Седмицата 8 - 14. 11

  • 7 508
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 233
Теди, и аз ти стискам палци всичко да е наред със снимката!
Все пак някой беше казал, че целта оправдава средствата...

# 16
  • Мнения: 508
Приятен ден на вси4ки Sign Exclamation На о4аква6тите много кьсмет Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover Амиии,при нас днес 3аваля пьрвият сняг........ Nature Snowman

# 17
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Здравейте момиченца- кокиченца,
Перла честит ви сняг, малко остана до консултацията ти, предполагам си вече притеснена, ние ще ти стискаме палци и чакаме с нетърпение да споделиш как е минало, но аз лично не се съмнявам в благоприятния изход!
Я сега да ви питам нещо- още ми тече, вече ми е 8 ден, това съм му свикнала вече, но имам странни симптоми и се чудя какво става. Днес си мерих темп и е 37, като за тази част от цикъла е висока, такава ми е обикновено след голямото коко. Страшно съм раздразнителна, една дума може да ме изкара  гръмотевично извъ нерви, болят ме гърдите Confused:  Rolling Eyes  Rolling Eyes и освен това не ми се яде нищо. Иначе цикълът ми е като цвят и всички допулнителни екстри нормален, но нещо взе да ме ровичка от вътре Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 7 718
А другите месеци кога ти пада температурата?

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ми то...аз само два месеца съм имала ову, това ми е втория, миналия месец ми падна в деня, в който ми дойде, та нямам голяма база за сравнение.
За храната, може би е от лекарството, защото съм на по-висока доза, но според мен то действа в друга насока- намалява ми глада и бързо се засищам, което е факта, както и килограмите надолу, но това странно чувство, че ми се яде нещо, но като започна да мисля какво и нищо не ми се яде

# 20
  • Мнения: 7 718
Аз лично вярвам в температурния метод. Щом не спада температурата е имало оплождане  Laughing , но не може да се задържи. Cry Дуфастонче.
Мнението ми е абсолютно лично, консултирай се с лекар.

# 21
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ако е имало нещо такова, то би ли трябвало да се засече с тест хормона, който е останал?

# 22
  • Мнения: 7 718
Вероятността е 50:50. Пробвай. На мен ми засече. Но виждаш колко момичета са си бременни, а тестовете им са отрицателни доста време.

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Уф, просто ми се иска да разбера, няма смисъл да се гледа назад, но така да кажем ще имам силен довод за дуфастона. Май ще се пробвамд а видя, въпреки, че ако има нещо- няма да ми повлияе много добре Imp

# 24
  • Мнения: 4 324
wa_wa прочете ли постинга на Венера26 в съседния форум  Sign Exclamation  Confused:

Направи си тест, а после ще му мислим  Wink

# 25
  • Мнения: 7 718
Виж, Ва-ва не храни надежди за успешна бременност този път. Няма със сигурност.
Чудесто би било да има оплождане, защото това означава, че нещата се стабилизират при теб и ще стане в най-скоро време.
Ако направиш тест и той е отрицателен - това нищо не означава.
Ако е положителен /за което доста се съмнявам/- това означава много в добра посока за теб.

# 26
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ти пък надежда- няма такава със сигурност. По-скоро като чета и косата ми щръква да не е някоя по-голяма беля Shocked  Shocked  Shocked  Shocked
Наистина ако е имало нещо го няма вече, но поне ще знам какво да направя, за да предпазя бъдешото, когато и да е Grinning

# 27
  • Мнения: 7 718
Ако имаш предвид извънматочна - не е. При извънматочната зародишчето си се развива, хормоните си действат, така че вероятността да имаш обилна/нормална/ М е нищожна.

# 28
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Мила wa wa аз мисля, че е хубаво да си направиш тест и ако е имало оплождане, той ще покаже две чертички дори и да е паднало бебето Cry , но ако е така поне ще разбереш защо е станало така в смисъл, че ще отидеш на лекар и ще му обясниш, а съвсем реална причина за БТ може да бъде и лека настинка, все пак навсякъде пише, че при бременност бт е над 37. Дано мила всичко да е наред и другия месец да видиш двете чертички и още 9 месеца да не идва лелката!

# 29
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Цитат на: Lali
Ако имаш предвид извънматочна - не е. При извънматочната зародишчето си се развива, хормоните си действат, така че вероятността да имаш обилна/нормална/ М е нищожна.

Лали караш ме да се чувствам като герой от анимационните филми, на който отгоре му излиза едно балонче с мислите Grinning
Благодаря за пожеланията Зузи, да ти се връщат Sign Exclamation

Общи условия

Активация на акаунт