Iskam da popitam

  • 2 470
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 404
имам един въпрос: мога ли да забременеия при така неречения прекъснат метод и ако да какъв е вероятния процент
благодаря

# 1
  • Мнения: 1 950
Задай въпроса си към НСИ. Там могат и да ти кажат процента Laughing

А сега сериозно: можеш и още как.

# 2
  • Мнения: 2 825
Можеш да забременееш, процент едва ли някой ще ти каже, всичко зависи от мъжа ти - колко може да се стиска  Mr. Green

аз лично не познавам жена забременяла по този начин, но знам че вероятността хич не е малка.

# 3
  • Мнения: 429
 Joy Joy Joy 100 процента, ако ти е писано  Flutter

# 4
отново в кръга на шегата - не е по - малък от 50% - или става, или не става...
Сериозно - вероятността никак не е малка, особено ако ти е писано.
Изглеждаш ми разтревожена. Отговорите едва ли те успокояват.
От личен опит - имала съм две бременности, допуснати по този начин.

# 5
  • Мнения: 43
Можеш, защото преди да се прекъсне вече са отделени сперматозоиди при самото овлажняване, макар и малко на брой, т.е. вероятността като процент зависи от това дали си била в овулация и дали тези сперматозоиди са успели да оцелеят и да се придвижат до яйцеклетката. Ако ситуацията ти е такава, че не искаш блеменност, този метод не е ефикасен и може да доведе до нея, по-добре използвайте презерватив и пак да прекъсне преди да свърши, защото една моя позната забременя от спукан презерватив, колкото и глупаво да звучи. Тогава не искаше детето и трябваше да прави аборт.
Успех Hug

# 6
  • Мнения: 273
Можеш да забременееш, процент едва ли някой ще ти каже, всичко зависи от мъжа ти

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Ако ти е било писано всякак става Hug Аз този метод не съм го използвала защото го смятах за ненадежден и имам две бременности - една с презерватив и една със спирала! Съдба!

# 8
  • Мнения: 2 120
Може  и още как.

# 9
  • Мнения: 333
Според мен може, ако е имал изпразване преди това и са останали сперматозоиди в каналите. Сестра ми така забременя при повторение. Никога нямаш гаранция какво е правил преди това.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 360
като оставим настрана опитите за остроумие, аз наистина съм чела навремето в една образователна книжка за тийнейджъри какви са процентите вероятност за предпазване от забременяване при различните методи.
за прекъснат полов акт, процентът на успешно предпазване беше около 75%, значи - прави си сметката.

# 11
  • Мнения: 4 546
този метод е най-несигурният за предпазване от забременяване - дава само 30% сигурност.

# 12
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Ние 6 години сме се пазили така без фал. И понеже от есента се опитваме за бебе и не става, си признавам че и аз съм се чудила това нашето късмет ли е било или признак за проблем.  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2 825
Ние 6 години сме се пазили така без фал. И понеже от есента се опитваме за бебе и не става, си признавам че и аз съм се чудила това нашето късмет ли е било или признак за проблем.  Rolling Eyes
Не е признак за проблем, въпреки че доста хора твърдят обратното. Ние се пазихме по този начин 8 години... аз забременях след малко повече от година опити, така че успех  Wink

# 14
  • тук-там
  • Мнения: 5 668
И аз съм се пазила по този начин близо 10 години. Определено не е повод за притеснение фактът, че сте успели да се опазите. Просто половинката ти успява добре да се контролира.

Общи условия

Активация на акаунт