Проблеми с бъбреците, пикочните пътища и пикочен мехур - тема 26

  • 125 411
  • 960
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 43
По принцип и аз съм с добри впечатления от него когато сме ходили,дори и по телефона е доста отзивчив,даже да си кажа честно когато ни изпратиха за първи път на уролог не ме посъветваха при кой,и аз от прочетеното за него тук в темите раших да отидем при него

# 46
  • Мнения: 4 322
marycheryзнаеш ли да ли е вярно,че Минова ходи на обучение при Джинович и използва неговите оперативни методи?Как е малкия днес?

# 47
  • shumen
  • Мнения: 17 852
Мери,браво на героя!Дано всичко е добре вече и не се налагат повече операции.

# 48
  • Мнения: 5 521
Да знам че беше при Джинович. Днес свали превъзката ииии   много съм щастлива. Не щата си изглеждат доста добре. Е Михаил има към 7-8 шева, но всичко изглежда чудесно. Доста по-различно отпреди.  Направо си отдъхнах. Момичета, аз отидх при Минова много много предубедена, или по-скоро убедена че в БГ. нищо няма да се получи. Но сега съм много щастлива наистина. Надявам се на Михаил това да му е за последно, че той е едва на 5г, и вече е с 4 операции.  Hug прегръдката ми е за всички тук - защото ви има, защото винаги сте на разположение за съвет  и подкрепа, и защото сте огромна опора. Много ви обичам всички, макар да не съм ви виждала.

Последна редакция: вт, 29 мар 2016, 16:14 от marychery

# 49
  • Мнения: 803
Браво, чудесни новини, нека това да е последното премеждие за детето и вас! Grinning

Иначе да, имаме добри медицински специалисти в доста области, но докато ги откриеш, пък да стигнеш до тях си е голямо приключение Confused
Аз от около 2 м. се занимавам отново с лекари, за щастие не за децата, но родителите ми го закъсаха със здравето. Ами сигурно сумарно имам вече дни висене по болници за консултация със специалисти. Рекорда ми е 5 часа миналия четвъртък, ужас е... Но истината е че имаме човечни, мислещи и работещи лекари.

# 50
  • Мнения: 6
Радвам се за вас Меричери, пожелавам бързо възстановяване на младежа! Simple Smile
Понеже тази седмица трябва да си подготвим документите, да  попитам , къде и при кого правите консултация с алерголог и ехография на коремни органи?

# 51
  • Мнения: 5 521
Аз си следя децата в 3 та градска болница. Там си направихме и ехото и алерголога. Освен това ние имахме доста ехографи направени от д-р Минова. Но задължително си ги направете защото ги изискват още при срещата с анестезиолога.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 175
marychery, а как организирате посещението при алерголога и при кой ходите?
Ние за операцията минахме без алерголог, но казах за астмата и сега за стентчето искат алерголог. Отделно вече два пъти реагира към храна с подуване на устните.
Мерси предварително (може и на ЛС)  Hug

# 53
  • Мнения: 5 521
Михаил е диспансерен пациент при алерголог заради астмата. Тя винаги ни прави тестовете за упойка. Вземи си талон от личния лекар . На лични ти написах телефона и .

# 54
  • София
  • Мнения: 1 175
Михаил е диспансерен пациент при алерголог заради астмата. Тя винаги ни прави тестовете за упойка. Вземи си талон от личния лекар . На лични ти написах телефона и .
Мерси много  Hug

# 55
  • Мнения: 212
Здравейте, момичета! Нова съм в темата и имам нужда от помощ. Знаете ли къде мога да открия колко са нормалните стойности за изпита вода и отделена вода за денонощие на дете на почти 6? Дъщеря ми от три седмици е с често уриниране (на периоди, понякога има интервал от няколко часа, понякога през половин час), съответно и урината на моменти в повече, на моменти съвсем малко. Имам препоръка от нефролога да й следя водата и урината, но ми се иска да се ориентирам и в нормите все пак. newsm78

# 56
# 57
  • Мнения: 246
Genova8 Каква степен е хидтонефрозата?Колко мм.е разширението?На каква възраст е детето?

# 58
  • Мнения: 43
Genova8 Каква степен е хидтонефрозата?Колко мм.е разширението?На каква възраст е детето?
детенцето ми е на почти седем месеца,рефлукса е трета степен,а за хидронефрозата не мога да кажа защото не са ми казвали,даже в началото не бях и чувала за нея защото не бяха споменавали нищо,после от двама различни доктори разбрах че я имаме и след известно време пък ми казват че хидронефроза не се вижда даже  в половината ни ехографии няма описана такава и понякога много се чудя какво става защото когато сме на преглед от притеснение забравям за почти всичко което трябва да попитам единственото което са ми казвали е че имало лака делатация и леко увеличено легенче но не се отлепвало и сега последно като бяхме на преглед ни казаха че трябва да се следи размера на засегнатия бъбрек,защото той щял да остане по-малък от другия но в сещото време трябвало да расте едновременно с него,незнам дали ви стана ясно нещо от това което написах но и аз самата съм мн объркана защото винаги ми казват различни неща

Последна редакция: пн, 04 апр 2016, 00:58 от Genova8

# 59
  • Мнения: 246
Момчилов щом ти е казал че ще го израсте,значи е така.Wink.

Общи условия

Активация на акаунт