Кажете ми защо?

  • 4 626
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
тоя кретен - извинявай-мъжа ти нещо се срамува, кажи му да си глеа работата.що се е женил тогава?да е с теб

# 16
  • sofia
  • Мнения: 97
За съжаление нашия татко не обича да ходи на кафета дай му само риба или излети сред природата ама малките са още малки за такива разходки. Иначе вкищи си ги гледа и се грижи за тях, играе си и ги приспива по-успешно и от мен. А относно срамът съм го питала казва че няма такова нещо и да не си мисля глупости. Това за младите гаджета и аз съм му го казвала само и само да излезе но без резултат.

# 17
  • Мнения: 183
може ли да ми драснете едно списъче с местата където ходят младите майки, особено онези от темата с гащите

# 18
  • Мнения: 10 758
И моя никога не е излизал с мен и децата на разходка, но винаги ги е водил с него, докато си върши някаква работа - до банката, до счетоводителката и т.н.Даже веднъж заведе малкия до Калотина(трябваше да обмитява една кола) и го връчил на КПП-йците докато той я обмити. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 726
може ли да ми драснете едно списъче с местата където ходят младите майки, особено онези от темата с гащите
Еййййй,не се отказваш:-)

# 20
  • Мнения: 922
И нашия татишон не ще да излиза с нас. Цяло чудо е ако успеем да го накараме и то само ако е до кварталния магазин.
В началото много се цупех, защото той излиза с една негова приятелка. Тя е от друг град и когато пристигне в нашия ходят по кафенета, по ресторанти, а с мен и децата - никъде.
Но приех, че нещата стоят така и толкова. Вече не ми прави впечатление, не ме дразни... Grinning
Успех Grinning

# 21
  • Мнения: 76
Нашият винаги, когато е свободен, не само излиза с нас а и играе с детето, никога не му е коствало дори и малко усилие да го прави. Чудя се на бащи, които неискат да излизат с децата си. newsm12 Та нали това си е най-голямото съкровище в едно семейство   smile3541

# 22
  • Мнения: 1 370
Да ни вози с колата - да, правиме го всяка събота и неделя. Ама да го накарам да се разхождаме, ще ме обяви за луда

# 23
  • Мнения: 7 430
На моменти е - понякога излиза и не възроптава, но понякога си остава в къщи.
Скоро мисля, да му го връча и сами да се оправят навън Mr. Green

# 24
  • Мнения: 695
аз си мислех,че само аз имам този проблем newsm12  казвам проблем,защото така го възприемах в началото,но сега даже ми е по добре  smile3521 smile3503

# 25
  • Мнения: 8 505
Знам ли...Моя трудно го убеждавам да излезе сам с малката,но пък постоянно излизаме тримата.Нямало с кой да си говори,затов не било приятно сам.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Излизам с Дребка навън с голямо удоволствие... За съжаление това ми е възможно само в почивните дни, че иначе съм на работа, но какво да се прави... Излизам и сам с малаката, и заедно с мама...
Единственото, което ми е трудно... Е да се разхождам 7-8 часа навън... Че мама с Дребка правят такива маратони... Ама на мен ми идва множко... Иначе, всичко ми харесва...

# 27
  • Мнения: 3 760
Нашият татко просто не умее да се разхожда. Това няма връзка с детето. Като изведем бебка с количката и максимум след 20 минути драпа да се прибираме (освен ако не поседнем някъде да пие бира). Понякога излиза сам с бебка на кенгуру, но то е само, за да напазарува нещо.

# 28
  • Мнения: 798
Най-вероятно се притеснява от разните там случки които могат да изникнат докато е сам с нея. То и аз в началото с бебо изпадах в ужас какво ще го правя ако примерно се наака насред улицата. Но после се претръпва. По-добре не го натискай да не вземе съвсем да се откаже. Може би като поотрасне малко ще се променят нещата. Успех Grinning

# 29
  • Мнения: 1 639
Ми мъж ми излиза с нас , но не е при всеки свободен ден .....
Рабоатата му заема много от времето и  когато почива винаги има натрупани ангажменти.....
Но излизаме не се оплаквам.
Аз винаги казвам "хайде да излезем да пием кафе/да хапнем нещо"
И така на мен ми е по-хубаво да седнем някъде след кратка разходка и да си говорим .
И аз не си падам много по безцелните разходки  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт