~Пролетта пристигна вече, щъркел носи ни АПРИЛското човече!~№7

  • 55 916
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Jane.happy, честит син  bouquet
Всичко се е случило доста бързо, от сега нататък само радости за цялото ви семейство!

Аз имам контракции, но са на рядко и се търпят, но се наложи 2 пъти рано сутринта да си сменям бельото. Не бяха води, а нещо слузесто, но по-рядко от обикновено течение.. Сега се ослушвам и 14ч имам час в болницата за тонове.

# 736
  • Мнения: 123
Андреева,криси ,kerenska, Jane.happy....
Честито мамчета  bouquet да са ви живи и здрави бебенцата и много да ви радват  bouquet
Толкова хубави емоции....

 

# 737
  • Мнения: 118
Здравейте момичета!На 15,04 се роди и моето слънчице най-после-Станислав-3950кг,54 см,нормално раждане!Всичко мина много бързо не мога да кажа ,че е било безболезнено но пък постъпих в 18,10 с разкритие 5см и контракции на 5мин и родих в 7,30 след 2системи!Всичко е наред ,вече сме си у дома и бебчо е много послушен !

# 738
  • Мнения: 1 256
Джейн, браво мила. Да ти е жив и здрав юнака, а на теб бързо възстановяване. Много смела си била да отидеш с 9 см разкритие Simple Smile  и по-добре. Така по- бързо е минало всичко. Пожелавам си и аз едно такова раждане. Все се надявах да се засека с теб или Керенска в болницата, но явно моя юнак му се стои още на топло😃

# 739
  • Мнения: 356
Честито на новите бебчета  baloni baloni baloni

Аз днес бях на преглед. Вече наистина си мисля, че никога няма да родя, нямам никакви признаци.  Thinking Иначе беба си е все така отдясно с пъпна връв. Правиха ми запис на тонове 2 пъти...първия не бяха добри, после пък всичко беше наред.  ooooh! Общо взето от сега се прави на интересна  Laughing Laughing

# 740
  • Мнения: 1 821
Добре дошли на новите бебчета - много здраве, късмет и успехи.
Ето и новата тема - същата като старата , че нещо нямах време да я променям. След като свърши месеца -ще трябва да се преместим в РОДЕНИ АПРИЛ 2016 и там някой да се заеме да прави темичките Simple Smile

Тема 8

Общи условия

Активация на акаунт