ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 64 тема

  • 72 998
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Да се запиша и аз без снимка за сега за което се извинявам, ще поправя при първа възможност. Вчеа имах много приятна неочаквана среща с Аша и двете й госпожици, ама малката много сладка направо бонбонче. Не че голямата не е готина  Peace

# 16
  • Дубай
  • Мнения: 3 715
Здравейте на всички Simple Smile

Записвам се за първи път в темата.

Това е нашата Алис, на 1 год. е. Взехме я тази седмица и в момента сме в период на свикване един с друг. Simple Smile

http://prikachi.com/images.php?images/51/8697051V.jpg


Прекрасна е Алис
Много щастливи моменти заедно

# 17
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
Прекрасна е Алис
Много щастливи моменти заедно

Благодаря ти. Simple Smile bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 11 114
Прекрасна е Алис
Много щастливи моменти заедно

Благодаря ти. Simple Smile bouquet

Защо я взехте на годинка, каква е историята ? Стана ми любопитно. Много е сладка.  Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 11 114
Да се запиша и аз да ви следя.

 жгмъц, Бианка вече добре ли е?


Утре е на контролен преглед, но е много по добре.

# 20
# 21
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
Защо я взехте на годинка, каква е историята ? Стана ми любопитно. Много е сладка.  Heart Eyes

...и е душица.  Simple Smile Много е спокойна и гальовна. Heart Eyes

Стана случайно и неочаквано общо взето.  Laughing Винаги съм искала да имам куче, а след като прочетох "Пазители" на Дийн Кунц в тийн годините си, реших, че ако имам куче, то ще е точно Голдън Ретривър (исках да е мъжко и да се казва Айнщайн, като в книгата...но немА как Laughing), но така или иначе никога не съм предприемала нещо във връзка със сбъдването на това си желание. А и след като миналата година ни умря декоративното зайче, което гледахме 8 години, се бях зарекла, че повече няма да гледам никакви животни вкъщи. Много тежко го преживях. Да обаче един ден мъжът ми се обажда по телефона и ми казва, че един Голдън Ретривър се подарява. Изпрати ми и снимка да го видя и... толкова ми трябваше. А и като я видяхме на живо, съвсем и абсолютно бях сигурна за себе си, че това е моето/наше куче. Simple Smile
Алис в началото е гледана в апартамент, но поради някакви причини я изпращат да живее на вилата на старите собственици, където е била сама по цяла седмица и от където ние я взехме дефакто. Имало е човек, който я е хранил, но толкова. Старият собственик като ни я даде, каза че му е жал за кучето, че стои само и че си му трябват грижи и внимание. Общо взето това е историята. Simple Smile
Сега се опитваме да и променим хигиенните навици и се надявам да се получи с времето. Simple Smile
Единственото проблемно нещо е, че не получихме паспорта на кучето, не можаха да го намерят и въпреки че ни казаха, че е ваксинирана с всичко, което е било необходимо не знаем кога и с какво.  Rolling Eyes Нашият ветеринарен лекар ни каза да я заведем началото на другия месец, за да и постави ваксина.
Онзи ден и даде някакви хапчета против глисти, а от снощи тя е една вяла. Лежи и дреме само. Хапва, но не с предишното настървение и лакомия. Сега не знам дали е от хапчетата или от една противопаразитна каишка, която и взехме и която мирише много силно? Вчера и я сложихме, но след няколко часа я махнахме, защото я видяхме, че се държи много умряло. Rolling Eyes



# 22
  • София
  • Мнения: 221
Хайде и ние да се запишем в новата тема. Нещо не смогвам да ви следя редовно!
Добре дошли на новите попълнения Simple Smile
Стиснати палци и лапички и от нас за всички болни душици Hug
Izida да не е и от смяната на обстановката неяденето й? Може и от хапчето да е, но би трябвало бързо да отшуми.
Малко данък Simple Smile
Скрит текст:

# 23
  • Мнения: 8 937
Izida, много е хубава Алис!  Heart Eyes
Горката, сигурно доста й е било тежко сама на тая вила. Това са много социални кучета. Изобщо кучетата като цяло са социални животни.
Сигурна съм, че сега ще й е много по-добре като вече си има семейство!  Peace

Много хубави данъци показвате всички!  Heart Eyes


# 24
  • София
  • Мнения: 3 833
Izida  Thinking все си мисля, че е от хапчето за вътрешно обезпаразитяване newsm78 Лиса всеки път е като ударена с лопата Wink

# 25
  • Canada
  • Мнения: 3 452
Много красива Алис и всички останали муцунки  Hug

Благодаря на всички за пожеланията за РД на Ози  Heart Eyes

Той напоследък позагуби апетит, но е все така жизнен и див навън. Надявам се да е временно.

Благодаря на Sisi за новата тема  bouquet

# 26
  • Мнения: X

Много готини!

Алис е много красива!

Утро, дай някоя снимчица. Wink

# 27
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
Благодаря ви на всички! bouquet

Izida да не е и от смяната на обстановката неяденето й?

Не, тя се храни, но ако преди омиташе купичката за секунди, днес примерно я изяде на два пъти с малка почивка. Може и да е от хапчето, но в сряда го изпи, днес е петък, а от снощи е една умряла такава.

Izida, много е хубава Алис!  Heart Eyes
Горката, сигурно доста й е било тежко сама на тая вила.

Бе нещо не е фотогенична.  Laughing А иначе явно и е било много самотно, защото когато отидохме да я видим за първи път, много ни се радва, нищо че бяхме непознати.

Izida  Thinking все си мисля, че е от хапчето за вътрешно обезпаразитяване newsm78 Лиса всеки път е като ударена с лопата Wink

А колко време е така след като изпие хапчето?

# 28
  • София
  • Мнения: 11 114
Тези кучета обичат всички, това им е в природата.  Heart Eyes
Колко време е била сама на вилата ?

# 29
  • Мнения: 13 531
Страхотни снимки споделяте.

Последна редакция: пт, 18 мар 2016, 18:10 от Мама на...?

Общи условия

Активация на акаунт