идеи за подарък за 6г.момиченце

  • 1 093
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Здравейте, дайте идеи за хубав подарък за 6 годишно момиченце, София

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Това е каталога на Комсет:
http://www.comsed.net/site/index.php?s=index&pu=1
Момиченцата на тази възраст се радват и на подчертано "принцески" дрехи - розави блузки, полички и т.н. Подходящ подарък биха били и комплектите с мъниста, тези за рисуване и оцветяване /Караоке/, пъзели, детска козметика, енциклопедия, чантичка, гипсовите отливки за оцветяване... Ако отидеш в Комсет, със сигурност ще харесаш нещо Grinning

# 2
  • Мнения: 922
На племенницата, когато беше на 6г (т.е. в предучилищната) й подарихме комплект детски гримове и червило. Много ги хареса и много им се зарадва. А миналата година пък й подарихме комплект детски шноли и фиби в луксозна кутийка (вървят всичките в комплект Wink )
Въобще малките госпожици на тази възраст много обичат да се издокарват с подобни глезотийки.

П.П. Леле какво ли ме чака мен след 5-6 годинки Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 3 421
 Съдейки по моята щерка най-добрият подарък - гримчета, всякакви шнолки, "финтифлюшки", както казва Лекси "принцески" дрехи, полички и предимно розово-блестящи.
 Разбира се хубава книга и пъзел винаги са чудесен подарък.
За Коледа Креми получи страхотна книга с приказки, луксозно издание,с твърди корици(розови разбира се Wink),позлатени листа отстрани, вътре страхотни илюстрации, страшна радост беше.

# 4
  • Мнения: 1 413
Дъщеря ми получи наскоро конче еднорог, плюшено от Хит - добре е направено и освен за плюшена играчка, тя ги обожава, го ползва за кон за езда за куклите Барби, точно им е по размер.

# 5
  • Мнения: 306
Освен дадените идеи, за рожденните дни приятелките на моята дъщеря купуваме: чантички, ранички, комплекти за писане, кутия за сандвичи и термос с героините от любимия клуб WinX.
Полудели са по тях.

# 6
  • ново
  • Мнения: 5 951
Моята дъщеря е почти на 7 г, но също се радва на всякакви "гримила"- така им казва тя.
Има едни комплекти на Малиция - чантичка, дезодорант и забравих какво беше другото newsm78

# 7
  • Мнения: 844
Един чудесен подарък, който не знам къде може да се намери и колко струва - черна дъска за писане. Много се котира, нали сега в градината ги учат на букви и цифри. И консумативите трябва разбира се да набавиш - най-различни цветове тебешири.

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Хубави слънчеви очила,Дарина много се изкефи на едни розови на Барби.

# 9
  • Мнения: 3 491
Хубавата книга остава универсален подарък, независимо от възрастта. У дома е пълно с какви ли не играчки и джунджурии. Част се изпочупиха, част се изгубиха, на други им се изгубиха парчетата и не може да се играе добре с тях. Най-трайното нещо се оказаха книжките, още четем книжки, подарявани преди години. Да не говорим, че могат да се предават и на следващото поколение.

# 10
  • Мнения: 122
Благодаря ви, заете ли къде мога да намеря такива гримове за деца?

Общи условия

Активация на акаунт