Нужна ми спешната ви помощ!

  • 1 113
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 328
Сигурно се чудите каква е тази спешност в този час newsm78.Веднага казвам.Купих си ленти за коло маска,някакви италиански,свършиха ми работа наполовина,но това е друг въпрос.Голям  проблем обаче се оказа почистването след това,целите ми крака са лепкави и с нищо не мога да ги почистя.Пробвах със спирт,с мокри кърпи,с вода и сапун ,но без резултат.Сега съм се намазала обилно с мазен крем,за да мога да седна на стола(а дали ще стана не се знае).Моля ви кажете какво разтваря тая лепкава гадост!Само не се смейте,че положението хич не е розово.

# 1
  • Мнения: 2 379
Ми на мен ми е малко смешно Grinning Peace
Освен да пробваш по-упорито с гъбичка и сапун, с които да търкаш, също топла вода от душа, за друго не се сещам.
Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 328
Повярвай и на мен ми е смешно, но някак си през сълзи.
Ми на мен ми е малко смешно Grinning Peace
Освен да пробваш по-упорито с гъбичка и сапун, с които да търкаш, също топла вода от душа, за друго не се сещам.
Успех  bouquet
Не става!Но все пак "Мерси!"

# 3
  • Мнения: 177
олио му е майката.тук подобни ленти се продават със специални мазни кърпи с които се почистваш след като си свършила с епилирането.та по тази логика-пробвай с олио на памук или хавлиен плат и почисти с кръгови движения.дано да свърши работа.

# 4
  • Мнения: 328
Да!Да!Намазах се с доста мазен крем!Май съм добре вече!Знаех си аз,че трябваше да действам с епилатора ,ама не.Реших ,че с лентите ще свърша по-бързо,а то ............Поне ще ми е за урок,да не си правя експерименти.

# 5
  • Мнения: 1 097
аз тези ги моря с бебешко олио или квото ида е олио  Peace
С друго наистина не се маха  Crazy

# 6
  • Мнения: 2 257
Baby oil на памуче, всякакво олио всъщност, но бебешкото е и най-приятно!

# 7
  • Мнения: 2 142
Вече са ти дали съвет- олио му е майката! И аз съм си патила преди години Laughing

# 8
  • Мнения: 3 861
И аз така го бях закъсала веднъж, и аз тук във форума питах момичетата, вече си знаеш - нещо мазно. Друг е въпросът, че повече не съм и опитвала с такава кола

# 9
  • Мнения: 2 255
ОЛИО или ЗЕХТИН   thumbsup

# 10
  • Мнения: 328
Благодаря на всички! smile3525.Ясно е,че и аз повече няма да опитвам.

# 11
  • Мнения: 920
По принцип във всяка кутийка трябва да има кърпички за преди и за след. Но когато ги продават на бройки, не ти дават. Или продавачките си ги спестяват.

# 12
  • Мнения: 2 922
олио му е майката.тук подобни ленти се продават със специални мазни кърпи с които се почистваш след като си свършила с епилирането.та по тази логика-пробвай с олио на памук или хавлиен плат и почисти с кръгови движения.дано да свърши работа.
Peace
Бебешко, Калиакра, каквото имаш под ръка! 

# 13
  • Мнения: 1 413
Неуморна, правила съм го и аз това, но на лицето и мъжа ми ме чисти с нещо, което ползва за почистване на автомобилните части ooooh! Joy срам, срам...оттогава като купувам си искам почистващите кърпички!

# 14
  • Мнения: 273
олио му е майката.тук подобни ленти се продават със специални мазни кърпи с които се почистваш след като си свършила с епилирането.та по тази логика-пробвай с олио на памук или хавлиен плат и почисти с кръгови движения.дано да свърши работа.

и аз съм на същото мнение Simple Smile

# 15
  • Мнения: 1 616
Неуморна, правила съм го и аз това, но на лицето и мъжа ми ме чисти с нещо, което ползва за почистване на автомобилните части ooooh! Joy срам, срам...оттогава като купувам си искам почистващите кърпички!

Аз по лицето редовно имам лепкави следи след епилация над горната устна. Идеално се почистват с двуфазен лосион за снемане на водоустойчив грим (на Орифлейм или Ревлон - и двата вършат чудесна работа).

# 16
  • Мнения: 18 542
Е нямаше ли почистваща кърпичка към лентите? Такава в пакетче запечатани като едновремешните на Българска роза - миризливите. Тези са с някаква мазнина напоени и вървят към лентите.

# 17
  • Мнения: 2 936
голяма гадост са тези ленти #Cussing out аз пробвах един път и не повторих,най-добре си е епилатора Peace

# 18
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
на мен със спирт ми се маха лепкавото

# 19
  • Мнения: 1 195
Сигурно се чудите каква е тази спешност в този час newsm78.Веднага казвам.Купих си ленти за коло маска,някакви италиански,свършиха ми работа наполовина,но това е друг въпрос.Голям  проблем обаче се оказа почистването след това,целите ми крака са лепкави и с нищо не мога да ги почистя.Пробвах със спирт,с мокри кърпи,с вода и сапун ,но без резултат.Сега съм се намазала обилно с мазен крем,за да мога да седна на стола(а дали ще стана не се знае).Моля ви кажете какво разтваря тая лепкава гадост!Само не се смейте,че положението хич не е розово.
ами по принцип самите лентички трябваше да ти ги дадат  с 2 къпички 1 за почистване на кожата преди епилация, и една за почистване на остатъците от епилацията. има ги във всяка опаковка.... милата напълно те разбирам и на мен ми се е случвало но положението се оправи с ракия:)  Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт