Почивка на Малдивите /тема 2/

  • 127 502
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
300-350 евро на човек за двупосочен билет до Мале е цена на едно огромно и единствено изключение до момента. Промоцията на Fly Dubai приключи на 14.03. По запознати от мен с дестинацията твърдят, че такива цени до момента не са виждали. Дали ще се повтори тази цена е божа работа. Извън това единствено изключение, изгодна цена за дестинацията за двупосочен билет в сезон (а не извън) е под 450 евро на човек.

# 31
  • София
  • Мнения: 67
Момичета, утре резервираме почивката си на Малдивите с Травелисимо.  Crazy
Благодаря много на всички, които се включиха в темата и ми помогнаха с отговори на въпроси и съвети. Ще бъдем в Куредо, от 1-9 май, ще пътуваме през Доха, 6 нощувки, all inclusive. Очаквайте после разказ и снимки  Hug

Специални благодарности на kremmito  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 512
Момичета, за 1 седмица престои на ол инклузив, колко горе- долу пари кеш да си вземем? Долари или руфии? Мисля, че прочетох някъде, че няма проблем да се плаща с карти?
Благодаря Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 629
Момичета, за 1 седмица престои на ол инклузив, колко горе- долу пари кеш да си вземем? Долари или руфии? Мисля, че прочетох някъде, че няма проблем да се плаща с карти?
Благодаря Simple Smile

Изобщо няма проблем да се плаща с карта в края на престоя. Всичко се записва на "картона" ти /срещу подпис/ и преди заминаване се плаща всичко, ползвано на острова. Ако ще ходите на екскурзия по местните острови, то няма кой знае какво да купиш, освен сувенири, които със сигурност ги има и на вашия остров, ама да речем 100-200$ за някакви щуротии може и да изхарчите. Което ви остане можете да го шитнете в м-на за сувенири на летището, ама там може и  с карта....
Абе измислили са го хората като за в бял свят...
А за руфии и всякакви екзотични валути не се мъчи да търсиш.

# 34
  • София
  • Мнения: 512
Мерси Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 337
Момичета, за 1 седмица престои на ол инклузив, колко горе- долу пари кеш да си вземем? Долари или руфии? Мисля, че прочетох някъде, че няма проблем да се плаща с карти?
Благодаря Simple Smile

Ако сте на пълен AI ( в смисъл да е включен всичкият алкохол по барове и ресторанти), пари може да дадете само за масажи, някакви спа и разкрасителни процедури и ...пури. В хотелите се плаща с карта. Не сме носили никаква валута с нас и двата пъти.
Завиждам ви Simple Smile

# 36
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
За допълнителните пари си зависи изцяло от Вас, може да изхарчите само 100 долара , може и 500долара. Ако ходите на екскурзии, плащате за различни развлечения и масажи, както са споменали момичетата си отиват повече пари. Но там всичко се заплаща на края, преди да си тръгнеш, пари не носиш по време на престоя в себе си Simple Smile Дали в кеш или с карта, няма никакво значение.

Даниела Димитрова, много се радвам, че сте избрали вече всичко Simple Smile))

После ще чакаме разкази Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 478
Здравейте!
Зачетох се в нашата оферта, която е през немски сайт и виждам, че пише нещо за Zika virus. Има препоръки за предпазване.
Някой нещо повече знае ли? Толкова теми изчетох за Малдивите и това ми е убегнало Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 3 771
Здравейте!
Зачетох се в нашата оферта, която е през немски сайт и виждам, че пише нещо за Zika virus. Има препоръки за предпазване.
Някой нещо повече знае ли? Толкова теми изчетох за Малдивите и това ми е убегнало Simple Smile


Princess_VK

Zika действа най-вече върху бременни, не се притеснявай.
Вземете мерки просто срещу комари.
Да не те плаша, на Малдивите има друг вирус Денга, най-вече в селата при местните.
Не всичко на Малдивите е както изглежда по картинките.
Виж ТОВА, но не се притеснявай, само за предпазни мерки...

# 39
  • Мнения: 1 478
Здравейте!
Зачетох се в нашата оферта, която е през немски сайт и виждам, че пише нещо за Zika virus. Има препоръки за предпазване.
Някой нещо повече знае ли? Толкова теми изчетох за Малдивите и това ми е убегнало Simple Smile


Princess_VK

Zika действа най-вече върху бременни, не се притеснявай.
Вземете мерки просто срещу комари.
Да не те плаша, на Малдивите има друг вирус Денга, най-вече в селата при местните.
Не всичко на Малдивите е както изглежда по картинките.
Виж ТОВА, но не се притеснявай, само за предпазни мерки...

Благодаря за инфото!
Ще го изчета. Въпреки че сме през дъждовния период, надявам се в ризортите сме по-малко застрашени.

# 40
  • Мнения: 1 478
Изчетох какво ли не за вирусите 🙈 И се зачудих - в темата има толкови мами, някоя бременна не е ли ходила на Малдиви? Навсякъде пише, че вирусите са опасни за бременни, но по спомен и бременни мами са пътувалиндо там.

# 41
  • Мнения: 358
Здравейте,
най-сетне и ние запазихме нашата екскурзия до Малдивите. По-горе видях, че някой е запазил през немски сайт, така направихме и ние и мога само да го препоръчам като вариант. Изключително добри цени (макар да не знам точно колко би струвало от България де). Ние си запазихме 14 дни пълен пансион на Ембуду. Островът не е много споменаван тук, но по немските сайтове е един от най-популярните. Бюджетен, малък, но с едно голямо предимство - страхотен собствен риф, който започва директно от брега. Т.е. за гмуркане не ви се налага да пътувате с лодка и т.н. Хвърлете му едно око. Ние платихме по 1940 евро на човек. Заминаване на 14-ти декември, връщане на 29-ти. В тази цена е включена и празнична вечеря за Коледа. Полетът е с Етихад. Някой летял ли е с тях и може ли да даде отзиви?

# 42
  • София
  • Мнения: 3 771
Здравейте,
най-сетне и ние запазихме нашата екскурзия до Малдивите. По-горе видях, че някой е запазил през немски сайт, така направихме и ние и мога само да го препоръчам като вариант. Изключително добри цени (макар да не знам точно колко би струвало от България де). Ние си запазихме 14 дни пълен пансион на Ембуду. Островът не е много споменаван тук, но по немските сайтове е един от най-популярните. Бюджетен, малък, но с едно голямо предимство - страхотен собствен риф, който започва директно от брега. Т.е. за гмуркане не ви се налага да пътувате с лодка и т.н. Хвърлете му едно око. Ние платихме по 1940 евро на човек. Заминаване на 14-ти декември, връщане на 29-ти. В тази цена е включена и празнична вечеря за Коледа. Полетът е с Етихад. Някой летял ли е с тях и може ли да даде отзиви?

Прекрасно, да си изкарате супер.

Изборът на компания за полета  Etihad Airways е възможно един от най-добрите.
Компанията винаги е била в челните редици по качество.
Както и последните години е № 1 в Best First Class.
Winner 2016: Etihad Airways
Winner 2015: Etihad Airways
Winner 2014: Emirates
Така, че приятен полет...

# 43
  • Мнения: 4 422
Здравейте,
най-сетне и ние запазихме нашата екскурзия до Малдивите. По-горе видях, че някой е запазил през немски сайт, така направихме и ние и мога само да го препоръчам като вариант. Изключително добри цени (макар да не знам точно колко би струвало от България де). Ние си запазихме 14 дни пълен пансион на Ембуду. Островът не е много споменаван тук, но по немските сайтове е един от най-популярните. Бюджетен, малък, но с едно голямо предимство - страхотен собствен риф, който започва директно от брега. Т.е. за гмуркане не ви се налага да пътувате с лодка и т.н. Хвърлете му едно око. Ние платихме по 1940 евро на човек. Заминаване на 14-ти декември, връщане на 29-ти. В тази цена е включена и празнична вечеря за Коледа. Полетът е с Етихад. Някой летял ли е с тях и може ли да даде отзиви?
Цената ми изглежда добра..През Дертур ли? И мен ме интресува тоя период ама 7 дни и на Коледа вече да съм тук..

# 44
  • Мнения: 358
През ITS, ама те май са едно с Дертур. 7 нощувки са 1585 евро на човек.

Общи условия

Активация на акаунт