нова, предвеликденска 10.04/16.06

  • 6 075
  • 231
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 017
Добро утро, момичета  Hug

Хайде на новата седмична...
Кафе, суШени плодове, препечени филийки с масълце и мед (и сирене от Лиидл). И мляко към  кафенцето, де  Hug

Нямах нет вчера, та не можах да си поговоря с вас...ама сега четох  Grinning

За снимките не питайте  Embarassed Embarassed Embarassed Sick

Много усмивки и до след малко  Heart Eyes  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 914
mama B ,

изпревари меее  Hug Hug

Бананче  Embarassed, хапченце за имунната система...и водичка....лятооо се задавааа


Успешна седмица на всички !!!  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 017
mama B ,

изпревари меее  Hug Hug

Бананче  Embarassed, хапченце за имунната система...и водичка....лятооо се задавааа


Успешна седмица на всички !!!  bouquet

СледваЩата седмица Ще чакам ти да започнеШ  Hug Heart Eyes  bouquet

Ох, ама и ти с тези бананчета...Аз не че ям закуските, които "сервирам", ама си изпивам поне едно млекце, и суШени плодове си хапвам...Ако ям банан ми стърже корема  Rolling Eyes Ама браво на теб, Щом лятото така те стимулира  Hug

А какви са тези хапчета за имунитет  newsm78?

# 3
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро и от мен на всиички малки и големи Hug Heart Eyes
хубава седмица, да не вали Praynig и всички да са zдрави  bouquet
аz пак ще си zакусвам мойта си zакуска...от цялата тема zа zакусването нищо не ме съблаzни....много съм zначи една ooooh!
но благодаря zа предложенията, мама В и zвеzдичка  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 522
Добро утро и от мен мами!
Пожелавам на всички успешна и ползотворна седмица  Hug

# 5
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
една питанка...какво да дам на дребосъка zа раzтройство....вода не пие, или много малко, а ме е страх от обеzводняване....добре, че поне си се кърмим на поискване zа сега беz проблем, ама все пак newsm78

# 6
  • Мнения: 7 914
mama B ,

изпревари меее  Hug Hug

Бананче  Embarassed, хапченце за имунната система...и водичка....лятооо се задавааа


Успешна седмица на всички !!!  bouquet


СледваЩата седмица Ще чакам ти да започнеШ  Hug Heart Eyes  bouquet

Ох, ама и ти с тези бананчета...Аз не че ям закуските, които "сервирам", ама си изпивам поне едно млекце, и суШени плодове си хапвам...Ако ям банан ми стърже корема  Rolling Eyes Ама браво на теб, Щом лятото така те стимулира  Hug

А какви са тези хапчета за имунитет  newsm78?


Не мога-а-а  следващата седмица да започна аз темата  newsm08 и хич не ме е срам, понеже  сме на бунагало - петък, събота, неделя и понеделник!!!

Така че ,  smile3508 мислете му като дойда във вторник колко ще има да наваксвам за тези 3-4 дена ! Ама си признавам, че ще ми ли липсватеееее Hug Hug  bouquet


mama B,
аз само си  People Angel приказвам за диетки... всяка сутрин съм на диетка и до вечерта съм на"диетка: от утре! smile3503 smile3521


За имунната система пия едни хапченца от България казват се Герисан и да чукна на дърво тази зима  съм ги пила всеки път когато съм била изложена на бацилчета и вирусчета и съм се разминавала само с неприятно усещане за болест, но не и действителна такава!!!
добавка :
Има и за възрастни и за деца Wink

# 7
  • Мнения: 5 475
Лека и успешна седмичка на всички! Simple Smile
   bouquet


А за имунната система семейно пием BUCCALIN ,принадлежи към друпата на т.нар.орални ваксини,пие се 3 дни,(като всеки ден се увеличава броя на хапчетата по схема).И не сме се разболявали сериозно тази зима. Wink
 

# 8
  • Мнения: 533
Добро утро и приятна слънчева седмица и от мен момичета!

Амейче, как го хванахте това р.....во? Досега не ми се е налагало да се справяме с такова нещо ама най-добре искай нещо в аптеката.

Аз скоро не съм черпила с меланжче та лекото кафе, за който го предпочита е от мен.

# 9
  • Мнения: 1 017
единственото, което знам от народната медицина е чАйче от джоджен, Амейче, по 1 2  чаени лъжички на час...Питай в аптеката по добре. В Бг има едно, ентерол се казва, много е хубаво за нормализиране на чревна флора, дава се и на бебета, при Гого винаги е действало безотказно...сигурно има някакъв еквивалент и при вас Simple Smile
Ако реШиШ за чАйчето, не го прави силно, заЩото пък много запича  Tired
А причината знаеШ ли (за р.)?

# 10
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Добро утро и успешна седмица и от мен  Hug

# 11
  • Мнения: 7 605
Привет и от Хановер,

таzи седмица zапо4ва мра4но, даже и сняг се о4аквало  Shocked  Аман ве4е от таzи zима  #Cussing out 

Бях на zапис на тоновете таzи сутрин, от4итаха пак контракции, ниЩо ново ина4е, zа раzкритие не ме 4овъркаха  Wink  И така, стоя си тук и 4акаааам  Wink  След дофторката ходихме до един автосервиz, искаме да продадем Пежото а то е надраскано  Sad  и искаме да оправим лака zа продажбата, та да му вzемем малко пове4е пари4ки (дано). И такива ми ти работи.

Желая ви лека и спорна седмица, при вас петъка работен ден ли е? Тук в Германия е по4ивен, но във Франция примерно zнам 4е е работен....

# 12
  • Мнения: 1 017
и при нас вали сняг   ooooh! честна дума, и на мен ми омръзна тази зима...

Татянка, дано да я продадете колата изгодно  Hug

През почивните дни Ели искаШе да ми дойде на гости (на вечеря с моцарела  Heart Eyes), ама аз докато кажа, че е добре доШла, и нета угасна  Rolling Eyes И оЩе неЩо: Ели, грях е да не си опитвала Линдт. Прати ми, моля те, адреса си на лични  Heart Eyes

Дидка, заЩо милички пак каШляте??  Tired Докато ги победите тия вируси и прочие гадинки...За хомеопатия мислила ли си? И изобЩо има ли я в КАнадско??
 
Сега Ще прегледам темата за среЩа в България през лятото. При мен е почти 100% сигурно, че Ще си бъда там в първата седмица на юли. Дано да се видим с много момичета  Hug

# 13
  • Мнения: 217
Здравейте моми4ета и от нас,аз пия само кафе на закуска,4е идва лято а аз придобивам испански форми,срамота Confused Embarassed.Много усмихната седмица ви желая.Амей4е и аз сам давала ентерол и има ефект,дано да намериш   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 017
Хммм, сетила съм се да ви питам: вие кой Великден Ще празнувате?? По наШенския (православен календар) или по католическия... newsm78
Аз май Ще отбележа и двата  Grinning

И Ще меся козунаци  bowuu (миналата година станаха великолепни, направо си се гордях)

Ели, Дидка, Майка, къде сте??

Айде по градинки и паркове, да се радвате на слънчо (които го имат)...Ако знаете каква снежна буря се вихри тук  ooooh!...А вчера бях с поличка, Шлифер и т.н. съвсем пролетно..Уф, пратете слънце, моляяяя... Confused

Общи условия

Активация на акаунт