Мнения: 9 991
Здравейте, искам да попитам има ли такова чудо? Потърсих ,но евтини намерих малки хотелчета,от типа къща за гости и хостели. Притеснението ми е ,че с тези новини за хостели пълни с бежанци не знам ,дали това ще е правилното решение. Искам да остана за една-две вечери с детето си в София ,да разгледаме "Музейко" и да му покажа забележителностите. Дайте предложения Wink

От къде разбра, че са пълни с бежанци?. Пази Боже, сляпо да прогледа.  Laughing

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Не съм разбрала, това се тръби и понеже не съм го виждала питам. Редовно в новините се съобщава как в центъра на София е пълно с бежанци по хостелите. Все пак ще съм с детето си.

# 5
  • Мнения: 68 622
Здравейте, искам да попитам има ли такова чудо? Потърсих ,но евтини намерих малки хотелчета,от типа къща за гости и хостели. Притеснението ми е ,че с тези новини за хостели пълни с бежанци не знам ,дали това ще е правилното решение. Искам да остана за една-две вечери с детето си в София ,да разгледаме "Музейко" и да му покажа забележителностите. Дайте предложения Wink

От къде разбра, че са пълни с бежанци?. Пази Боже, сляпо да прогледа.  Laughing

От новините...тя е писала откъде е разбрала. А дали е вярно, е друг въпрос. Може и да е вярно, може и да не е...няма как да е сигурна. И защо е това - Пази Боже, сляпо да прогледа? Не го разбрах...нещо не на място ми се струва...

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 4 064
аз съм ползвала хотел АТМ, мисля, че около 50 лева е нощувката с включена закуска, непретенциозен, но чист, на Цариградско шосе е

# 7
  • Мнения: 8 891
Отсядали сме в един хотел в Драгалевци. Приятен, нов тогава, с богата закуска. Не помня колко сме платили, но погледнах сегашни цени - двойна стая е 70лв. Основния ни ангажимент беше във ВМА.
Музейко е в Дървеница, така ли? По моите представи е съвсем нормално разсоянието с кола. За градския транспорт нямам никаква идея обаче.

# 8
  • Мнения: 9 991
Бай букинг дот ком:
http://www.booking.com/searchresults.bg.html?src=searchresults&a … t=any_deal%3D1%3B

Цена и рейтинг, а за ниска цена, големи претенции не бих си позволила. Иначе букинг е най-лесния начин да се преценят хотелите, а рез. може и на рец. на хотела да се обадите.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Гледах букинга, но повече разчитам на лични впечатления и наблюдения. Благодаря за предложенията.

# 10
  • Мнения: 9 991
Гледах букинга, но повече разчитам на лични впечатления и наблюдения. Благодаря за предложенията.

За Хостел Мостел са добри отзивите, но с изказването ти за мигрантите не ти го предложих.  Mr. Green Laughing

# 11
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Ползвали се хотела АТМ,мисля,че беше 70лв. за две нощувки със закуски и вечеря.Останахме много доволни.Стаите са големи.Даже в момента пак имат оферта с ваучери.Ние ходихме с ваучер.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Благодаря за идеята за ваучер, не се бях сетила. Наистина имат добра оферта .  bouquet

# 13
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
 Joy Аз също съм от хората,които не им се дават луди пари за едно спане.При условие,че цял ден ще съм навън да ми искат 50лв. за мен е безбожно.А и стаите са големички,излишно попитах защото сме с дете на 4г. и при липса на тераса ще му се стегне душата ако стаята е 2 на 2м. Joy

# 14
  • Мнения: 1
easyHotel Sofia, Алдомировска 108.
Ето стаите:
http://easyhotel-sofia.bg/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B8/ .

Цените на малките двойни стаи (10 м2) с баня, Wi-Fi, TV и климатик започват от 38 лв. за стая, но цената зависи от датата на резервация. Колкото по-рано се резервира, толкова цената е по-ниска. Цените постепенно нарастват в зависимост от запълването на стаите. Резервира се онлайн. Може и на рецепция, но в последния момент цените стават по-високи. Много е уютно и чисто.

Няма тераси и балкони, но има двор-градина. Иначе метрото е на 2-3 мин. от хотела. Той работи на принципа на авиокомпанията easyJet.

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт