Търся съвет за косата ми (промяна на цвят)

  • 984
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 664
Здравейте, мами и бъдещи такива!
Имам естествено черна (много черна) коса и с изключение на няколко експеримента (неуспешни) през тийнейджърските ми години, освен безамонячна боя за блясък, друго не съм ползвала. Омръзна ми да се гледам една и съща толкова години Mr. Green Искам да опитам с кичури, за да не е много радикална промяната...Обаче какви...червени ми се вижда твърде агресивно, мислех за някакъв нюанс на кафяво, но с черна коса май не върви newsm78 Искам да е нещо дискретно, затова русото не го и споменавам.То май с черната коса нищо не върви Sad Ще се радвам, ако споделите идеи, ако можете, кажете и конкретен цвят ( предпочитам на Лореал, защото тук главно с това работят).

# 1
  • Мнения: 275
Червеното има много нюанси. Потърси своя, консултирай се с фризъор/ка задължително. Аз съм с тъмно шоколадов цвят на косата и преди няколко седмици го освежих с три различни вариации на червеното в кичури. Изглежда страхотно, дава повече обем и "живот". Лично на мен тази комбинация ми се струва подходяща. Успех в търсенето и не забравяй после да се похвалиш какво се е получило.

# 2
  • Мнения: 1 934
Защо не пробваш с различни нюанси на кафявото като  стихнеш до почти най светлия цвят аз също съм с коса като твоята но си правя кичури в различни руси нюанси.

# 3
  • Мнения: 2 936
Защо не пробваш с различни нюанси на кафявото като  стихнеш до почти най светлия цвят аз също съм с коса като твоята но си правя кичури в различни руси нюанси.
Да,нека ти направят няколко нюанса кичури,ще бъде готино Peace

# 4
  • Мнения: 3 034
Защо не пробваш "патладжан" ?

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Защо не пробваш "патладжан" ?
smile3521

# 6
  • Мнения: 899
И аз съм с много тъмна коса, която трудно я хващат бои и последните години редувам червено с кестеняво. Можеш да опиташ да си изсветлиш основния цвят (в смисъл да стане кафеникъв) и да си направиш по-светли кестеняви кичури. Особено за лятото ми се струва много свежо. Важното, според мен, е да няма рязък контраст между двата цвята, защото е натрапчиво и често дразни.

п.с. а червените кичури на тъмна коса май вече са малко демоде, не искам да обидя никой! Peace

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Защо не пробваш "патладжан" ?
И аз това щях да кажа.Скоро моята фризьорка направи така една мадама и стана много сполучливо Peace!

# 8
http://www.rozali.com/Отиди в този сайт,там ще намериш виртуален фризьорски прозорец вдясно.Качи си снимка,направи си прическа и се виж Thinking

# 9
  • Мнения: 664
Благодаря за отговорите! Май се ориентирах към няколко нюанса, но не знам още на какъв точно цвят... След няколко дни ще действам и ще ви покажа фото преди и сега Simple Smile Ако е толкова зле, пак ще я направя черна, какво толкова Mr. Green
Между другото на сайта на Арома червените нюанси ми стоят просто ужасно, най ми допадна златен кестен.

# 10
  • Мнения: 7 430
....Между другото на сайта на Арома червените нюанси ми стоят просто ужасно, най ми допадна златен кестен.

И аз залагам на по светлото - а не искаш ли нещо подобно на кичурите на Дуци newsm78
И тя е с ествествен, черен цвят на косата Wink

Общи условия

Активация на акаунт