БЛИНДИРАНА ВРАТА - каква ???

  • 37 999
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 421
  Сетих се за един виц:

 Прибира се един човек от работа и гледа вратата му разбита. Влиза вътре и какво да види - стоят двама мъжаги насред хола.
 Почнали го на бой и накрая само успял да попита - "Момчета ама защо ме биете?"- "Как да не те бием, бе?! - Телевизор Велико Търново, печка Мечта, хладилник Мраз, пари няма, злато няма, нищо няма - от какъв зор си сложил тази блиндирана врата, ами решетките?! Що лъжеш хората,бе?!".

# 16
  • Мнения: 1 047
Нашите в целия вход са на Солид 55.За сега сме много доволни,но крадците не се спират пред нищо.Наскоро обраха 4 апартамента много технично.Чух,че имало няколко машини внесени за целта.
Загубихме си ключ и за нов комплект от 3 ключа ни поискаха 90 лева. Shocked
Някои съседи си сложиха допълнителни брави.И аз се замислям по въпроса.

СрътчатуФка,кажи каква брава според теб е надеждна!

Иначе в службата сме ползвали услугите на един майстор,който сам си ги изработва и не взема скъпо.Ако искаш,ще ти дам координати.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 653
Стръчатуфка, и аз искам да знам за каква брава говориш.
Иначе ние тъкмо си сложихме врата от същата фирма, която продава бравите Мотура, но избрахме друга брава, че процеса на доставка на 2-ри комплект ключове за Мотурата, ако загубиш първия, нещо не ни хареса.

# 18
  • Мнения: 1 671
Миналата година правихме основен ремонт на жилището. Аз често съм сама и с мъжа ми решихме да сложим по-стабилна врата. Особено след ремонта съседите все подхвърляха, че кой знае какви пари сме имали  #Cussing out . Оказа се, че каквато и врата да сложим, винаги могат да я разбият  Sad . В крайна сметка си направихме по поръчка с четворно заключване (май така се казва). Вратата ни е пълна с вата, за да изолира и да "не бяга топлото" през зимата. За бравата не знам каква е, но ми донесоха запечатан плик с 5 ключа + 1 сервизен. Сервизният е удобен за майстори - даващ им го да идват да работят, той заключва само 2 пъти и после ти като заключиш 4 пъти с него не може да се отключи. Доверихме се на една фирма, която препоръча познат на свекър ми. Само 2 пъти се видях с човека - дойде да вземе мерки и после направо се обади, че идва да монтира касата и вратата. Единствено имаше забавяне от 5 дни в договорения срок, но това не ни притесни. Цената беше 507 лв - спомням си го, защото им даох 510 и те настояха да ми върнат рестото. Много съм доволна от работата им, ако искаш пиши ми на лични, още пазя визитката им, като се преместим в по-голям апартамент пак тях ще викнем.

Общи условия

Активация на акаунт