Имате ли периоди на запускане?

  • 2 156
  • 66
  •   1
Отговори

Анкета

Имате ли периоди на запускане?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Бях пускала такава тема преди бая време, рових, рових - нищо не намерих с пустата Търсачка...  Thinking

Точно излизам от период на козметична хибернация... та се сетих да ви питам (пак) кой и дали някой изпада в такива анти-красиви периоди?

# 1
# 2
  • Мнения: 1 616
Аз изпадам понякога в такива периоди, когато се позанемарявам, ама бързо след това се вземам в ръце. Още повече и мъжът ми като ме избъзика един-два пъти, смея ли да се оставя така?

# 3
  • Мнения: 1 809
Аз честно казано нямам такива периоди,дори се вманячвам на моменти EmbarassedПозволявам си само понякога в неделя да съм  малко по неглиже и то ако съм си в къщи.Иначе се старая да съм във форма,просто за собствено самочувствие Peace

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Аз между 1 и 2 отговор съм Crazy През повечето време се глася (за мене си, не за хората). Изпадам горе-долу два пъти годишно в такива периоди. На външен вид нищо ми няма, но аз си знам, че примерно маски скоро не съм слагала, някой и друг косъм се крие под панталона, или веждите са ми по-ненаправени от обичайното... Мойто мъж забележки не ми отправя, хората не ми виждат 'неизрядностите', но като изляза от такъв период, да се наглася отгоре додолу, направо ми е кеф.

# 5
  • Мнения: 249
Ааа-всички сме суетни/малко или много/.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Случвало ми се е, когато съм в така наречения период "черна дупка".

# 7
  • Мнения: 899
Гледам да се поддържам в нормален вид. Понякога се запускам, от мързел, пусти мързел, ама после ми е много кеф, като си отделя няколко часа - направо нов човек. И все си обещавам, че ще ми станат практика тез процедури..ама цял живот обещания, както е казал поетът Laughing

# 8
  • Мнения: 1 381
да, имам. Тоично сега съм в един такъв, но се изразява предимно в това,че не се грумирам всеки ден както правя. Затова пък съм наблегала на фигурата си. Но съм имала и периоди когато изцяло съм се запускала. НЕ всъщност май не, изцяло не съм, щото поне държа да съм облечне добре....Май нещата опират до гримирането, маникюр и някой и друг обрасъл крак....

# 9
  • София
  • Мнения: 5 826
Имам, даже по-честичко отколкото ми се иска, не поради мързел, а от липса на време   ooooh!

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
имам, да.
в момента дори краката ми са за почистване...когато съм в цикъл не мога да си представя да се щавя и да издевателствам върху себе си като си причинявам болка Crazy

# 11
  • Мнения: 2 100
за съжаление имам Confused
липса на време, но не го казвам за оправдание

# 12
  • Мнения: 2 936
за съжаление имам Confused
липса на време, но не го казвам за оправдание
И аз така,но какво да се прави smile3518

# 13
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Имам - обикновенно през зимата.

# 14
  • Мнения: 6 711
Да, имам такива моменти. smile3518

Но се стремя като цяло:
Дрехите - почти ВИНАГИ безупречни (друга тема е, че са малко #Cussing out) Peace

Лак - също винаги ОК. Peace
Коса - понякога си позволявам да ида на работа с леко омазнена коса (мойта трае по един ден само Sick)
Грим - червило, леко ФДТ (не винаги)
Парфюм - винаги   Peace

Общи условия

Активация на акаунт